шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Hoco W73 Graceful

Ціни53Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити навушники Hoco W73 Graceful за ціною від 519 грн.
Відео 1Фото 8

Характеристики та опис Hoco W73 Graceful

Вага (г): 206; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 45; Кардридер; Регулювання гучності; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 40; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Знімний кабель; Радіус дії (м): 10; Підведення кабелю: односторонній; Версія Bluetooth: Bluetooth v6.0; mini-Jack (3.5 мм)
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
можливість складання
поворотні чаші
Тип підключеннякомбіновані
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Bluetooth v6.0
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Радіус дії10 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Функції та можливості
Мобільний застосунок
Регулювання гучності
Кардридер
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників400 мАгод
Час зарядки1.5 год
Час роботи (музика)45 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага206 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 519  до 1 027 грн.
Hoco Накладні навушники Hoco W73 Graceful Silver
MTA.ua (Київ)
519 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W73 Graceful BT headphones(App) Silver 6942007674874
Comtrading.ua (Київ)
770 грн.
← купити
Hoco W73 Graceful Black
AKS.ua (Київ)
543 грн.
← купити
Беспроводные накладные наушники HOCO W73 Graceful BT headphones(App) Silver 6942007674874
Allbattery.ua (Харків)
570 грн.
← купити
Накладні бездротові навушники Hoco W73 Graceful (App) Black
MAUDAU (Київ)
696 грн.
← купити
HOCO Hoco W73 Graceful BT Silver (6942007674874) 6942007674874
Kvshop.com.ua (Київ)
647 грн.
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W73 Graceful BT headphones(App) Silver (6942007674874)
Rozetka.ua (Київ)
642 грн.
← купити
Hoco Накладні навушники Hoco W73 Graceful Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Бездротові накладні навушники HOCO W73 Graceful BT headphones(App) Black 6942007674867
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Hoco W73 Graceful Silver
AKS.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco W73 Graceful, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Hoco W73 Graceful. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Hoco W73 Graceful у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія