шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер HP ProOne 440 G9 All-in-One [B70WLAT]

Конфігурації і ціни 77Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер HP ProOne 440 G9 All-in-One (B70WLAT) за ціною від 61175 грн.
Фото 7

Серия HP ProOne 440 G9 All-in-One

Модифікації HP ProOne 440 G9 All-in-One 5
Где купить? [B70WLAT]
Характеристики [B70WLAT]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
23.8 "
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9) пікс.
Тип матриці
IPS
Чипсет
Intel Q670
Серія
Core i7
Тактова частота
1.3 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 770
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v1.4a
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
2.0
Потужність БЖ
120 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
379x539x225 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60000 грн.    до  70000 грн.

від 61 175  до 78 998 грн.
Моноблок 23.8'' HP ProOne 440 G9 TS i7-14700T (B70WLAT) B70WLAT
Artline.ua (Київ)
63 199 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 440 G9 TS Black/Silver (B70WLAT) B70WLAT
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Моноблок HP ProOne 440 G9 TS (B70WLAT) B70WLAT
Openshop.ua (Київ)
63 849 грн.
← купити
HP B70WLAT
Mallprix.com (Київ)
64 369 грн.
← купити
Комп'ютер HP ProOne 440 G9 Touch AiO / i7-14700T, 16, 512, Cam, K&M, WiFi, HAS, W11Pro (B70WLAT) B70WLAT
Itbox.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер HP ProOne 440 G9 Touch AiO / i7-14700T, 16, 512, Cam, K&M, WiFi, HAS, W11Pro (B70WLAT) B70WLAT
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Моноблок 23.8'' HP ProOne 440 G9 TS i7-14700T/16Gb/SSD512Gb/Cam/K&M/WiFi/HAS/W11Pro/2y.w B70WLAT
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP ProOne 440 G9 TS (B70WLAT) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
63 413 грн.
← купити
Комп'ютер HP ProOne 440 G9 Touch AiO / i7-14700T, 16, 512, Cam, K&M, WiFi, HAS, W11Pro (B70WLAT) B70WLAT
E-server.com.ua (Київ)
← купити
HP ProOne 440 G9 (B70WLAT) ProOne440G9(B70WLAT)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP ProOne 440 G9 TS 23.8" (B70WLAT) Black/Silver B70WLAT
Vodafone.ua (Київ)
62 499 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 440 G9 Black (B70WLAT)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP ProOne 440 G9 (B70WLAT) Black/Silver B70WLAT
icom.net.ua (Київ)
61 175 грн.
← купити
Ноутбук HP B70WLAT
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
65 360 грн.
← купити
Моноблок HP 23.8 ProOne 440 G9 FHD IPS Touch/Intel i7-14700T/16GB/512SSD/UMA/W11P (B70WLAT)
MAUDAU (Київ)
66 549 грн.
← купити
HP Моноблок HP ProOne 440 G9 (B70WLAT) Black
MTA.ua (Київ)
64 699 грн.
← купити
HP ProOne 440 G9 All-in-One PC (B70WLAT) b70wlat
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP 23.8 ProOne 440 G9 FHD IPS Touch/Intel i7-14700T/16GB/512SSD/UMA/W11P (B70WLAT) B70WLAT
Compx.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP ProOne 440 G9 (B70WLAT) 327228
Rozetka.ua (Київ)
68 153 грн.
← купити
Моноблок 23.8'' HP ProOne 440 G9 TS i7-14700T/16Gb/SSD512Gb/Cam/K&M/WiFi/HAS/W11Pro/2y.w (B70WLAT)
Rozetka.ua (Київ)
78 998 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 440 G9 TS 23.8" сенсорний IPS Intel Core i7-14700T 16GB SSD 512GB Wi-Fi Windows 11 Pro (B70WLAT)
Rozetka.ua (Київ)
78 462 грн.
← купити
Комп'ютер HP ProOne 440 G9 Touch AiO / i7-14700T, 16, 512, Cam, K&M, WiFi, HAS, W11Pro (B70WLAT)
Rozetka.ua (Київ)
72 873 грн.
← купити
Моноблок HP 23.8 ProOne 440 G9 FHD IPS Touch/Intel i7-14700T/16GB/512SSD/UMA/W11P (B70WLAT)
Rozetka.ua (Київ)
66 880 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 440 G9 TS 23.8" сенсорный IPS Intel Core i7-14700T 16GB SSD 512GB Wi-Fi Windows 11 Pro (B70WLAT)
Rozetka.ua (Київ)
75 235 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP B70WLAT, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер HP ProOne 440 G9 All-in-One (B70WLAT). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер HP ProOne 440 G9 All-in-One (B70WLAT) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія