шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни100Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити смарт годинник Mibro GS Active за ціною від 2235 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Mibro GS Active

Вага (г): 34; Розміри (мм): 47x47x11.8; Ступінь захисту: 50 WR (5 ATM); Ширина ремінця (мм): 22; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 400; Зарядка пристрою: магнітна; гіроскоп; акселерометр; Дисплей ("): 1.3; Тип матриці: AMOLED; Тип: кольоровий; Форма: круглий
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
пульсометр
GPS модуль
ГЛОНАСС
Galileo
альтиметр (висотомір)
барометр (тиск)
акселерометр
гіроскоп
Ступінь захисту
50 WR (5 ATM)
Розміри (без ремінця)
47x47x11.8 мм
Вага
34 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 235  до 5 077 грн.
Смарт-годинник Mibro GS Active 2 46мм Dark-Grey (XPAW024D) XPAW024D
Moyo.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Смарт-годинник Mibro GS Active Gold XPAW016Gold
Click.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Mibro Смарт-годинник Mibro GS Active (XPAW016) Golden
MTA.ua (Київ)
2 349 грн.
← купити
Смарт-годинник MIBRO GS Active XPAW016 Golden (1159230) 1159230
FOXTROT.UA (Київ)
2 415 грн.
← купити
Годинник Mibro GS Active (XPAW016) White (Білий) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Смарт-годинник Mibro GS Active Golden
Openshop.ua (Київ)
2 469 грн.
← купити
Смарт-годинник Mibro gs Active Gold
Tviy-Dim.com (Київ)
2 623 грн.
← купити
Mibro GS Active (XPAW016) Golden
Tehnomart.com (Київ)
2 256 грн.
← купити
Смарт-годинник Mibro GS Active (XPAW016) White
Denika.ua (Харків)
2 235 грн.
← купити
Смарт-годинник Mibro GS Active (XPAW016) Golden UA XPAW016
Sota.store (Київ)
2 319 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mibro GS Active, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Mibro GS Active. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Mibro GS Active у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія