шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Hoco W46 Charm

Ціни232Опис Відгуки1Обговорення  Корисне
Купити навушники Hoco W46 Charm за ціною від 316 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco W46 Charm

Вага (г): 109; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 20; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 40; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 32; Знімний кабель; Радіус дії (м): 10; Підведення кабелю: односторонній; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.3; mini-Jack (3.5 мм); Тип підключення: комбіновані
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
можливість складання
Тип підключеннякомбіновані
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Bluetooth v5.3
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Радіус дії10 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Функції та можливості
Регулювання гучності
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників200 мАгод
Час роботи (музика)20 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Вага109 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  475 грн.    до  500 грн.

хороша модель, сподобалося
7 серпня 2025, 06:35 #
Переваги:Неплохой звук за такую цену (260 грн.); хорошая автономность; нормальное качество сборки (месяц использования).

Недоліки:Возможность складывания; глюк с громкостью.

Коментар:Пользуюсь этими наушниками чуть больше месяца. Вроде бы пока целые, хотя и на вид достаточно хлипкие. Автономность хорошая. Звук вполне нормальный, как по мне. Учитывая то, что брал я их за 260 грн. Хоть пользуюсь ими неочень долго, но вот возможность складывания немного настораживает, лучше бы её не было. Ещё у моих наушников есть баг (и не только у моих, судя по комментариям людей в интернете), при прекращении всех звуков (то есть, когда на наушники не поступает никакого звукового сигнала) громкость автоматически ставится где-то на 60-65%. Не знаю, брак это или косяк самих наушников, но немного раздражает. Хотя опять же, за 260 грн. вполне приемлимо.

Автор:Сергей Самойлов  пользуюсь Hoco W46 Charm кілька місяців

від 316  до 800 грн.
Hoco Накладні навушники Hoco W46 Charm Black
MTA.ua (Київ)
329 грн.
← купити
Накладні навушники Hoco W46 Charm Milky White
Soho.com.ua (Київ)
409 грн.
← купити
Радіосистема Hoco L21 Charm Wireless Microphone Lightning Black (6942007663137) 6942007663137
Ktc.ua (Рівне)
537 грн.
← купити
Гарнітура HOCO W46 Charm Black (6942007601696) 6942007601696
FOXTROT.UA (Київ)
365 грн.
← купити
Hoco W46 Charm BT White (6942007601702) HOCO W46 MILKY WHITE
Luckylink.kiev.ua (Київ)
500 грн.
← купити
HOCO W46 Black (6942007601696) W46Black(6942007601696)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Hoco L21 Charm Magnetic And Lapel Clip (6942007663137) Black 6942007663137
Vodafone.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Навушники HOCO W46 Charm BT гарнітура Milky White 6942007601702
Comtrading.ua (Київ)
316 грн.
← купити
Hoco W46 Blue-Gray
AKS.ua (Київ)
347 грн.
← купити
Навушники Hoco W46 Bluetooth накладні чорні 6942007601696
MAUDAU (Київ)
396 грн.
← купити
Навушники Hoco W46 Charm Black (6942007601696)
Rozetka.ua (Київ)
366 грн.
← купити
Hoco Накладні навушники Hoco W46 Charm Brown
MTA.ua (Київ)
359 грн.
← купити
Hoco Накладні навушники Hoco W46 Charm Blue Gray
MTA.ua (Київ)
← купити
Hoco Накладні навушники Hoco W46 Charm Milky White
MTA.ua (Київ)
← купити
Накладні навушники Hoco W46 Charm Black
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Накладні навушники Hoco W46 Charm Blue Gray
Soho.com.ua (Київ)
449 грн.
← купити
Мікрофон HOCO L21 Black (6942007663137) 6942007663137
FOXTROT.UA (Київ)
415 грн.
← купити
Навушники HOCO W46 Charm BT headset Black 6942007601696
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Бездротова мікрофонна система HOCO L21 Charm wireless microphone iP Black 6942007663137
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Hoco W46 Black
AKS.ua (Київ)
336 грн.
← купити
Hoco W46 White
AKS.ua (Київ)
← купити
Hoco W46 Brown
AKS.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові Hoco W46 Bluetooth накладні коричневі 6942007601726
MAUDAU (Київ)
428 грн.
← купити
Бездротові навушники Bluetooth Hoco W46 накладні Light blue gray 6942007601719
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники бездротові Hoco W46 накладні білі 6942007601702
MAUDAU (Київ)
417 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Hoco W46 Charm Brown
MAUDAU (Київ)
699 грн.
← купити
Накладні бездротові навушники Hoco W46 Charm Black
MAUDAU (Київ)
370 грн.
← купити
Накладні бездротові навушники Hoco W46 Charm Milky White
MAUDAU (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники Hoco W46 Charm Light blue gray
MAUDAU (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники Hoco W46 Charm Brown
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники Bluetooth Hoco W46 накладні чорні
MAUDAU (Київ)
463 грн.
← купити
Бездротові навушники Bluetooth Hoco W46 накладні коричневі
MAUDAU (Київ)
← купити
Бездротові навушники накладні Bluetooth Hoco W46 Light blue gray
MAUDAU (Київ)
425 грн.
← купити
Навушники бездротові накладні Hoco W46 білі
MAUDAU (Київ)
550 грн.
← купити
Навушники Hoco Charm BT headset W46 BT5.3/AUX, 20h, Type-C
MAUDAU (Київ)
501 грн.
← купити
Навушники бездротові Hoco W46 накладні білий
MAUDAU (Київ)
491 грн.
← купити
Навушники бездротові Hoco W46 накладні коричневий
MAUDAU (Київ)
514 грн.
← купити
Навушники Hoco Charm BT headset W46 BT5.3/AUX, 20h, Type-C
MAUDAU (Київ)
481 грн.
← купити
Навушники Блютуз Головні Hoco W46 коричневий
MAUDAU (Київ)
800 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура Hoco W46, BT5.3, AUX, 200mAh, 20h, Type-C, білий
MAUDAU (Київ)
446 грн.
← купити
Навушники бездротові повнорозмірні Hoco W46 блакитно-сірі
MAUDAU (Київ)
453 грн.
← купити
Навушники бездротові повнорозмірні Hoco W46 коричневі
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники бездротові повнорозмірні Hoco W46 чорні
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники Bluetooth Headphones Hoco W46 Light Blue Gray
Rozetka.ua (Київ)
385 грн.
← купити
Навушники бездротові накладні Hoco W46 Charm Bluetooth сірий (RZN-23103324)
Rozetka.ua (Київ)
505 грн.
← купити
Навушники HOCO Charm BT headset W46 | BT5.3/AUX, 20h, Type-C | 4756953
Rozetka.ua (Київ)
496 грн.
← купити
Навушники HOCO Charm BT headset W46 | BT5.3/AUX, 20h, Type-C | 4756951
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Charm BT headset W46 | BT5.3/AUX, 20h, Type-C | 4756950
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Charm BT headset W46 | BT5.3/AUX, 20h, Type-C | 4756952
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W46 Charm BT headset Black
Rozetka.ua (Київ)
543 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W46 Charm BT headset Milky White
Rozetka.ua (Київ)
565 грн.
← купити
Бездротова мікрофонна система HOCO L21 Charm magnetic (Lightning) Black
Rozetka.ua (Київ)
600 грн.
← купити
Навушники HOCO W46 Charm BT headset Milky White
Rozetka.ua (Київ)
542 грн.
← купити
Навушники HOCO W46 Charm BT headset Black
Rozetka.ua (Київ)
509 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники Hoco W46 Charm (Stereo) (колір Milky White)
Rozetka.ua (Київ)
470 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W46 Charm BT headset Black (6942007601696)
Rozetka.ua (Київ)
440 грн.
← купити
Бездротові навушники HOCO W46 Charm BT headset Black (6942007601696)
Rozetka.ua (Київ)
442 грн.
← купити
Бездротові навушники HOCO W46 Charm BT headset Milky White (6942007601702)
Rozetka.ua (Київ)
468 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W46 Charm BT headset Milky White (6942007601702)
Rozetka.ua (Київ)
444 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W46 Charm BT headset Black (6942007601696)
Rozetka.ua (Київ)
419 грн.
← купити
Бездротова мікрофонна система HOCO L21 Charm magnetic (Lightning) Black (6942007663137)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова мікрофонна система HOCO L21 Charm magnetic (Lightning) Black (6942007663137)
Rozetka.ua (Київ)
585 грн.
← купити
Гарнітура HOCO Charm BT W46 BT5.3/AUX 20h Type-C Коричневий
Rozetka.ua (Київ)
675 грн.
← купити
Навушники HOCO Charm BT headset W46 BT5.3/AUX 20год Type-C Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура HOCO Charm BT W46 BT5.3/AUX 20h Type-C Світло-блакитний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Charm BT headset W46 BT5.3/AUX 20год Type-C Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова Стерео Гарнітура Hoco W46 Білий
Rozetka.ua (Київ)
391 грн.
← купити
Бездротова Стерео Гарнітура Hoco W46 Сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова Стерео Гарнітура Hoco W46 Коричневий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова Стерео Гарнітура Hoco W46 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова Стерео Гарнітура Hoco W46 м'ята упаковка Сірий
Rozetka.ua (Київ)
335 грн.
← купити
Bluetooth гарнітура HOCO W46, BT5.3, AUX, 200mAh, 20h, Type-C, білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові повнорозмірні Hoco W46 чорні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові повнорозмірні Hoco W46 коричневі
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мікрофон HOCO Lightning Charm Wireless Microphone L21, 2.4G, 10-15m, 80mAh, 5-6h, black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові повнорозмірні Hoco W46 чорні
Rozetka.ua (Київ)
401 грн.
← купити
Навушники бездротові повнорозмірні Hoco W46 коричневі
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові повнорозмірні Hoco W46 блакитно-сірі
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth гарнітура HOCO W46, BT5.3, AUX, 200mAh, 20h, Type-C, білий
Rozetka.ua (Київ)
395 грн.
← купити
Навушники бездротові накладні Hoco W46 Charm Bluetooth сірий
Rozetka.ua (Київ)
455 грн.
← купити
Навушники HOCO Charm BT headset W46 |BT5.3/AUX, 20h, Type-C| Light Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Charm BT headset W46 |BT5.3/AUX, 20h, Type-C| White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Charm BT headset W46 |BT5.3/AUX, 20h, Type-C| Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Charm BT headset W46 |BT5.3/AUX, 20h, Type-C| Brown
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W46 Charm BT headset Black (6942007601696)
Rozetka.ua (Київ)
593 грн.
← купити
Бездротові навушники Bluetooth Hoco W46 накладні з мікрофоном Grey
Rozetka.ua (Київ)
612 грн.
← купити
Бездротові навушники Bluetooth Hoco W46 накладні з мікрофоном Beige
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Bluetooth Hoco W46 накладні з мікрофоном Brown
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Bluetooth Hoco W46 накладні з мікрофоном Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Charm BT headset W46 |BT5.3/AUX, 20h, Type-C|
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth стерео гарнітура Hoco W46 з мікрофоном та амбушюрами з м'якого матеріалу коричнева
Rozetka.ua (Київ)
578 грн.
← купити
Bluetooth стерео гарнітура Hoco W46 з мікрофоном та амбушюрами з м'якого матеріалу біла
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth стерео гарнітура Hoco W46 з амбушюрами та мікрофоном чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth стерео гарнітура Hoco W46 з амбушюрами та мікрофоном сіра
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники HOCO W46 Charm (Black) (179704)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники HOCO W46 Charm (Brown) (179705)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники HOCO W46 Charm (Milky White) (179707)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники HOCO W46 Charm (Light blue gray) (179706)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Charm BT headset W46 |BT5.3/AUX, 20h, Type-C| коричневі
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Charm BT headset W46 |BT5.3/AUX, 20h, Type-C| білі
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Charm BT headset W46 |BT5.3/AUX, 20h, Type-C| блакитні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Charm BT headset W46 |BT5.3/AUX, 20h, Type-C| чорні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники HOCO W46 Charm BT headset Milky White (6942007601702)
Rozetka.ua (Київ)
360 грн.
← купити
Бездротові навушники HOCO W46 Charm BT headset Black (6942007601696)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники Hoco W46 Charm Milky White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники Hoco W46 Charm Brown
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники Hoco W46 Charm Light blue gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники Hoco W46 Charm Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Hoco Charm BT W46 Brown [97428]
Rozetka.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Навушники бездротові накладні HOCO W46 Charm Bluetooth чорний
Rozetka.ua (Київ)
445 грн.
← купити
Навушники бездротові накладні HOCO W46 Charm Bluetooth коричневий
Rozetka.ua (Київ)
465 грн.
← купити
Накладні бездротові навушники Hoco W46 Charm Black
Rozetka.ua (Київ)
489 грн.
← купити
Блютуз Стерео Гарнітура Hoco W46 Білий
Rozetka.ua (Київ)
429 грн.
← купити
Блютуз Стерео Гарнітура Hoco W46 Сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блютуз Стерео Гарнітура Hoco W46 Коричневий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Hoco дротові 3,5мм з мікрофоном Graceful Charm Purple (W21 Purple)
Rozetka.ua (Київ)
349 грн.
← купити
Навушники Hoco Bluetooth 200mAh AUX BT5.3 Black (W46Black)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Hoco Bluetooth 200mAh AUX BT5.3 Brown (W46Brown)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W46 Charm BT headset Black
Rozetka.ua (Київ)
382 грн.
← купити
Бездротова мікрофонна система HOCO L21 Charm magnetic (Lightning) Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Bluetooth Hoco W46 бездротові повнорозмірні для мобільних пристроїв Samsung/Xiaomi/Huawei/Meizu Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Bluetooth Hoco W46 бездротові повнорозмірні для мобільних пристроїв Samsung/Xiaomi/Huawei/Meizu Бежевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Bluetooth Hoco W46 бездротові повнорозмірні для мобільних пристроїв Samsung/Xiaomi/Huawei/Meizu Коричневий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Bluetooth Hoco W46 бездротові повнорозмірні для мобільних пристроїв Samsung/Xiaomi/Huawei/Meizu Синій-Сірий
Rozetka.ua (Київ)
350 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W46 Charm BT headset Black (6942007601696)
Rozetka.ua (Київ)
394 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W46 Charm BT headset Milky White (6942007601702)
Rozetka.ua (Київ)
420 грн.
← купити
Бездротова мікрофонна система HOCO L21 Charm wireless microphone iP Black (6942007663137)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники Hoco W46 Charm Light blue gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники Hoco W46 Charm Milky White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники Hoco W46 Charm Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники Hoco W46 Charm Brown
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники з мікрофоном Hoco W46 Charm BT Bluetooth 5.3/AUX/200 мАг White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники з мікрофоном Hoco W46 Charm BT Bluetooth 5.3/AUX/200 мАг Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники hoco. W46 Charm Bluetooth 5.3 бездротові з мікрофоном для телефону, ємність 200 мАч та автономною роботою до 20 го
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники з мікрофоном Hoco W46 Charm BT Bluetooth 5.3 AUX 200 мАг Grey (316542907101)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники з мікрофоном Hoco W46 Charm BT Bluetooth 5.3 AUX 200 мАч White (316542907100)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники з мікрофоном Hoco W46 Charm BT Bluetooth 5.3 AUX 200 мАч Black (316542907103)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники з мікрофоном Hoco W46 Charm BT Bluetooth 5.3 AUX 200 мАч Brown (316542907102)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники HOCO W46 Charm BT headset Black (6942007601696)
Rozetka.ua (Київ)
371 грн.
← купити
Бездротові навушники HOCO W46 Charm BT headset Milky White (6942007601702)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова мікрофонна система HOCO L21 Charm wireless microphone iP Black (6942007663137)
Rozetka.ua (Київ)
436 грн.
← купити
Навушники повнорозмірні Hoco W46 Срібло
Rozetka.ua (Київ)
590 грн.
← купити
Бездротові навушники HOCO W46 Charm BT V5.3 headset 200mAh Milky White (6942007601702)
Rozetka.ua (Київ)
520 грн.
← купити
Бездротові навушники HOCO W46 Charm BT V5.3 headset 200mAh Black (6942007601696)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий мікрофон петличний HOCO L21 Charm magnetic Lightning 80mAh Black (6942007663137)
Rozetka.ua (Київ)
570 грн.
← купити
Блютуз стерео гарнітура Hoco W46 для меломанів та активних людей з HI-FI звуком та 20 годин роботи
Rozetka.ua (Київ)
541 грн.
← купити
Навушники Bluetooth Hoco W46 бездротові для музики та дзвінків з тривалим часом роботи 20 годин коричневі
Rozetka.ua (Київ)
557 грн.
← купити
Bluetooth стерео гарнітура Hoco W46 20 годин роботи 200mAh сірий екошкіра AUX Bluetooth 5.3
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth стерео гарнітура Hoco W46 200mAh 20ч білий з AUX і Type-C для музики та розмов
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth стерео гарнітура Hoco W46 20 годин роботи 200mAh AUX Type-C коричневий екошкіра
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова мікрофонна система Hoco L21 Charm Magnetic (Lightning) Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth наушники HOCO W46 Light Blue
Rozetka.ua (Київ)
595 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth наушники HOCO W46 Brown
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth наушники HOCO W46 Milky White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth наушники HOCO W46 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Charm BT headset W46 |BT5.3/AUX, 20h, Type-C| Колір Black
Rozetka.ua (Київ)
643 грн.
← купити
Бездротові навушники HOCO W46 Charm BT headset Black (6942007601696)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова Стерео Гарнітура Hoco W46 Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова Стерео Гарнітура Hoco W46 Колір Сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова Стерео Гарнітура Hoco W46 Колір Бiлий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова Стерео Гарнітура Hoco W46 Колір Коричневий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники Hoco W46 Charm Light blue gray
Rozetka.ua (Київ)
459 грн.
← купити
Накладні бездротові навушники Hoco W46 Charm Milky White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники Hoco W46 Charm Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накладні бездротові навушники Hoco W46 Charm Brown
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W46 Charm BT headset Black
Rozetka.ua (Київ)
492 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W46 Charm BT headset Milky White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Charm BT headset W46
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Charm BT headset W46 Light Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Charm BT headset W46 brown
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники HOCO W46 Charm BT headset Black (6942007601696)
Rozetka.ua (Київ)
466 грн.
← купити
Бездротові навушники HOCO W46 Charm BT headset Milky White (6942007601702)
Rozetka.ua (Київ)
495 грн.
← купити
Бездротова мікрофонна система HOCO L21 Charm magnetic (Lightning) Black (6942007663137)
Rozetka.ua (Київ)
547 грн.
← купити
Бездротова Стерео Гарнітура Hoco W46 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
770 грн.
← купити
Бездротова Стерео Гарнітура Hoco W46 Сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова Стерео Гарнітура Hoco W46 Коричневий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова Стерео Гарнітура Hoco W46 Бiлий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Hoco W46 накладні Bluetooth 5.3 з мікрофоном Чорні
Rozetka.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Бездротові навушники Hoco W46 накладні Bluetooth 5.3 з мікрофоном Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий петличний мікрофон Hoco L21 Charm Magnetic Lightning з магнітним кріпленням Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco W46 Charm BT headset |портативна стерео гарнітура, Bluetooth 5.3, AUX, Type-C, 200 мАг,
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco W46 Charm BT headset |портативна стерео гарнітура, Bluetooth 5.3, AUX, Type-C, 200 мАг,
Rozetka.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Бездротові навушники Hoco W46 накладні коричневий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова мікрофонна система HOCO L21 Charm magnetic (Lightning) Чорний
Rozetka.ua (Київ)
480 грн.
← купити
Навушники бездротові накладні HOCO W46 білі
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники накладні Bluetooth HOCO W46 Light blue gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Bluetooth HOCO W46 накладні чорні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Bluetooth HOCO W46 накладні коричневі
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W46 Charm BT headset білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Charm BT headset W46 | BT5.3/AUX, 20h, Type-C |
Rozetka.ua (Київ)
454 грн.
← купити
Бездротові навушники Hoco W46 накладні білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W46 Charm BT headset Black
Rozetka.ua (Київ)
381 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W46 Charm BT headset Milky White
Rozetka.ua (Київ)
405 грн.
← купити
Бездротові навушники Hoco W46 (Bluetooth 5.3, Накладні навушники, AUX, складні навушники) - Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Hoco W46 (Bluetooth 5.3, Накладні навушники, AUX, складні навушники) - Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Hoco W46 (Bluetooth 5.3, Накладні навушники, AUX, складні навушники) - Brown
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth-навушники Hoco W46 (Bluetooth 5.3, Накладні навушники, AUX, складні навушники) - Сірі
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W46 Charm BT headset Black
Rozetka.ua (Київ)
433 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W46 Charm BT headset Milky White
Rozetka.ua (Київ)
460 грн.
← купити
Бездротова мікрофонна система HOCO L21 Charm magnetic (Lightning) Black
Rozetka.ua (Київ)
508 грн.
← купити
Бездротовий мікрофон Hoco L21 Charm iPhone Lightning wireless microphone Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth навушники HOCO W46 Charm headphones BT 5.3 Brown
Rozetka.ua (Київ)
635 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники HOCO W46 Charm headphones BT 5.3 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth навушники HOCO W46 Charm headphones BT 5.3 Light Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth навушники HOCO W46 Charm headphones BT 5.3 Milky White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Навушники Складні HOCO Charm BT headset W46 | Накладні, BT5.3/AUX, 20h, Type-C | Синій
Rozetka.ua (Київ)
529 грн.
← купити
Бездротові Навушники Складні HOCO Charm BT headset W46 | Накладні, BT5.3/AUX, 20h, Type-C | Бежевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Навушники Складні HOCO Charm BT headset W46 | Накладні, BT5.3/AUX, 20h, Type-C | Коричневий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Навушники Складні HOCO Charm BT headset W46 | Накладні, BT5.3/AUX, 20h, Type-C | Чорний
Rozetka.ua (Київ)
619 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth наушники HOCO W40 Charm Bluetooth 5.3 Wireless Headphones Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth наушники HOCO W40 Charm Bluetooth 5.3 Wireless Headphones Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth наушники HOCO W46 Charm Light Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth наушники HOCO W46 Charm Brown
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth наушники HOCO W46 Charm Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth наушники HOCO W46 Charm Milky White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W46 Charm BT headset Milky White (6942007601702)
Rozetka.ua (Київ)
564 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W46 Charm BT headset Black (6942007601696)
Rozetka.ua (Київ)
530 грн.
← купити
Бездротова мікрофонна система HOCO L21 Charm magnetic (Lightning) Black (6942007663137)
Rozetka.ua (Київ)
741 грн.
← купити
Навушники HOCO Charm BT headset W46 BT5.3/AUX 20год Type-C Білий
Rozetka.ua (Київ)
582 грн.
← купити
Навушники HOCO Charm BT W46 BT5.3/AUX 20h Type-C Коричневий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Graceful Charm built-in microphone W21 black
Rozetka.ua (Київ)
544 грн.
← купити
Навушники HOCO Charm BT headset W46 BT5.3/AUX 20год Type-C Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура HOCO Charm BT W46 BT5.3/AUX 20h Type-C Світло-блакитний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth навушники Hoco W46 Brown
Rozetka.ua (Київ)
457 грн.
← купити
Bluetooth навушники Hoco W46 Milky White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth гарнітура HOCO W46, BT5.3, AUX, 200mAh, 20h, Type-C, білий
Rozetka.ua (Київ)
452 грн.
← купити
Навушники бездротові повнорозмірні Hoco W46 коричневі
Rozetka.ua (Київ)
458 грн.
← купити
Навушники бездротові повнорозмірні Hoco W46 блакитно-сірі
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові повнорозмірні Hoco W46 чорні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth 5.3 навушники Hoco W46 Сірі
Rozetka.ua (Київ)
504 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth 5.3 навушники Hoco W46 Бежеві
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth 5.3 навушники Hoco W46 Блакитні
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco W46 Charm, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Hoco W46 Charm. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Hoco W46 Charm у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія