шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни42Опис Відгуки1Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити смарт годинник Mibro GS Pro за ціною від 3837 грн.
Відео 4Фото 7

Характеристики та опис Mibro GS Pro

Вага (г): 40; Розміри (мм): 46.5x46.5x11.8; Ступінь захисту: 50 WR (5 ATM); Ширина ремінця (мм): 22; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Ємність акумулятора (мАгод): 460; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; NFC; вбудований плеєр; Датчик освітлення; Дисплей ("): 1.43; Тип матриці: AMOLED
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
голосове управління
вбудований динамік
пульсометр
GPS модуль
ГЛОНАСС
Galileo
компас
альтиметр (висотомір)
барометр (тиск)
Датчик освітлення
NFC
акселерометр
Час роботи (активний режим)
9 год / з музикою, до 11 год у режимі дзвінків /
Ступінь захисту
50 WR (5 ATM)
Розміри (без ремінця)
46.5x46.5x11.8 мм
Вага
40 г / без ремінця /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3700 грн.    до  5750 грн.

Отличные часики!!!
19 березня 2024, 10:22 #
Переваги:Очень понравилось что есть АОД. Авто яркость.Шаги считает правильно,проверял.Нет лишних функций которыми не пользуюсь. В приложении много циферблатов,на любой вкус.

Недоліки:Сыроватое ПО. Есть некоторые неточности в замерах состояния здоровья.А в целом всё в норме.

Коментар:Часы очень отличные! Легкие,удобные,функциональные. Отлично держит батарея.Буквы большие видно очень хорошо. Смотряться очень стильно. Если будут работать как сейчас, то это очень круто!!!

Автор:Юрий Шевченко

від 3 837  до 5 899 грн.
Смарт-годинник Mibro GS Pro 2 48мм Dark-Grey (XPAW025D) XPAW025D
Moyo.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Смарт-годинник Mibro GS Pro2 Dark Grey XPAW025D
Click.ua (Київ)
← купити
Mibro Смарт-годинник Mibro GS Pro2 (XPAW025) Dark Gray
MTA.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Смарт-годинник MIBRO GS Pro 2 48 мм Light Beige (XPAW025L) XPAW025L
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Годинник Mibro GS Pro2 (XPAW025) Dark Grey (Темно-сірий)
АЛЛО (Київ)
← купити
Смарт-годинник Mibro GS Pro Black
Saren.com.ua (Львів)
3 873 грн.
← купити
Смарт-годинник Mibro GS Pro 2 Dark Grey (XPAW025D) GS Pro 2 Dark Grey (XPAW025D)
Denika.ua (Харків)
← купити
Смарт-годинник Mibro GS Pro2 (XPAW025) Light Beige 1159238
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Mibro GS Pro 2 Dark Grey (XPAW025D)
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 406 грн.
← купити
Смарт-годинник Mibro GS Pro2 (XPAW025) Light Beige UA XPAW025
Sota.store (Київ)
5 484 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mibro GS Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Mibro GS Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Mibro GS Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія