шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (підключення)

Каталог /

Навушники Hoco M90 Delight

Ціни51Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити навушники Hoco M90 Delight за ціною від 136 грн.
Відео 1Фото 13

Характеристики та опис Hoco M90 Delight

Вага (г): 14; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 10; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Довжина кабелю (м): 1.2; Підведення кабелю: двосторонній; mini-Jack (3.5 мм); Тип підключення: дротові; Конструкція: внутрішньоканальні
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Штекерпрямий
Підведення кабелюдвосторонній
Довжина кабелю1.2 м
Тип кабелюкруглий
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка10 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна кабелі
Функції та можливості
Регулювання гучності
Інше
Вага14 г
Комплектаціясиліконові насадки
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 136  до 466 грн.
Гарнітура HOCO M90 Delight Black Shadow (6931474759351) 6931474759351
FOXTROT.UA (Київ)
155 грн.
← купити
HOCO M90 Black Shadow (6931474759351) M90BlackShadow(6931474759351)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники Hoco M90 Type-C Delight wired digital earphone with microphone (6931474759382) чорні
MAUDAU (Київ)
388 грн.
← купити
Навушники HOCO Delight wired digital earphone with microphone M90 |1.2M| 4756748
Rozetka.ua (Київ)
230 грн.
← купити
Навушники Hoco M90 Delight wired digital earphone with microphone 3.5 мм червоні 6931474759375
MAUDAU (Київ)
283 грн.
← купити
Навушники Hoco M90 Delight wired 3.5mm чорні 6931474759351 6931474759351
MAUDAU (Київ)
205 грн.
← купити
Навушники Hoco M90 Type-C Delight wired digital earphone with microphone чорні (6931474759382)
MAUDAU (Київ)
338 грн.
← купити
Навушники Hoco M90 Delight wired digital earphone with microphone 3.5 мм червоні
MAUDAU (Київ)
242 грн.
← купити
Навушники Hoco M90 Delight wired 3.5 mm чорні 6931474759351
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники Hoco Type-C Delight wired з мікрофоном M90 1.2M чорні
MAUDAU (Київ)
← купити
Провідні вакуумні навушники Hoco M90 Delight wired digital earphone with microphone, 3.5mm, 1.2m, black
MAUDAU (Київ)
233 грн.
← купити
Провідні вакуумні навушники Hoco M90 Delight wired digital earphone with microphone, 3.5mm, 1.2m, red
MAUDAU (Київ)
← купити
Провідні вакуумні навушники Hoco M90 Type-C Delight wired digital earphone with microphone, 1.2m, black
MAUDAU (Київ)
311 грн.
← купити
Навушники HOCO Delight wired digital earphone with microphone M90 |1.2M| 4756749
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO M90 Delight wire-controlled earphones with microphone Black Shadow
Rozetka.ua (Київ)
226 грн.
← купити
Навушники HOCO Delight wired digital earphone with microphone M90 |1.2M| black
Rozetka.ua (Київ)
331 грн.
← купити
Навушники HOCO Delight built-in microphone M90 1.2м mini jack 3.5 мм silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Type-C Delight бездротовий цифровий earphone with microphone M90 |1.2M| black
Rozetka.ua (Київ)
466 грн.
← купити
Навушники HOCO Delight провідні з мікрофоном M90 1.2M red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дротові вакуумні навушники HOCO M90 Delight wired digital earphone with microphone, 3.5mm, 1.2m, black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дротові вакуумні навушники HOCO M90 Delight wired digital earphone with microphone, 3.5mm, 1.2m, red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дротові вакуумні навушники HOCO M90 Type-C Delight wired digital earphone with microphone, 1.2m, black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дротові вакуумні навушники HOCO M90 Type-C Delight wired digital earphone with microphone, 1.2m, black
Rozetka.ua (Київ)
276 грн.
← купити
Дротові вакуумні навушники HOCO M90 Delight wired digital earphone with microphone, 3.5mm, 1.2m, black
Rozetka.ua (Київ)
206 грн.
← купити
Дротові вакуумні навушники HOCO M90 Delight wired digital earphone with microphone, 3.5mm, 1.2m, red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Delight wired digital earphone with microphone M90 |1.2M| Red
Rozetka.ua (Київ)
373 грн.
← купити
Навушники HOCO Delight wired digital earphone with microphone M90 |1.2M| Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Delight wired digital earphone with microphone M90 |1.2M|
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Hoco Type-C Delight wired digital earphone with microphone M90 |1.2M|
Rozetka.ua (Київ)
314 грн.
← купити
Навушники HOCO Delight wired digital earphone with microphone M90 |1.2M| чорні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Hoco Type-C Delight wired digital earphone with microphone M90 |1.2M| чорні
Rozetka.ua (Київ)
271 грн.
← купити
Навушники HOCO Delight wired digital earphone with microphone M90 |1.2M| червоні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Hoco M90 Колір Сталевий
Rozetka.ua (Київ)
136 грн.
← купити
Навушники HOCO M90 Червоний
Rozetka.ua (Київ)
171 грн.
← купити
Вакуумні навушники Hoco M90 Сталь
Rozetka.ua (Київ)
161 грн.
← купити
Вакуумні навушники Hoco M90 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники m90 червоні 1,2м ТМHoco
Rozetka.ua (Київ)
359 грн.
← купити
Навушники m90 чорні 1,2м ТМHoco
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Delight wired digital earphone with microphone M90 |1.2M| Колір Black
Rozetka.ua (Київ)
253 грн.
← купити
Навушники Hoco Type-C Delight wired digital earphone with microphone M90 |1.2M| Колір Black
Rozetka.ua (Київ)
393 грн.
← купити
Навушники HOCO Delight wired digital earphone with microphone M90 1.2м червоні
Rozetka.ua (Київ)
281 грн.
← купити
Навушники HOCO M90 Delight wired 3.5mm чорні 6931474759351
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO M90 Type-C Delight wired digital earphone with microphone (6931474759382) чорні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Delight wired digital earphone with microphone M90 червоні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Type-C Delight wired digital earphone with microphone M90 |1.2M| black
Rozetka.ua (Київ)
385 грн.
← купити
Навушники HOCO Delight built-in microphone M90 1.2м silver
Rozetka.ua (Київ)
286 грн.
← купити
Навушники HOCO Delight wired digital earphone with microphone M90 |1.2M| black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Delight провідні з мікрофоном M90 95 Дб, 1.2M red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дротові вакуумні навушники HOCO M90 Type-C Delight wired digital earphone with microphone, 1.2m, black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дротові вакуумні навушники HOCO M90 Delight wired digital earphone with microphone, 3.5mm, 1.2m, black
Rozetka.ua (Київ)
260 грн.
← купити
Дротові вакуумні навушники HOCO M90 Delight wired digital earphone with microphone, 3.5mm, 1.2m, red
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco M90 Delight, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Hoco M90 Delight. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Hoco M90 Delight у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія