шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (підключення)

Каталог /

Навушники Hoco W41 Charm

Ціни86Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити навушники Hoco W41 Charm за ціною від 325 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Hoco W41 Charm

Вхід зарядки: microUSB; Час роботи (музика) (год): 7; Регулювання гучності; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Знімний кабель; Радіус дії (м): 10; Підведення кабелю: односторонній; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.3; mini-Jack (3.5 мм); Тип підключення: комбіновані; можливість складання; Конструкція: накладні, закриті
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
можливість складання
Тип підключеннякомбіновані
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Bluetooth v5.3
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Радіус дії10 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Функції та можливості
Регулювання гучності
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час зарядки2 год
Час роботи (музика)7 год
Вхід зарядкиmicroUSB
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  550 грн.    до  600 грн.

від 325  до 870 грн.
Hoco W41 Charm Black W41B
Luckylink.kiev.ua (Київ)
533 грн.
← купити
Hoco W41 Charm Black
AKS.ua (Київ)
387 грн.
← купити
Навушники Bluetooth Hoco W41 Charm BT headphones Black
MAUDAU (Київ)
399 грн.
← купити
Навушники HOCO Charm BT headphones W41 | BT5.3, AUX / TF, 7h | 4756940
Rozetka.ua (Київ)
594 грн.
← купити
Hoco W41 Charm Pink
AKS.ua (Київ)
393 грн.
← купити
Навушники повнорозмірні Hoco W41 Charm BT 5.3 бездротові рожеві
MAUDAU (Київ)
576 грн.
← купити
Навушники бездротові Hoco W41 Charm BT 5.3 чорні
MAUDAU (Київ)
598 грн.
← купити
Навушники повнорозмірні Hoco W41 Charm 2-в-1 із слотом microSD червоні
MAUDAU (Київ)
612 грн.
← купити
Бездротові навушники Hoco W41 Charm Bluetooth чорні
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники Hoco Bluetooth W41 Charm BT headphones чорні
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники Hoco Bluetooth W41 Charm BT headphones рожеві
MAUDAU (Київ)
← купити
Блютуз Стерео Гарнітура Hoco W41 Червоний
MAUDAU (Київ)
521 грн.
← купити
Блютуз Стерео Гарнітура Hoco W41 Рожевий
MAUDAU (Київ)
← купити
Блютуз Стерео Гарнітура Hoco W41 Чорний
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники HOCO Charm BT headphones W41 | BT5.3, AUX / TF, 7h | 4756941
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова Стерео Гарнітура Hoco W41 Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
637 грн.
← купити
Навушники бездротові HOCO Charm W41 BT5.3 AUX/TF 7h чорний
Rozetka.ua (Київ)
798 грн.
← купити
Навушники бездротові HOCO Charm BT headphones W41 BT5.3 AUX/TF 7год Рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові HOCO Charm BT headphones W41 BT5.3 AUX/TF 7год Червоний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова Стерео Гарнітура Hoco W41 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
441 грн.
← купити
Bluetooth Стерео Гарнітура Hoco W41 Червоний
Rozetka.ua (Київ)
461 грн.
← купити
Блютуз Стерео Гарнітура Hoco W41 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блютуз Стерео Гарнітура Hoco W41 Рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Charm BT headphones W41 |BT5.3, AUX/TF, 7h| Black
Rozetka.ua (Київ)
643 грн.
← купити
Навушники HOCO Charm BT headphones W41 |BT5.3, AUX/TF, 7h| Pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Charm BT headphones W41 |BT5.3, AUX/TF, 7h| Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Bluetooth Hoco W41 накладні з мікрофоном Blue
Rozetka.ua (Київ)
714 грн.
← купити
Бездротові навушники Bluetooth Hoco W41 накладні з мікрофоном Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Bluetooth Hoco W41 накладні з мікрофоном Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Bluetooth Hoco W41 Charm BT headphones Red (Уцінка)
Rozetka.ua (Київ)
366 грн.
← купити
Навушники Bluetooth Hoco W41 Charm BT headphones Pink
Rozetka.ua (Київ)
385 грн.
← купити
Bluetooth стерео гарнітура Hoco W41 з м'якими амбушюрами та мікрофоном чорна
Rozetka.ua (Київ)
635 грн.
← купити
Навушники HOCO Charm BT headphones W41 |BT5.3, AUX/TF, 7h| рожеві
Rozetka.ua (Київ)
544 грн.
← купити
Навушники HOCO Charm BT headphones W41 |BT5.3, AUX/TF, 7h| червоні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Hoco W41 Charm Pink [80914]
Rozetka.ua (Київ)
549 грн.
← купити
Bluetooth Навушники Hoco W41 Charm Red
Rozetka.ua (Київ)
383 грн.
← купити
Bluetooth Навушники Hoco W41 Charm Pink
Rozetka.ua (Київ)
325 грн.
← купити
Навушники Bluetooth Hoco W41 Charm BT headphones Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Bluetooth Hoco W41 Charm BT headphones Pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блютуз Стерео Гарнітура Hoco W41 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
484 грн.
← купити
Навушники Hoco Bluetooth 200mAh AUX TF BT5.3 Black (W41Black)
Rozetka.ua (Київ)
520 грн.
← купити
Навушники Hoco Bluetooth 200mAh AUX TF BT5.3 Pink (W41Pink)
Rozetka.ua (Київ)
510 грн.
← купити
Навушники Hoco Bluetooth 200mAh AUX TF BT5.3 Red (W41Red)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Bluetooth HOCO W41 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
513 грн.
← купити
Навушники бездротові Hoco W41 Charm накладні Bluetooth v5.3,ємність 200mAh AUX/TF прослуховування музики до 7ч Black
Rozetka.ua (Київ)
668 грн.
← купити
Навушники бездротові Hoco W41 Charm Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Bluetooth Hoco W41 Charm Pink магнітні протиударні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Bluetooth Hoco W41 магнітні протиударні чорні
Rozetka.ua (Київ)
607 грн.
← купити
Bluetooth стерео гарнітура Hoco W41 чорний версія 5.3 AUX акумулятор 200 мАч знімний кабель
Rozetka.ua (Київ)
585 грн.
← купити
Bluetooth стерео гарнітура Hoco W41 чорний 200mAh 7 годин роботи AUX Bluetooth 5.3
Rozetka.ua (Київ)
613 грн.
← купити
Навушники Bluetooth HOCO W41 BT V5.3 Чорні
Rozetka.ua (Київ)
680 грн.
← купити
Навушники бездротові з мікрофоном Hoco W41 Wireless Rose
Rozetka.ua (Київ)
595 грн.
← купити
Навушники бездротові з мікрофоном Hoco W41 Wireless Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові з мікрофоном Hoco W41 Wireless Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові з мікрофоном Hoco W41 Wireless Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники з мікрофоном Hoco W41 Bluetooth + слот microSD Рожеві
Rozetka.ua (Київ)
590 грн.
← купити
Навушники HOCO Charm BT headphones W41 |BT5.3, AUX/TF, 7h| Колір Black
Rozetka.ua (Київ)
743 грн.
← купити
Навушники HOCO Charm BT headphones W41 |BT5.3, AUX/TF, 7h| Колір Pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова Стерео Гарнітура Hoco W41 мятая упаковка Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова Стерео Гарнітура Hoco W41 Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова Стерео Гарнітура Hoco W41 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
870 грн.
← купити
Бездротові Накладні Bluetooth навушники з мікрофоном Hoco W41 Charm Bluetooth blue
Rozetka.ua (Київ)
659 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco W41 Charm BT headphones |портативна стерео гарнітура, Bluetooth 5.3, AUX/TF, USB Type-C,
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники повнорозмірні HOCO W41 Charm BT 5.3 бездротові рожеві
Rozetka.ua (Київ)
575 грн.
← купити
Навушники повнорозмірні HOCO W41 Charm 2-в-1 із слотом microSD червоні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові HOCO W41 Charm BT 5.3 чорні
Rozetka.ua (Київ)
596 грн.
← купити
Бездротові навушники Hoco W41 Charm Bluetooth чорні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Bluetooth Hoco W41 Charm BT headphones Розовий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Bluetooth Hoco W41 Charm BT headphones Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Charm BT headphones W41 | BT5.3, AUX / TF, 7h |
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco W41 Charm BT 5.3 Black
Rozetka.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco W41 Charm BT 5.3 Pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco W41 Charm BT 5.3 Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Bluetooth з мікрофоном Hoco W41 Charm |BT5.3, 7h, AUX, Micro-SD| Pink
Rozetka.ua (Київ)
559 грн.
← купити
Бездротові навушники Bluetooth з мікрофоном Hoco W41 Charm |BT5.3, 7h, AUX, Micro-SD| Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth наушники HOCO W41 Charm Bluetooth 5.3 Wireless Headphones Black
Rozetka.ua (Київ)
545 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth наушники HOCO W41 Charm Bluetooth 5.3 Wireless Headphones Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth наушники HOCO W41 Charm Bluetooth 5.3 Wireless Headphones Pink
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові HOCO Charm W41 BT5.3 AUX/TF 7h чорний
Rozetka.ua (Київ)
707 грн.
← купити
Навушники бездротові HOCO Charm BT headphones W41 BT5.3 AUX/TF 7год Червоний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові HOCO Charm BT headphones W41 BT5.3 AUX/TF 7год Рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові HOCO W41 Charm BT headset Milky White
Rozetka.ua (Київ)
603 грн.
← купити
Hoco W41 Бездротові навушники Bluetooth з мікрофоном Charm BT5.3, 7h, AUX, Micro-SD Pink
Rozetka.ua (Київ)
370 грн.
← купити
Блютуз Стерео Гарнітура Hoco W41 Рожевий
Rozetka.ua (Київ)
519 грн.
← купити
Bluetooth Стерео Гарнітура Hoco W41 Червоний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блютуз Стерео Гарнітура Hoco W41 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco W41 Charm, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Hoco W41 Charm. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Hoco W41 Charm у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія