шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер HP 27-cr00 All-in-One [AR0N5EA]

Конфігурації і ціни 372Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер HP 27-cr00 All-in-One (AR0N5EA) за ціною від 44234 грн.
Фото 5

Серия HP 27-cr00 All-in-One

Модифікації HP 27-cr00 All-in-One 15
Где купить? [AR0N5EA]
Характеристики [AR0N5EA]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
27 "
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9) пікс.
Серія
Core i3
Тактова частота
1.3 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
Iris Xe Graphics
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Потужність БЖ
90 Вт
Передвстановлена ОС
DOS
Габарити (ВхШхГ)
441x613x186 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  44000 грн.    до  50000 грн.
HP 27-cr00 All-in-One
AE0P9EA
від 46 999 грн.
2E Rational K10
2E-K10.0005
від 43 878 грн.
HP 27-cr10 All-in-One
AE0Q2EA
від 44 999 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0237
від 42 760 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0292
від 42 586 грн.
Artline Business M74
M74v23Win
від 47 470 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0241
від 42 430 грн.
Artline Business M75
M75v06Win
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0239
від 42 485 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0274
від 42 146 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0333
від 42 260 грн.
Artline Business M73
M73v06Win
від 48 220 грн.
Artline Business M78
M78v01Win
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0225
від 43 258 грн.
Artline Business M73
M73v07
від 46 942 грн.
Artline Business M73
M73v15
від 46 723 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0243
від 43 607 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0224
від 41 502 грн.
Artline Business M75
M75v19Win
від 46 244 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0332
від 41 313 грн.
HP 27-cr10 All-in-One
D3SB6EA
від 42 768 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0271
від 41 063 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0289
від 44 260 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0236
від 41 004 грн.
Artline Business M75
M75v22
від 45 712 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0348
від 40 846 грн.
Artline Business M73
M73v14Win
від 49 672 грн.
Artline Business M75
M75v24
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0240
від 40 718 грн.
Artline Business M78
M78v02
від 45 490 грн.

від 44 234  до 57 257 грн.
Моноблок HP All-in-One 27-cr0063ua Shell White (AR0N5EA) AR0N5EA
FOXTROT.UA (Київ)
44 612 грн.
← купити
Комп'ютер HP 27-cr0063ua AiO / i5-1335U, 16, 512, WiFi, кл+м (AR0N5EA) AR0N5EA
Itbox.ua (Київ)
← купити
HP AR0N5EA
Mallprix.com (Київ)
46 830 грн.
← купити
Моноблок HP 27-cr0063ua (AR0N5EA) (UA) AR0N5EA
Jabko.ua (Львів)
46 949 грн.
← купити
Моноблок 27" HP All-in-One 27-cr0063ua (AR0N5EA) AR0N5EA
Moyo.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP All-in-One 27-cr0063ua 27" (AR0N5EA) Shell White AR0N5EA
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер HP 27-cr0063ua AiO / i5-1335U, 16, 512, WiFi, кл+м (AR0N5EA)
Q-techno.com.ua (Київ)
46 909 грн.
← купити
Комп'ютер персональний моноблок HP All-in-One 27" FHD IPS AG, Intel i5-1335U, 16GB, F512GB, UMA, WiFi, кл+м, DOS, білий AR0N
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP All-in-One 27" FHD IPS AG, Intel i5-1335U, 16GB, F512GB, UMA, WiF AR0N5EA
ШО (Київ)
47 687 грн.
← купити
Комп'ютер HP 27-cr0063ua AiO / i5-1335U, 16, 512, WiFi, кл+м (AR0N5EA) AR0N5EA
Brain.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP AR0N5EA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер HP 27-cr00 All-in-One (AR0N5EA). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер HP 27-cr00 All-in-One (AR0N5EA) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія