шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер HP OMEN 40L [GT21-2016ua]

Конфігурації і ціни 39Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити персональний комп'ютер HP OMEN 40L (GT21-2016ua) за ціною від 58820 грн.
Фото 5

Серия HP OMEN 40L

Модифікації HP OMEN 40L 2
Где купить? [GT21-2016ua]
Характеристики [GT21-2016ua]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel Z790H
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 4060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort / 3 штуки /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
5.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
DOS
Габарити (ВхШхГ)
470х467х204 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60000 грн.    до  67500 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv71W in
від 65 252 грн.
Artline Gaming DRGN ...
DRGNv163
від 62 522 грн.
X37WHITEv71
від 60 059 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12894
від 59 063 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12909
від 59 330 грн.
Artline WorkStation ...
W52v25
від 65 735 грн.
DRGNv162
від 62 304 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12866
від 57 243 грн.
X37WHITEv70W in
від 63 050 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12876
від 56 932 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12888
від 56 799 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12903
від 60 795 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12900
від 56 044 грн.
W52v24Win
від 60 542 грн.
Artline Business T15...
T15v21
від 65 340 грн.
Dell Pro Tower
BTO010QCT125 0
від 50 998 грн.

від 58 820  до 78 209 грн.
Комп'ютер HP OMEN 40L GT21-2016ua (B22D1EA) B22D1EA
FOXTROT.UA (Київ)
58 820 грн.
← купити
Десктоп HP Omen 40L GT21-2016ua (B22D1EA) B22D1EA
Openshop.ua (Київ)
61 266 грн.
← купити
HP B22D1EA
Mallprix.com (Київ)
61 602 грн.
← купити
Комп'ютер HP OMEN 40L GT21-2016ua / i5-14400F, 16, 512, RTX 4060 8GB, K&M, WiFi (B22D1EA) B22D1EA
Itbox.ua (Київ)
← купити
Десктоп HP OMEN 40L GT21-2016ua (B22D1EA) OMEN 40L GT21-2016ua (B22D1EA)
Denika.ua (Харків)
62 436 грн.
← купити
Системный блок HP OMEN 40L GT21-2016ua (B22D1EA) Black B22D1EA
Vodafone.ua (Київ)
59 799 грн.
← купити
Десктоп HP OMEN 40L GT21-2016ua (B22D1EA) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
61 281 грн.
← купити
ПК HP OMEN 40L GT21-2016ua i5-14400F/16GB/SSD512Gb/NVIDIA GeF RTX 4060, 8GB/K&M/WiFi/DOS B22D1EA
Comtrading.ua (Київ)
60 499 грн.
← купити
Комп'ютер HP OMEN 40L GT21-2016ua / i5-14400F, 16, 512, RTX 4060 8GB, K&M, WiFi (B22D1EA) B22D1EA
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер HP OMEN 40L GT21-2016ua i5-14400F/16GB/SSD512Gb/NVIDIA GeF RTX 4060, 8GB/K&M/WiFi/DOS B22D1EA
ШО (Київ)
64 361 грн.
← купити
Комп'ютер HP OMEN 40L GT21-2016ua / i5-14400F, 16, 512, RTX 4060 8GB, K&M, WiFi (B22D1EA) B22D1EA
Brain.com.ua (Київ)
← купити
HP OMEN 40L GT21-2016ua (B22D1EA)
Tehnomart.com (Київ)
60 840 грн.
← купити
Персональний комп'ютер HP OMEN 40L GT21-2016ua i5 (B22D1EA)
Citrus.ua (Київ)
← купити
HP B22D1EA — ПК HP OMEN 40L GT21-2016ua i5-14400F/16GB/SSD512Gb/NVIDIA GeF RTX 4060, 8GB/K&M/WiFi/DOS
Comtrade.ua (Київ)
← купити
HP OMEN 40L GT21-2016ua (B22D1EA)
Tv-mir.com.ua (Київ)
59 906 грн.
← купити
HP OMEN 40L GT21-2016ua (B22D1EA) B22D1EA
Luckylink.kiev.ua (Київ)
59 815 грн.
← купити
Комп'ютер HP OMEN 40L GT21-2016ua / i5-14400F, 16, 512, RTX 4060 8GB, K&M, WiFi (B22D1EA) B22D1EA
icom.net.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP B22D1EA
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
62 720 грн.
← купити
HP OMEN 40L GT21-2016ua (B22D1EA) OMEN40LGT21-2016ua(B22D1EA)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер персональний HP Omen 40L GT21-2016ua i5-14400F/16GB/SSD512Gb/NVIDIA GeF RTX 4060 8GB/K&M/WiFi/DOS
MAUDAU (Київ)
64 760 грн.
← купити
HP Персональний компютер HP OMEN 40L GT21-2016ua (B22D1EA)
MTA.ua (Київ)
61 999 грн.
← купити
ПК HP OMEN 40L GT21-2016ua i5-14400F/16GB/SSD512Gb/NVIDIA GeF RTX 4060, 8GB/K&M/WiFi/DOS 886249
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
61 094 грн.
← купити
Комп'ютер HP OMEN 40L Desktop GT21-2016ua (B22D1EA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Десктоп HP OMEN 40L GT21-2016ua (B22D1EA) 301660
Rozetka.ua (Київ)
65 396 грн.
← купити
Десктоп HP OMEN 40L GT21-2016ua (B22D1EA)
Rozetka.ua (Київ)
65 476 грн.
← купити
ПК HP OMEN 40L GT21-2016ua i5-14400F/16GB/SSD512Gb/NVIDIA GeF RTX 4060, 8GB/K&M/WiFi/DOS
Rozetka.ua (Київ)
70 762 грн.
← купити
Персональний комп'ютер HP OMEN 40L GT21-2016ua i5-14400F 16GB SSD512Gb NVIDIA RTX 4060, 8GB K&M DOS Black (B22D1EA)
Rozetka.ua (Київ)
75 463 грн.
← купити
Десктоп HP OMEN 40L GT21-2016ua (B22D1EA)
Rozetka.ua (Київ)
64 309 грн.
← купити
Комп'ютер HP OMEN 40L GT21-2016ua / i5-14400F, 16, 512, RTX 4060 8GB, K&M, WiFi (B22D1EA)
Rozetka.ua (Київ)
68 830 грн.
← купити
ПК HP OMEN 40L GT21-2016ua i5-14400F/16GB/SSD512Gb/NVIDIA GeF RTX 4060, 8GB/K&M/WiFi/DOS
Rozetka.ua (Київ)
67 767 грн.
← купити
Комп'ютер HP OMEN 40L GT21-2016ua / i5-14400F, 16, 512, RTX 4060 8GB, K&M, WiFi [120654]
Rozetka.ua (Київ)
68 287 грн.
← купити
Десктоп HP OMEN 40L GT21-2016ua (B22D1EA)
Rozetka.ua (Київ)
69 506 грн.
← купити
ПК HP OMEN 40L GT21-2016ua i5-14400F/16GB/SSD512Gb/NVIDIA GeF RTX 4060, 8GB/K&M/WiFi/DOS
Rozetka.ua (Київ)
74 482 грн.
← купити
ПК HP OMEN 40L GT21-2016ua i5-14400F/16GB/SSD512Gb/NVIDIA GeF RTX 4060, 8GB/K&M/WiFi/DOS
Rozetka.ua (Київ)
78 209 грн.
← купити
Персональний комп'ютер HP OMEN 40L GT21-2016ua i5-14400F 16GB SSD512Gb NVIDIA RTX 4060, 8GB K&M DOS Black (B22D1EA)
Rozetka.ua (Київ)
72 500 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP GT21-2016ua, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер HP OMEN 40L (GT21-2016ua). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер HP OMEN 40L (GT21-2016ua) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія