шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 [C44Z9ET]

Конфігурації і ціни 1517Відгуки  Обговорення  Корисне7Аксесуари
Купити ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (C44Z9ET) за ціною від 73316 грн.
Відео 17Фото 12

Серия HP ProBook 4 G1i 14

Модифікації HP ProBook 4 G1i 14 52
Где купить? [C44Z9ET]
Характеристики [C44Z9ET]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
1.3 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
319x224x17 мм
Вага
1.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  92500 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51MYET
від 60 013 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z6ET
від 60 884 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51LGET
від 53 252 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51MCET
від 52 124 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51LDET
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F5AVV2
від 81 055 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F5AVV3
від 64 013 грн.
HP ProBook 440 G11
9Y7C3ET
від 68 906 грн.
HP EliteBook 640 G11
A37VSET
від 58 660 грн.
HP ProBook 440 G11
A38DKET
від 56 633 грн.
HP ZBook 8 G1i 14
B30JDES
від 80 239 грн.
HP EliteBook 640 G11
A37VRET
від 54 378 грн.
HP EliteBook 640 G11
A37VVET
від 90 806 грн.
HP ProBook 440 G11
9C0C3EA
від 92 206 грн.
Lenovo ThinkBook 14 ...
21SJ0083APB
від 75 310 грн.
Dell Pro 14 Plus PB1...
210-BPDRU516 512WP
від 76 599 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
C51GBET
від 74 666 грн.
PB14266
від 73 095 грн.
BTO113PB1425 0EMEA
від 77 050 грн.
BTO114PB1425 02N1UA
від 74 999 грн.
BTO106PB1425 0EMEA
від 62 599 грн.
BTO108PB1425 0UAW11P
від 79 999 грн.
BTO113PB1425 0UA
від 73 399 грн.
BTO110PB1425 0EMEA
від 70 550 грн.
PB142524
від 79 740 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
C51FVET
від 67 903 грн.
PB142523
від 68 665 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
C51GFET
від 58 887 грн.
PB14267
від 84 170 грн.
21SJ0082APB
від 64 235 грн.

від 73 316  до 94 998 грн.
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C44Z9ET) C44Z9ET
Moyo.ua (Київ)
75 999 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (C44Z9ET) C44Z9ET
Artline.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4-G1i 14" WUXGA IPS AG, Intel U5-225U, 24GB, F1TB, UMA, Win11P, сріблястий C44Z9ET
ШО (Київ)
80 782 грн.
← купити
HP Ноутбук HP ProBook 4-G1i (C44Z9ET) Pike Silver
MTA.ua (Київ)
78 599 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4-G1i (C44Z9ET) C44Z9ET
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4-G1i 14 Pike Silver (C44Z9ET)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (C44Z9ET) Silver C44Z9ET
Click.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (C44Z9ET) ProBook 4 G1i 14 (C44Z9ET)
Denika.ua (Харків)
77 011 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4-G1i (C44Z9ET)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i C44Z9ET Pike Silver - 14" IPS 60 Гц / Intel Core Ultra 5 / 225U / DDR5 24 ГБ / PCI-E SSD 1 ТБ / Int
Ktc.ua (Рівне)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP C44Z9ET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (C44Z9ET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (C44Z9ET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія