шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP EliteBook 6 G1i 14 [C51GFET]

Конфігурації і ціни 925Відгуки1Обговорення  Корисне10Аксесуари
Купити ноутбук HP EliteBook 6 G1i 14 (C51GFET) за ціною від 58887 грн.
Відео 18Фото 12

Серия HP EliteBook 6 G1i 14

Рейтинг за відгуками:
0
1
Модифікації HP EliteBook 6 G1i 14 32
Характеристики [C51GFET]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
1.3 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
алюміній/пластик
Габарити (ШхГхТ)
319x224x17 мм
Вага
1.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  57500 грн.    до  80000 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
C51FVET
від 67 903 грн.
Lenovo ThinkBook 14 ...
21SJ0082APB
від 64 090 грн.
21SJ0083APB
від 75 140 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
C51GBET
від 74 666 грн.
21SJ007KRA
від 55 444 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
AV3P8AVV3
від 67 760 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
AV3Q4AVV1
від 57 203 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
AV3P8AVV2
від 52 599 грн.
Dell Pro 14 Plus PB1...
PB142523
від 68 510 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51MYET
від 60 013 грн.
BTO110PB1425 0EMEA
від 70 550 грн.
BTO113PB1425 0UA
від 73 399 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z6ET
від 60 884 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51LGET
від 53 252 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51MCET
від 52 124 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51LDET
BTO114PB1425 02N1UA
від 74 999 грн.
PB14266
від 72 930 грн.
PB14265
від 59 670 грн.
210-BPDRU516 512WP
від 76 599 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z9ET
від 73 316 грн.
BTO108PB1425 0UAW11P
від 71 999 грн.
BTO106PB1425 0EMEA
від 54 999 грн.
PB142522
від 57 460 грн.
BTO113PB1425 0EMEA
від 77 050 грн.
210-BPDRU516 512UBU
від 62 799 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO107PC1425 0UA
від 62 999 грн.
HP ProBook 440 G11
9Y7C3ET
від 68 630 грн.
HP ProBook 440 G11
A38DHET
від 70 030 грн.
HP ProBook 440 G11
A38DKET
від 56 633 грн.

Надійний бізнес-ноутбук для щоденної роботи без компромісів.
17 грудня 2025, 21:31 #
Переваги:Компактний і легкий корпус: ~17 мм товщини та 1,4 кг

Висока якість збірки, міцний корпус без прогинів

Бізнес-рівень безпеки: сканер відбитка, SmartCard, Kensington

Два порти Thunderbolt 4 + повний набір класичних портів (USB-A, HDMI, RJ-45)

Якісний 14″ IPS-дисплей 2560×1600 (16:10) з частотою 120 Гц

Матове покриття екрана — комфортна робота при яскравому світлі

Тиха робота та енергоефективний процесор Intel Core Ultra 5

16 ГБ DDR5 + швидкий SSD на 512 ГБ

Розвинені AI-функції для відеодзвінків (шумоприглушення, вирівнювання голосу)

Хороша автономність + гнучке керування батареєю через HP Power Manager

Недоліки:Інтегрована графіка не підходить для важких 3D-задач і ігор

Не орієнтований на мультимедійні чи креативні сценарії

Ціна вища за масові офісні ноутбуки з подібними базовими характеристиками

Коментар:HP EliteBook 6 G1i 14 — це класичний представник бізнес-сегмента, де головний акцент зроблено не на «вау-ефекті», а на стабільності, безпеці та передбачуваності. Він відчувається як робочий інструмент, який створений для щоденного використання без сюрпризів. Компактний корпус, невелика вага та формат 14 дюймів роблять його зручним для поїздок і роботи поза офісом, а при цьому ноутбук не жертвує портами — є і Thunderbolt 4, і USB-A, і навіть RJ-45.

Дисплей із роздільною здатністю 2560×1600 та частотою 120 Гц — одна з ключових переваг. Він дає більше робочого простору по вертикалі, що дуже відчутно при роботі з документами, таблицями чи кодом. Плавність інтерфейсу реально покращує щоденний досвід, особливо якщо раніше користувався екранами на 60 Гц.

Продуктивності Core Ultra 5 достатньо для офісних, аналітичних і корпоративних задач, а AI-блоки беруть на себе обробку відеодзвінків і шумів, роблячи ноутбук тихішим і економнішим. Це не машина для ігор чи рендеру, але як надійний бізнес-інструмент він повністю виправдовує своє позиціонування.

Автор:Юра Гавалко

HP EliteBook Ultra G1i 14 laptop review - HP's new business ...
HP EliteBook Ultra G1i review: Luxury AI laptop at a cost | PCWorld
Спецификация
від 58 887  до 81 530 грн.
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i 14 (C51GFET) EliteBook 6 G1i 14 (C51GFET)
Denika.ua (Харків)
67 291 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i Ultra 5-225U/24GB/512/Win11P (C51GFET) C51GFET
Openshop.ua (Київ)
58 887 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i Ultra 5-225U/24GB/512/Win11P (C51GFET)
Rozetka.ua (Київ)
62 434 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i Ultra 5-225U/32GB/512/Win11P (C51GFET)
Rozetka.ua (Київ)
64 983 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i Ultra 5-225U/24GB/1TB/Win11P (C51GFET)
Rozetka.ua (Київ)
65 620 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i Ultra 5-225U/32GB/1TB/Win11P (C51GFET)
Rozetka.ua (Київ)
68 169 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i Ultra 5-225U/48GB/512/Win11P (C51GFET)
Rozetka.ua (Київ)
73 903 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i Ultra 5-225U/48GB/1TB/Win11P (C51GFET)
Rozetka.ua (Київ)
77 089 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i (C51GFET), Intel Core Ultra 5 225U / 14 / RAM 24 ГБ / SSD 512 ГБ / Intel Graphics / Windows 11 Pr
Rozetka.ua (Київ)
81 530 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i Ultra 5-225U/32 GB/1TB/Win11P (C51GFET)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP C51GFET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP EliteBook 6 G1i 14 (C51GFET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP EliteBook 6 G1i 14 (C51GFET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія