шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер GL.iNet Spitz Plus за ціною від 9030 грн.
Відео 4Фото 5

Характеристики та опис GL.iNet Spitz Plus

Габарити (мм): 141x86x36; Робоча температура (°C): 0 °C ~ +40; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; підтримка DMZ; підтримка DDNS; підтримка VPN; медіа сервер (DLNA); файл-сервер; FTP-сервер; DHCP-сервер; мережевий екран (Firewall); репітер; режим моста; NAT; резервування каналу; Dual WAN; Антена: зовнішня
Колір
Тип пристрою
роутер
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
Wi-Fi
SIM-картка (2 слоти)
Швидкість 4G (LTE)
Cat.12 (600/100 Мбіт/с) / 600/150 Мбіт/с /
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Кількість LAN портів
1 порт
Wi-Fi антен
2 шт.
Тип антен
зовнішня
Функції та можливості
NAT
режим моста
репітер
мережевий екран (Firewall)
Додатково
DHCP-сервер
FTP-сервер
файл-сервер
медіа сервер (DLNA)
підтримка VPN
підтримка DDNS
підтримка DMZ
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
Габарити
141x86x36 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 9 030  до 16 145 грн.
GL-iNet Маршрутизатор GL-iNet Spitz Plus (GL-X2000)
MTA.ua (Київ)
13 099 грн.
← купити
VPN Маршрутизатор GL.iNet Spitz Plus (GL-X2000) два SIM ВПН Роутер
Routersua.com (Одеса)
9 295 грн.
← купити
Маршрутизатор GL-iNet Spitz Plus (GL-X2000)
Soho.com.ua (Київ)
13 309 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) GL.iNet Spitz Plus (GL-X2000)
MAUDAU (Київ)
13 475 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) GL.iNet Spitz Plus (GL-X2000) NW66559
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
12 712 грн.
← купити
Wi-Fi роутер GL.iNet Spitz Plus (GL-X2000)
Rozetka.ua (Київ)
9 030 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор (роутер) GL.iNet Spitz Plus (GL-X2000)
Rozetka.ua (Київ)
16 145 грн.
← купити
WiFi Роутер GL-iNet GL-X2000 Spitz Plus
Rozetka.ua (Київ)
10 399 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GL.iNet Spitz Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер GL.iNet Spitz Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер GL.iNet Spitz Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія