шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One [BY6U3ET]

Конфігурації і ціни 278Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One (BY6U3ET) за ціною від 46372 грн.
Фото 4

Серия HP ProOne 240 G10 All-in-One

Модифікації HP ProOne 240 G10 All-in-One 14
Где купить? [BY6U3ET]
Характеристики [BY6U3ET]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
23.8 "
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9) пікс.
Тип матриці
IPS
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
1.7 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Потужність БЖ
90 Вт
Передвстановлена ОС
DOS
Габарити (ВхШхГ)
419x541x184 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  46000 грн.    до  52500 грн.

від 46 372  до 60 061 грн.
Моноблок 23.8'' HP ProOne 240 G10 Ultra7 155U (BY6U3ET) BY6U3ET
Artline.ua (Київ)
47 655 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 Black (BY6U3ET) BY6U3ET
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 Black (BY6U3ET) BY6U3ET
Openshop.ua (Київ)
48 309 грн.
← купити
Комп'ютер HP ProOne 240 G10 AiO / Ultra7 155U, 16, 512, Cam, WiFi, K&M (BY6U3ET) BY6U3ET
Itbox.ua (Київ)
← купити
HP BY6U3ET
Mallprix.com (Київ)
48 785 грн.
← купити
HP ProOne 240 G10 Ultra7 (BY6U3ET) ProOne240G10Ultra7(BY6U3ET)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 23.8" (BY6U3ET) Black BY6U3ET
Vodafone.ua (Київ)
47 099 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 Black (BY6U3ET) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
48 248 грн.
← купити
Комп'ютер HP ProOne 240 G10 AiO / Ultra7 155U, 16, 512, Cam, WiFi, K&M (BY6U3ET)
Q-techno.com.ua (Київ)
47 555 грн.
← купити
Моноблок 23.8'' HP ProOne 240 G10 Ultra7 155U/16Gb/SSD512Gb/Cam/K&M/WiFi/DOS BY6U3ET
Comtrading.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP BY6U3ET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One (BY6U3ET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One (BY6U3ET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія