шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни25Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Mibro Lite 3 Pro за ціною від 3499 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Mibro Lite 3 Pro

Вага (г): 57; Розміри (мм): 44.7x44.7x11.9; Ступінь захисту: 50 WR (5 ATM); Ширина ремінця (мм): 22; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Зарядка пристрою: магнітна; гіроскоп; акселерометр; Система оплати: безконтактна оплата відсутня; NFC; вбудований плеєр; Ядер процесора: 2; Датчик освітлення
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
GPS модуль
ГЛОНАСС
Galileo
альтиметр (висотомір)
барометр (тиск)
Датчик освітлення
NFC
безконтактна оплата відсутня
акселерометр
гіроскоп
Час роботи (активний режим)
8 год
Ступінь захисту
50 WR (5 ATM)
Розміри (без ремінця)
44.7x44.7x11.9 мм
Вага
57 г / зі шкіряним ремінцем, 59 г із силіконовим /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 499  до 5 573 грн.
Смарт-годинник Mibro Lite 3 Pro 45мм Rose-Gold (XPAW019RG) XPAW019RG
Moyo.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
Mibro Lite 3 Pro чорнувато-зелений
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 268 грн.
← купити
Смарт-годинник Mibro Lite 3 Pro Blackish Green
Redprice.sale (Львів)
3 687 грн.
← купити
Смарт-годинник Mibro Lite 3 Pro Blackish Green
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 690 грн.
← купити
Смарт-годинник Mibro Lite 3 Pro з AMOLED дисплеєм, Bluetooth-дзвінками, GPS та моніторингом здоров’я
Rozetka.ua (Київ)
3 990 грн.
← купити
Смарт-годинник Mibro Lite 3 Pro 45мм Dark-Green (XPAW019BG) XPAW019BG
Moyo.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Mibro Lite 3 Pro 45мм Gray Khaki (XPAW019KG) XPAW019KG
Moyo.ua (Київ)
← купити
Mibro Lite 3 Pro Хакі сірий
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 104 грн.
← купити
Mibro Lite 3 Pro Рожеве золото
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 427 грн.
← купити
Смарт-годинник Mibro Lite 3 Pro Khaki Gray
Redprice.sale (Львів)
3 962 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mibro Lite 3 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Mibro Lite 3 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Mibro Lite 3 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія