шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 [C44Z6ET]

Конфігурації і ціни 1655Відгуки  Обговорення  Корисне7Аксесуари
Купити ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (C44Z6ET) за ціною від 60884 грн.
Відео 17Фото 12

Серия HP ProBook 4 G1i 14

Модифікації HP ProBook 4 G1i 14 52
Где купить? [C44Z6ET]
Характеристики [C44Z6ET]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
1.3 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
319x224x17 мм
Вага
1.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  72500 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51LGET
від 53 252 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51MCET
від 52 124 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51LDET
HP ProBook 4 G1i 14
C51MYET
від 60 013 грн.
HP EliteBook 640 G11
A37VSET
від 58 599 грн.
HP EliteBook 640 G11
A37VRET
від 52 149 грн.
HP ProBook 440 G11
A38DKET
від 56 633 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F5AVV1
від 55 779 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z7ET
від 57 021 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F2AVV8
від 54 544 грн.
HP ProBook 440 G11
9Y7C3ET
від 68 630 грн.
HP ProBook 440 G11
A38DHET
від 70 030 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F2AVV1
від 51 284 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z5ET
від 52 226 грн.
Lenovo ThinkBook 14 ...
21SJ0082APB
від 64 090 грн.
Dell Pro 14 Plus PB1...
PB14265
від 59 670 грн.
PB142522
від 57 460 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
C51GFET
від 58 887 грн.
21SJ007KRA
від 55 444 грн.
PB142523
від 68 510 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
C51FVET
від 67 903 грн.
BTO110PB1425 0EMEA
від 70 550 грн.
21SJ008APB
від 43 537 грн.
PB142521
від 52 899 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
AV3Q4AVV1
від 57 203 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO107PC1425 0UA
від 62 999 грн.
210-BPDRU516 512UBU
від 62 799 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
AV3P8AVV2
від 52 599 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
AV3P8AVV3
від 67 760 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO106PC1425 0UA
від 56 999 грн.

від 60 884  до 78 748 грн.
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C44Z6ET) C44Z6ET
Moyo.ua (Київ)
62 999 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (C44Z6ET) C44Z6ET
Artline.ua (Київ)
← купити
HP Ноутбук HP ProBook 4 G1i (C44Z6ET) Pike Silver
MTA.ua (Київ)
65 199 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4-G1i Pike Silver (C44Z6ET) C44Z6ET
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4-G1i 14" WUXGA IPS AG, Intel U5-225U, 16GB, F512GB, UMA, Win11P, сріблястий (C44Z6ET)
ACDC.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4-G1i 14 Pike Silver (C44Z6ET)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (C44Z6ET) Silver C44Z6ET
Click.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4-G1i (C44Z6ET)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (C44Z6ET) ProBook 4 G1i 14 (C44Z6ET)
Denika.ua (Харків)
63 935 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i (C44Z6ET) C44Z6ET
Itbox.ua (Київ)
63 141 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i C44Z6ET Pike Silver - 14" IPS 60 Гц / Intel Core Ultra 5 / 225U / DDR5 16 ГБ / PCI-E SSD 512 ГБ / I
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i (C44Z6ET)
Q-techno.com.ua (Київ)
64 683 грн.
← купити
Ноутбук Hp ProBook 4-G1i (C44Z6ET) Ua
Цифра (Київ)
← купити
HP ProBook 4 G1i 14 (C44Z6ET) C44Z6ET
Luckylink.kiev.ua (Київ)
62 196 грн.
← купити
HP C44Z6ET
Mallprix.com (Київ)
64 587 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4-G1i 14" WUXGA IPS AG, Intel U5-225U, 16GB, F512GB, UMA, Win11P, сріблястий C44Z6ET
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (C44Z6ET) Silver C44Z6ET
icom.net.ua (Київ)
60 884 грн.
← купити
HP ProBook 4-G1i (C44Z6ET) Silver ProBook4-G1i(C44Z6ET)Silver
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4-G1i 14" WUXGA IPS AG, Intel U5-225U, 16GB, F512GB, UMA, Win11P, сріблястий (C44Z6ET)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i (C44Z6ET) C44Z6ET
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i (C44Z6ET) C44Z6ET
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4-G1i (C44Z6ET) UA C44Z6ET
Sota.store (Київ)
64 260 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (C44Z6ET) Pike Silver C44Z6ET
Telemart.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (C44Z6ET)
Tv-mir.com.ua (Київ)
62 257 грн.
← купити
Ноутбук HP 14 ProBook 4-G1i WUXGA IPS AG/Intel U5-225U/16GB/512SSD/UMA/W11P/Silver (C44Z6ET)
MAUDAU (Київ)
66 338 грн.
← купити
HP Ноутбук ProBook 4-G1i 14" WUXGA IPS AG, Intel U5-225U, 16GB, F512GB, UMA, Win11P, сріблястий E-C44Z6ET
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Ноутбук HP 14 ProBook 4-G1i WUXGA IPS AG/Intel U5-225U/16GB/512SSD/UMA/W11P/Silver (C44Z6ET) C44Z6ET
Compx.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (C44Z6ET) Pike Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4-G1i (C44Z6ET)
Rozetka.ua (Київ)
67 177 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i (C44Z6ET)
Rozetka.ua (Київ)
78 748 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i (C44Z6ET)
Rozetka.ua (Київ)
70 818 грн.
← купити
Ноутбук HP 14 ProBook 4-G1i WUXGA IPS AG/Intel U5-225U/16GB/512SSD/UMA/W11P/Silver (C44Z6ET)
Rozetka.ua (Київ)
66 668 грн.
← купити
Ноутбук 14" HP ProBook 4 G1i (C44Z6ET) Silver, Intel Core Ultra 5 225U, 16GB, 512GB, Win11P
Rozetka.ua (Київ)
66 275 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP C44Z6ET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (C44Z6ET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (C44Z6ET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія