шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (підключення)

Каталог /

Навушники Hoco W103 Magic tour

Ціни50Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити навушники Hoco W103 Magic tour за ціною від 391 грн.
Відео 3Фото 12

Характеристики та опис Hoco W103 Magic tour

Вага (г): 184; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 40; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Довжина кабелю (м): 1.2; Підведення кабелю: односторонній; mini-Jack (3.5 мм); Тип підключення: дротові; повнорозмірні Over-Ear; Конструкція: накладні, закриті; Призначення: ігрові
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю1.2 м
Тип кабелюкруглий
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна дужці
Відключення мікрофона
Функції та можливості
Регулювання гучності
Інше
Вага184 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 391  до 1 050 грн.
Навушники Hoco W103 Magic Tour Gaming Black
Цифра (Київ)
724 грн.
← купити
Навушники Hoco W103 Magic Tour Gaming Black
Stls.store (Київ)
741 грн.
← купити
Hoco W103 Magic Black
AKS.ua (Київ)
391 грн.
← купити
Навушники Hoco W103 Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
920 грн.
← купити
Ігрові навушники з мікрофоном Hoco Magic tour gaming headphones W103
MAUDAU (Київ)
499 грн.
← купити
Ігрові Навушники Hoco W103 Magic Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
611 грн.
← купити
Навушники Hoco W103 Magic Tour Gaming ігрові чорні 6931474741615
MAUDAU (Київ)
481 грн.
← купити
Ігрові накладні навушники Hoco W103 Magic, 3.5mm, 1.2m, Чорний
MAUDAU (Київ)
533 грн.
← купити
Навушники ігрові з мікрофоном Hoco W103 Magic tour AUX/USB дротові, з наголов'ям Чорні
MAUDAU (Київ)
604 грн.
← купити
Ігрові дротові навушники HOCO W103 Gaming Magic
Rozetka.ua (Київ)
790 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco W103 Magic tour, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Hoco W103 Magic tour. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Hoco W103 Magic tour у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія