шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник HiFuture FutureGo Mix2 за ціною від 3243 грн.
Фото 23

Характеристики та опис HiFuture FutureGo Mix2

Ступінь захисту: IP68;ястя (мм): 150 – 200; Ремінець на зап' Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Ємність акумулятора (мАгод): 400; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Система оплати: безконтактна оплата відсутня; NFC; Захист циферблата: скло; Дисплей ("): 1.43; Тип матриці: AMOLED
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
NFC
безконтактна оплата відсутня
акселерометр
Ступінь захисту
IP68
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 243  до 5 215 грн.
Смарт-годинник HiFuture FutureGo Mix2 Orange
Redprice.sale (Львів)
4 598 грн.
← купити
Смарт-годинник HiFuture FutureGo Mix2 Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 583 грн.
← купити
HiFuture FutureGo Mix2 Помаранчевий
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 289 грн.
← купити
Смарт-годинник HiFuture FutureGo Mix2 Gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник HiFuture FutureGo Mix2 Orange
Tomdom.in.ua (Львів)
4 604 грн.
← купити
Смарт-годинник HiFuture FutureGo Mix2 Orange
Saren.com.ua (Львів)
4 605 грн.
← купити
Смарт-годинник HiFuture FutureGo Mix2 Orange
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 601 грн.
← купити
Смарт-годинник HiFuture FutureGo Mix2 Solace Gray
Semtech.com.ua (Луцьк)
← купити
Смарт-годинник HiFuture FutureGo Mix2 Gray
Semtech.com.ua (Луцьк)
← купити
Смарт-годинник HiFuture FutureGo Mix2 Black
Timesport.com.ua (Львів)
3 577 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HiFuture FutureGo Mix2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник HiFuture FutureGo Mix2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник HiFuture FutureGo Mix2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія