шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Mibro Lite 3 за ціною від 3336 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Mibro Lite 3

Вага (г): 53; Розміри (мм): 44.8x44.8x11.2; Ступінь захисту: 20 WR (2 ATM); Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; вбудований плеєр; Частота (МГц): 240; Дисплей ("): 1.3; Тип матриці: AMOLED; Тип: кольоровий; Форма: круглий; Сенсорний екран; барометр
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
компас
альтиметр (висотомір)
барометр (тиск)
акселерометр
Час роботи (активний режим)
4.5 год
Ступінь захисту
20 WR (2 ATM)
Розміри (без ремінця)
44.8x44.8x11.2 мм
Вага
53 г / зі шкіряним ремінцем, 56 г із силіконовим /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2700 грн.    до  4100 грн.

від 3 336  до 4 638 грн.
Смарт-годинник Mibro Lite 3 Grey
Redprice.sale (Львів)
3 614 грн.
← купити
Mibro Lite 3 Рожеве золото
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 802 грн.
← купити
Смарт-годинник Mibro Watch Lite 3 Dark Grey (XPAW020)
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 342 грн.
← купити
Смарт-годинник Mibro Watch Lite 3 Dark Grey (XPAW020)
Rozetka.ua (Київ)
4 638 грн.
← купити
Смарт-годинник Mibro Lite 3 Gold
Tomdom.in.ua (Львів)
3 471 грн.
← купити
Смарт-годинник Mibro Lite 3 Gold
Zaua.store (Львів)
3 465 грн.
← купити
Смарт-годинник Mibro Watch Lite 3 Dark Grey (XPAW020)
Redprice.sale (Львів)
3 339 грн.
← купити
Смарт-годинник Mibro Watch Lite 3 Dark Grey (XPAW020)
Timesport.com.ua (Львів)
3 336 грн.
← купити
Смарт-годинник Mibro Watch Lite 3 Dark Grey (XPAW020)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 345 грн.
← купити
Смарт-годинник Mibro Watch Lite 3 Dark Grey (XPAW020)
Saren.com.ua (Львів)
3 346 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mibro Lite 3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Mibro Lite 3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Mibro Lite 3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія