шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Huawei Nova 10 128GB

Ціни42Опис Відгуки2Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити мобільний телефон Huawei Nova 10 128GB за ціною від 16110 грн.
Відео 33Фото 20

Характеристики та опис Huawei Nova 10 128GB

Вага (г): 168; Розміри (мм): 162.2x73.9x6.9; зарядний пристрій; захисне скло / плівка; чохол; Ємність (мАгод): 4000; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; Dual GPS; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; Акустика: стереозвук; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.2; Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Рейтинг моделі: 5 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
2
Колір
діагональ дисплея
6.67 "
роздільна здатність екрану
2400x1080 (20:9)
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 6 (802.11ax) / 2×2 MIMO /
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка в екрані
шумопоглинання
GPS-модуль
Dual GPS
/ L1+L5, E1+E5a /
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
4000 мАгод
Розміри (ВхШхТ)
162.2x73.9x6.9 мм
Вага
168 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
отличная модель, очень понравилось
22 травня 2024, 20:40 #
Переваги:быстрая зарядка, камера, экосистема

Недоліки:нет

Коментар:Классный современный дизайн и ультратонкий корпус, выделяется на фоне одинаковых смартфонов. Камера шикарная, быстрая зарядка, большой экран, удобная экосистема - функция "суперустройство" коннектит устройства между собой. Довольна очень покупкой!

Автор:Зарина

отличная модель, очень понравилось
21 березня 2023, 14:41 #
Переваги:все ок

Недоліки:нет

Коментар:Хороший телефон. Особенно мне нравится то что есть эпгеллари, потому что сейчас это как нельзя кстати) Теперь мои любимые приложения всегда со мной)

Автор:Диана  пользуюсь Huawei Nova 10 128GB кілька місяців

HUAWEI nova 10 review: Flashy mid-range with great cameras
від 16 110  до 19 136 грн.
Huawei Смартфон Huawei Nova 10 8/128GB Silver
MTA.ua (Київ)
17 199 грн.
← купити
Смартфон Huawei Nova 10 8/128GB Silver
Stls.store (Київ)
17 345 грн.
← купити
Смартфон Huawei Nova 10 8/128GB Silver
Цифра (Київ)
17 035 грн.
← купити
Смартфон Huawei Nova 10 8/128GB Starry Black
Denika.ua (Харків)
16 804 грн.
← купити
Смартфон Huawei Nova 10 8/128GB Silver
Soho.com.ua (Київ)
16 689 грн.
← купити
Смартфон HUAWEI Nova 10 8/128GB Starry Black
Smartmag.biz.ua (Львів)
17 142 грн.
← купити
Смартфон Huawei Nova 10 8/128GB Black
Mobicase.net (Київ)
16 179 грн.
← купити
Huawei Nova 10 8/128GB Starry Silver
Mobileplanet.ua (Одеса)
17 011 грн.
← купити
Смартфон Huawei Nova 10 8/128GB Starry Black EU
Sota.store (Київ)
16 110 грн.
← купити
Смартфон Huawei Nova 10 8/128GB Black
MAUDAU (Київ)
17 721 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Huawei Nova 10 128GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Huawei Nova 10 128GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Huawei Nova 10 128GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія