шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One [9M9F9AT]

Конфігурації і ціни 279Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One (9M9F9AT) за ціною від 50183 грн.
Фото 4

Серия HP ProOne 240 G10 All-in-One

Модифікації HP ProOne 240 G10 All-in-One 14
Где купить? [9M9F9AT]
Характеристики [9M9F9AT]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
23.8 "
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9) пікс.
Тип матриці
IPS
Серія
Core i5
Тактова частота
1.3 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
Iris Xe Graphics
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Потужність БЖ
120 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
419x541x184 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  50000 грн.    до  57500 грн.

від 50 183  до 66 123 грн.
Моноблок HP 240-G10 Black (9M9F9AT) 9M9F9AT
FOXTROT.UA (Київ)
52 899 грн.
← купити
Комп'ютер HP 240 G10 AiO / i5-1334U, 16, 512, WiFi, кл+м, Win11P (9M9F9AT) 9M9F9AT
Itbox.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер персональний моноблок HP 240-G10 23.8" FHD IPS AG, Intel i5-1334U, 16GB, F512GB, UMA, WiFi, кл+м, 3р, Win11P,
ACDC.com.ua (Київ)
53 269 грн.
← купити
HP 9M9F9AT
Mallprix.com (Київ)
53 172 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 (9M9F9AT) (UA) 9M9F9AT
Jabko.ua (Львів)
← купити
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (9M9F9AT) 9M9F9AT
Moyo.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер HP 240 G10 AiO / i5-1334U, 16, 512, WiFi, кл+м, Win11P (9M9F9AT) 9M9F9AT
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 (9M9F9AT) Shell White 9M9F9AT
Click.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер HP 240 G10 AiO / i5-1334U, 16, 512, WiFi, кл+м, Win11P (9M9F9AT)
Q-techno.com.ua (Київ)
52 799 грн.
← купити
Комп'ютер HP 240 G10 AiO / i5-1334U, 16, 512, WiFi, кл+м, Win11P (9M9F9AT) 9M9F9AT
Comtrading.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 9M9F9AT, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One (9M9F9AT). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One (9M9F9AT) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія