шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Hator Hellyberry HH30 Pro

Ціни92Опис Відгуки1Обговорення  Корисне2
Купити навушники Hator Hellyberry HH30 Pro за ціною від 1239 грн.
Відео 1Фото 18

Характеристики та опис Hator Hellyberry HH30 Pro

Вага (г): 278; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 80; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 50; Чутливість (дБ): 122; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Потужність (мВт): 30; Імпеданс (Ом): 16; Затримка звуку (мс): 20; Знімний кабель; Довжина кабелю (м): 1.2; Підведення кабелю: односторонній
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
Тип підключеннякомбіновані
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Bluetooth v6.0
радіоканал
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю1.2 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Ігровий режим (низький input lag)
Затримка звуку20 мс
Імпеданс16 Ом
Потужність30 мВт / максимальна /
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість122 дБ
Діаметр динаміка50 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвисувний на дужці
Частотний діапазон30 – 16000 Гц
Чутливість-35 дБ
Шумопоглинання мікрофонаENC
Відключення мікрофона
Гнучка конструкція
Функції та можливості
Регулювання гучності
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників1000 мАгод
Час зарядки2 год
Час роботи (музика)80 год / Bluetooth, 50 год - радіоканал /
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник і текстиль
Вага278 г
Комплектаціядонгл USB-A
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Зручно сидять, але жарко в них. Якісний пластик, легкі, непоганий звук
3 травня, 10:30 #
Переваги:Зручно сидять на вухах, якісний пластик, легкі, непоганий звук

Недоліки:Амбушури в Pro версії звичайні, це чисто маркетинговий хід

Коментар:Зручно сидять на вухах, якісний пластик, легкі, непоганий звук. Не знаю як звичайна версія, яка на 200 грн дешевша, але з цими амбушурами норм.

UPD: звук непоганий, але глуховатий, на ПК варто з еквалайзером погратись. Мікрофон однонаправлений, досить добрий.
На рахунок амбушур: дуже в них жарко. Те, що пишуть що в Pro версії амбушури з охолодуючого гелю – чито маркетинговий хід ))

Автор:DowncastSenator

від 1 239  до 2 499 грн.
Ігрова гарнітура HATOR Hellyberry HH30 PRO Wireless Black (HH30PROwirelessBV)
Portativ.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Hator Накладні навушники Hator Hellyberry HH30 PRO wireless Black Violet
MTA.ua (Київ)
1 349 грн.
← купити
Навушники HATOR Hellyberry HH30 PRO wireless Black-violet gradient HH30PROwirelessBV
Artline.ua (Київ)
← купити
Навушники HATOR Hellyberry HH30 PRO wireless (HH30PROwirelessWV) white-violet gradient
АЛЛО (Київ)
← купити
Гарнітура Hator Hellyberry HH30 Pro White/Violet (HH30PROwirelessWV) HH30PROwirelessWV
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Ігрові навушники Hator Hellyberry HH30 Pro Wireless Black/Violet (HH30PROwirelessBV)
Touch (Дніпро)
1 699 грн.
← купити
Bluetooth-гарнiтура Hator Hellyberry HH30 Pro Wireless Black/Violet (HH30PROwirelessBV) HH30PROwirelessBV
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники Hator Hellyberry HH30 PRO Wireless Black/Violet (HH30PROwirelessBV) HH30PROwirelessBV
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура HATOR Hellyberry HH30 PRO White-Violet gradient (HH30PROwirelessWV) HH30PROwirelessWV
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Hator HH30PROwirelessWV
Mallprix.com (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hator Hellyberry HH30 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Hator Hellyberry HH30 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Hator Hellyberry HH30 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія