шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP ZBook 8 G1i 14 [B30JFES]

Конфігурації і ціни 384Відгуки  Обговорення  Корисне10Аксесуари
Купити ноутбук HP ZBook 8 G1i 14 (B30JFES) за ціною від 88099 грн.
Відео 5Фото 14

Серия HP ZBook 8 G1i 14

Модифікації HP ZBook 8 G1i 14 9
Где купить? [B30JFES]
Характеристики [B30JFES]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
1.7 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
DOS
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
316x222x19 мм
Вага
1.43 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  77500 грн.    до  115000 грн.
HP ZBook 8 G1i 14
B30JDES
від 79 999 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F5AVV3
від 65 106 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F5AVV2
від 81 055 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z9ET
від 73 316 грн.
HP ProBook 440 G11
9C0C3EA
від 91 930 грн.
Lenovo ThinkBook 14 ...
21SJ0084APB
від 96 356 грн.
Dell Pro 14 Plus PB1...
210-BPDRU732 1TBUBU
від 91 024 грн.
210-BPDRU532 512WP
від 83 999 грн.
PB14261
від 98 566 грн.
PB14267
від 83 980 грн.
210-BPDRPRUT 32512WP
від 96 699 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
AV3Q4AVV3
від 79 199 грн.
210-BPDRU732 512UBU
від 83 599 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
AV3Q4AVV2
від 75 899 грн.
PB142524
від 79 560 грн.
BTO113PB1425 0EMEA
від 77 050 грн.
PB14262
від 109 616 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
C51GBET
від 74 666 грн.
BTO106PB1425 0EMEA
від 54 999 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO108PC1425 0UA
від 54 699 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO108PC1425 0EMEA
від 65 249 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO107PC1425 0EMEA
від 74 700 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO106PC1425 0UAW11P
від 75 399 грн.
Dell Latitude 14 5450
0D34RM
від 88 400 грн.
Dell Latitude 14 5450
PFK466
Dell Latitude 14 5450
GP84DT
Dell Latitude 14 5450
N015L545014E MEAVP
від 76 500 грн.

від 88 099  до 118 443 грн.
Ноутбук HP ZBook 8 G1i 14 (B30JFES) B30JFES
Artline.ua (Київ)
94 755 грн.
← купити
Ноутбук HP ZBook 8 G1i 14 Meteor Silver (B30JFES)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ZBook 8 G1a 14 (B30JFES) ZBook 8 G1a 14 (B30JFES)
Denika.ua (Харків)
← купити
Ноутбук HP ZBook 8 G1i (B30JFES)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ноутбук HP ZBook 8 G1i (B30JFES) B30JFES
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ZBook 8 G1i B30JFES Silver - 14" IPS 60 Гц / Intel Core Ultra 7 / 255U / DDR5 32 ГБ / PCI-E SSD 1 ТБ / Intel Grap
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Ноутбук HP ZBook 8 G1i (B30JFES) Meteor Silver
Soho.com.ua (Київ)
93 499 грн.
← купити
Ноутбук HP ZBook 8 G1i (B30JFES)
Q-techno.com.ua (Київ)
94 655 грн.
← купити
Ноутбук HP ZBook 8 G1a 14 (B30JFES) B30JFES
Openshop.ua (Київ)
91 923 грн.
← купити
HP ZBook 8 G1a 14 (B30JFES) B30JFES
Luckylink.kiev.ua (Київ)
89 745 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP B30JFES, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP ZBook 8 G1i 14 (B30JFES). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP ZBook 8 G1i 14 (B30JFES) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія