шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (підключення)

Каталог /

Навушники Hoco W105 Joyful

Ціни47Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити навушники Hoco W105 Joyful за ціною від 564 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Hoco W105 Joyful

Вага (г): 300; Підсвічування; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 40; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Довжина кабелю (м): 2; Підведення кабелю: односторонній; mini-Jack (2 x 3.5 мм); mini-Jack (3.5 мм); Тип підключення: дротові; повнорозмірні Over-Ear; Конструкція: накладні, закриті; Призначення: ігрові
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
авторегулювання оголів'я
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
mini-Jack (2 x 3.5 мм) / адаптер /
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю2 м
Тип кабелюкруглий
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна дужці
Гнучка конструкція
Функції та можливості
Регулювання гучності
Інше
Підсвічування
Вага300 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 564  до 996 грн.
Hoco Накладні навушники Hoco W105 Joyful Blue з мікрофоном
MTA.ua (Київ)
729 грн.
← купити
Накладні навушники Hoco W105 Joyful Blue з мікрофоном
Soho.com.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Навушники Hoco W105 Joyful Red
Цифра (Київ)
584 грн.
← купити
Навушники Hoco W105 Joyful Red
Stls.store (Київ)
599 грн.
← купити
Навушники Hoco W105 Black/Blue
Tv-mir.com.ua (Київ)
966 грн.
← купити
Ігрові бездротові навушники Hoco W105 Joyful (38748-01496)
MAUDAU (Київ)
872 грн.
← купити
HOCO Hoco W105 Black/Red 6931474754165
Kvshop.com.ua (Київ)
697 грн.
← купити
HF Stereo Hoco W105 Joyful Blue +мікр MO-54169
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
667 грн.
← купити
Ігрові навушники Hoco W105 з мікрофоном та LED-підсвічуванням (Синій)
Rozetka.ua (Київ)
719 грн.
← купити
Hoco Накладні навушники Hoco W105 Joyful Red з мікрофоном
MTA.ua (Київ)
← купити
Накладні навушники Hoco W105 Joyful Red з мікрофоном
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Hoco W105 Joyful Blue
Цифра (Київ)
← купити
Навушники Hoco W105 Joyful Blue
Stls.store (Київ)
← купити
Навушники Hoco LED Joyful Gaming Headphones W105 чорно червоні з підсвічуванням 6931474754165
MAUDAU (Київ)
660 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Hoco W105 Joyful gaming headphones Blue
MAUDAU (Київ)
899 грн.
← купити
Гарнітура Hoco HF Stereo W105 Joyful Blue +мікрофон
MAUDAU (Київ)
708 грн.
← купити
HF Stereo Hoco W105 Joyful Red +мікр
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники Hoco LED Joyful Gaming Headphones W105 чорно-сині
MAUDAU (Київ)
873 грн.
← купити
Ігрові навушники з підсвічуванням Hoco W105 LED Joyful Gaming Headphones чорно червоні
MAUDAU (Київ)
925 грн.
← купити
HOCO Hoco W105 Black Blue 6931474754172
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
HF Stereo Hoco W105 Joyful Red +мікр MO-54168
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Ігрові навушники Hoco W105 з мікрофоном та LED-підсвічуванням (Червоний)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрові геймерські навушники HOCO Gaming W105 із мікрофоном і LED RGB підсвіткою червоні
Rozetka.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Навушники HOCO W105 Joyful gaming headphones Blue
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Стереонавушники HOCO W105 Joyful (Червоний) (50274)
Rozetka.ua (Київ)
669 грн.
← купити
Ігрові дротові огольні навушники Hoco W105 Joyful синій
Rozetka.ua (Київ)
564 грн.
← купити
Ігрові дротові Навушники Hoco W105 Joyfulт чорні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накладні навушники Hoco W105 Joyful (USB+3.5mm/1.2m) Червоний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрові навушники Hoco W105 Black/Blue [112421]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушник Hoco W105 Joyful gaming headphones Blue
Rozetka.ua (Київ)
619 грн.
← купити
Ігрові Навушники Hoco W105 Joyful Колір Синій
Rozetka.ua (Київ)
661 грн.
← купити
Комп'ютерні навушники Hoco W105 сині
Rozetka.ua (Київ)
733 грн.
← купити
HOCO W105 Joyful Gaming Ігрові Навушники з Мікрофоном і LED Підсвічуванням (Чорно-Сині)
Rozetka.ua (Київ)
753 грн.
← купити
Накладні навушники Hoco W105 Joyful Червоний
Rozetka.ua (Київ)
673 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Hoco W105 Joyful Black/Blue
Rozetka.ua (Київ)
996 грн.
← купити
Ігрові геймерські навушники Hoco Gaming W105 з мікрофоном та LED RGB підсвічуванням червоні
Rozetka.ua (Київ)
775 грн.
← купити
Навушники ігрові комп'ютерні Hoco w105 сині тмhoco
Rozetka.ua (Київ)
824 грн.
← купити
Навушники Hoco w105 Joyful red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрові геймерські навушники для ПК стерео накладні з мікрофоном Hoco W105 Joyful Blue
Rozetka.ua (Київ)
690 грн.
← купити
Ігрові геймерські навушники для ПК стерео накладні з мікрофоном Hoco W105 Joyful Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрові дротові навушники HOCO W105 LED Joyful Gaming Headphones |геймерська гарнітура, провідні, 40-мм динаміки, USB 2.0 + A
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрові навушники з підсвічуванням HOCO W105 LED Joyful Gaming Headphones чорно червоні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрові навушники з підсвічуванням HOCO W105 LED Joyful Gaming Headphones чорно сині
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрові навушники Hoco W105 (дротові, для ігор, AUX 3,5-мм, USB, LED-підсвітка, Hi-Res Audio, шумозаглушення) - Чорно-червони
Rozetka.ua (Київ)
790 грн.
← купити
Ігрові навушники Hoco W105 (дротові, для ігор, AUX 3,5-мм, USB, LED-підсвітка, Hi-Res Audio, шумозаглушення) - Чорно-синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрові навушники HOCO LED Joyful Gaming Headphones W105 з мікрофоном та LED RGB підсвічуванням провідні Black (W105B)
Rozetka.ua (Київ)
809 грн.
← купити
Ігрові навушники HOCO LED Joyful Gaming Headphones W105 з мікрофоном та LED RGB підсвічуванням провідні Black-Blue (W105BL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco W105 Joyful, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Hoco W105 Joyful. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Hoco W105 Joyful у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія