шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер HP 27-cr10 All-in-One [D3SB6EA]

Конфігурації і ціни 245Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер HP 27-cr10 All-in-One (D3SB6EA) за ціною від 42768 грн.
Фото 7

Серия HP 27-cr10 All-in-One

Модифікації HP 27-cr10 All-in-One 7
Где купить? [D3SB6EA]
Характеристики [D3SB6EA]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
27 "
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9) пікс.
Тип матриці
IPS
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
1.3 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
Iris Xe Graphics
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.4
Потужність БЖ
90 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
517x613x186 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  43000 грн.    до  50000 грн.
HP 27-cr10 All-in-One
D3SB5EA
від 45 999 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0271
від 41 063 грн.
Artline Business M75
M75v22
від 45 712 грн.
Artline Business M73
M73v15
від 46 723 грн.
Artline Business M78
M78v02
від 45 490 грн.
Artline Business M73
M73v07
від 46 942 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0274
від 42 146 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0241
від 42 430 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0292
від 42 586 грн.
Artline Business M78
M78v03
від 43 510 грн.
Artline Business M75
M75v20
від 43 246 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0289
від 44 260 грн.
Artline Business M73
M73v14
від 42 763 грн.
Artline Business M75
M75v24
від 49 672 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0358
від 40 360 грн.
Artline Business M74
M74v09
від 44 962 грн.
Artline Business M75
M75v21
від 47 474 грн.
HP 27-cr10 All-in-One
AE0Q2EA
від 44 999 грн.
Artline Business M75
M75v07
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0332
від 41 313 грн.
Artline Business M75
M75v19Win
від 46 244 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0224
від 41 502 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0236
від 41 004 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0348
від 40 846 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0240
від 40 718 грн.
2E Rational K10
2E-K10.0005
від 43 878 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0351
від 40 518 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0222
від 40 506 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0333
від 42 260 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0239
від 42 485 грн.

від 42 768  до 56 595 грн.
Комп'ютер HP 27-cr1009ua AiO / Ultra5 125U, 16, 512, WiFi, кл+м (D3SB6EA) D3SB6EA
Itbox.ua (Київ)
45 276 грн.
← купити
HP D3SB6EA
Mallprix.com (Київ)
45 262 грн.
← купити
Моноблок 27" HP All-in-One 27-cr1009ua (D3SB6EA) D3SB6EA
Moyo.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP All-in-One 27-cr1009ua (D3SB6EA) Jet Black D3SB6EA
Click.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер HP 27-cr1009ua AiO / Ultra5 125U, 16, 512, WiFi, кл+м (D3SB6EA)
Q-techno.com.ua (Київ)
45 176 грн.
← купити
Моноблок HP All-in-One 27" Black (D3SB6EA) UA D3SB6EA
Sota.store (Київ)
48 621 грн.
← купити
Моноблок HP All-in-One 27-cr1009ua 27" (D3SB6EA) Jet Black D3SB6EA
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер HP 27-cr1009ua AiO / Ultra5 125U, 16, 512, WiFi, кл+м (D3SB6EA) D3SB6EA
Comtrading.ua (Київ)
46 087 грн.
← купити
Комп'ютер HP 27-cr1009ua AiO / Ultra5 125U, 16, 512, WiFi, кл+м (D3SB6EA) D3SB6EA
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP All-in-One 27-cr1009ua (D3SB6EA) Jet Black D3SB6EA
icom.net.ua (Київ)
42 768 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP D3SB6EA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер HP 27-cr10 All-in-One (D3SB6EA). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер HP 27-cr10 All-in-One (D3SB6EA) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія