шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Honor (серія)
серія 50

Каталог /

Мобільний телефон Honor 600 Pro 512GB

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне8Аксесуари
Купити мобільний телефон Honor 600 Pro 512GB за ціною від 42019 грн.
Фото 20

Характеристики та опис Honor 600 Pro 512GB

Вага (г): 200; Розміри (мм): 156x74.7x7.8; чохол; Захист від ударів: сертификация SGS; Захист від вологи: IP68/IP69K; Ємність (мАгод): 7000; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; 3D звук: Huawei/Honor Histen; Акустика: стереозвук; USB-C: USB-C; підтримка aptX: aptX Lossless
Колір
діагональ дисплея
6.57 "
роздільна здатність екрану
2728x1264
Вбудована пам'ять
512 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 7 (802.11be)
Функції та можливості
сканер відбитка в екрані
шумопоглинання
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
7000 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K
Захист від ударів
сертификация SGS
Розміри (ВхШхТ)
156x74.7x7.8 мм
Вага
200 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  36000 грн.    до  52500 грн.

від 42 019  до 46 505 грн.
Смартфон Honor 600 Pro 12/512GB Golden White
Justbuy.com.ua (Київ)
42 019 грн.
← купити
Honor 600 Pro 12/512GB Orange
Luckylink.kiev.ua (Київ)
45 202 грн.
← купити
Honor 600 Pro 12/512GB Black Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
46 505 грн.
← купити
Смартфон Honor 600 Pro 12/512GB Orange
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Honor 600 Pro 12/512GB Black
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Honor 600 Pro 12/512GB Golden White
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Honor 600 Pro 12/512GB Black
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Honor 600 Pro 12/512GB Golden White Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Honor 600 Pro 12/512GB Orange Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Honor 600 Pro 512GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Honor 600 Pro 512GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Honor 600 Pro 512GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія