шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни38Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор HP 527sh за ціною від 5732 грн.
Фото 5

Характеристики та опис HP 527sh

Габарити без підставки (мм): 608x356x34; Регулювання висоти;єми (додатково): Flicker-Free; Роз' HDMI: 2xHDMI v1.4; Передача відео: VGA; Глибина кольору: 6-bit + FRC (16.7M Colors); Динамічна контрастність: 10 000 000:1; Статична контрастність: 1 500:1; Яскравість (кд/м²): 300; Кут огляду гор.: 178
Колір
Тип
монітор
Діагональ
27 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс / овердрайв /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 732  до 8 162 грн.
HP Монітор HP S5 527sh Black Silver 27 (94C50AA)
MTA.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Монітор HP Series 5 527sh (94C50AA) 94C50AA
FOXTROT.UA (Київ)
5 897 грн.
← купити
Монітор HP 27` S5 527sh (94C50AA)
Touch (Дніпро)
6 899 грн.
← купити
Монітор 27" HP Series 5 527sh (94C50AA)
АЛЛО (Київ)
5 839 грн.
← купити
Монітор HP S5 527sh (94C50AA) 94C50AA
Itbox.ua (Київ)
← купити
Монітор HP 27" S5 527sh IPS 100Hz 94C50AA (UA)
Jabko.ua (Львів)
5 749 грн.
← купити
HP 94C50AA
Mallprix.com (Київ)
6 003 грн.
← купити
Монітор HP Series 5 527SH (94C50AA) - 27" IPS / 1920×1080 / 100 Гц / HAS 94C50AA
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Монiтор HP 27" S5 527sh (94C50AA) IPS Black-Silver 100Hz 94C50AA
Click.ua (Київ)
5 872 грн.
← купити
Монітор HP S5 527sh (94C50AA) S5 527sh (94C50AA)
Denika.ua (Харків)
6 289 грн.
← купити
HP Series 5 527SH (94C50AA) 94C50AA
Luckylink.kiev.ua (Київ)
6 416 грн.
← купити
HP Series 5 527sh (94C50AA) Series5527sh(94C50AA)
COMFY.ua (Київ)
← купити
HP S5 527sh (94C50AA)
Tehnomart.com (Київ)
5 942 грн.
← купити
Монітор HP S5 527sh (94C50AA)
Semtech.com.ua (Луцьк)
6 897 грн.
← купити
HP HP S5 527sh 94C50AA
Notebooker.ua (Київ)
5 964 грн.
← купити
Монітор 27" HP Series 5 527sh (94C50AA) Silver 94C50AA
Vodafone.ua (Київ)
5 899 грн.
← купити
Монітор HP S5 527sh (94C50AA)
Q-techno.com.ua (Київ)
6 169 грн.
← купити
Монітор 27" 16:9 FHD IPS;300 nits, HDMI HA100 mm HP S5 527sh 94C50AA
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Монітор 27" HP S5 527sh (94C50AA)
Nkt.ua (Київ)
5 743 грн.
← купити
Монітор HP S5 527sh (94C50AA) 94C50AA
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор HP S5 527sh (94C50AA) 94C50AA
icom.net.ua (Київ)
5 732 грн.
← купити
Монітор HP S5 527sh (94C50AA) 94C50AA
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Монітор HP S5 527sh (94C50AA)
Timesport.com.ua (Львів)
6 891 грн.
← купити
Монітор HP 27" 94C50AA
Citrus.ua (Київ)
← купити
Монітор HP S5 527sh (94C50AA)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Монітор HP 27" S5 527sh (94C50AA) Silver 94C50AA
Telemart.ua (Київ)
← купити
Монітор HP 527sh (94C50AA)
Tv-mir.com.ua (Київ)
6 304 грн.
← купити
Монітор HP S5 527sh (94C50AA) UA 94C50AA
Sota.store (Київ)
5 970 грн.
← купити
Монітор 27" 16:9 fhd ips;300 nits, hdmi ha100 mm hp s5 527sh
Tviy-Dim.com (Київ)
6 797 грн.
← купити
Монітор 27" HP Series 5 527sh (94C50AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор HP S5 527sh (94C50AA)
Zaua.store (Львів)
6 894 грн.
← купити
Монітор HP S5 527sh
Rozetka.ua (Київ)
6 920 грн.
← купити
Монітор HP S5 527sh (94C50AA)
Rozetka.ua (Київ)
7 842 грн.
← купити
Монітор HP 27` S5 527sh (94C50AA) [149050]
Rozetka.ua (Київ)
7 749 грн.
← купити
Монітор 27" HP S5 527sh IPS 1920x1080 Full HD VGA 2xHDMI HAS Чорно-Сріблястий (94C50AA)
Rozetka.ua (Київ)
8 162 грн.
← купити
Монітор HP S5 527sh (94C50AA)
Rozetka.ua (Київ)
7 232 грн.
← купити
Монітор HP S5 527sh (ek13070)
Rozetka.ua (Київ)
7 929 грн.
← купити
Монітор 27" HP S5 527sh IPS 1920x1080 Full HD VGA 2xHDMI HAS Чорно-Сріблястий (94C50AA)
Rozetka.ua (Київ)
7 762 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 527sh, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор HP 527sh. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор HP 527sh у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія