шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити ДБЖ GEAR GU-800PL за ціною від 2419 грн.
Фото 13

Характеристики та опис GEAR GU-800PL

Вага (кг): 5.3; Розміри (мм): 160x100x295; Форма вихідного сигналу: подібна до синусоїди (апроксимована); Номінальна вихідна потужність (Вт): 480; Пікова вихідна потужність (ВА): 800; Діапазон вхідної напруги (В): 165 – 275; Вхідна напруга: 1 фаза (230 В); Час перемикання на батарею (мс): 10; Форм-фактор: звичайний (Tower)
Тип
інтерактивне
Форм-фактор
звичайний (Tower)
Час перемикання на батарею
10 мс
Вхідна напруга
1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги
165 – 275 В
Пікова вихідна потужність
800 ВА
Номінальна вихідна потужність
480 Вт
Форма вихідного сигналу
подібна до синусоїди (апроксимована)
Розміри (ВхШхГ)
160x100x295 мм
Вага
5.3 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 419  до 2 640 грн.
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-800PL
Itbox.ua (Київ)
2 419 грн.
← купити
GEAR GU-800PL
Mallprix.com (Київ)
2 477 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-800PL
Brain.com.ua (Київ)
← купити
GEAR 800VA LED RJ45+USB (GU-800PL) 800VALEDRJ45+USB(GU-800PL)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-800PL
Comtrading.ua (Київ)
2 618 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-800PL
Q-techno.com.ua (Київ)
2 550 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення gear gu-800pl
Tviy-Dim.com (Київ)
2 627 грн.
← купити
Gear Джерело безперебійного живлення Gear 800VA LED plastic RJ45 + USB (GU-800PL)
MTA.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
GEAR GU-800PL
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
ДБЖ Gear 480Вт/800ВА Black (GU-800PL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GEAR GU-800PL, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дбж GEAR GU-800PL. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дбж GEAR GU-800PL у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія