шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники HyperX Cloud Alpha 2

Ціни60Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5
Купити навушники HyperX Cloud Alpha 2 за ціною від 10999 грн.
Відео 9Фото 13

Характеристики та опис HyperX Cloud Alpha 2

Вага (г): 345; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 250; Зовнішня звукова карта; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 53; Чутливість (дБ): 96; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 64; Знімний кабель; Радіус дії (м): 20; Довжина кабелю (м): 1.5; Підведення кабелю: односторонній
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Сумісність з консолямиXbox Series S/X, PlayStation 4/5, Switch
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
поворотні чаші
Тип підключеннякомбіновані
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
USB-C
Bluetooth v5.2
радіоканал / 2.4 GHz /
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю1.5 м
Радіус дії20 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Звук3D / HyperX NGENUITY /
Імпеданс64 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість96 дБ
Діаметр динаміка53 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Коеф. гармонійних спотворень2 %
Характеристики мікрофона
Мікрофонв корпусі та знімний
Частотний діапазон100 – 10000 Гц
Чутливість-42 дБ / на дужці - 40 дБ вбудований /
Шумопоглинання мікрофонаENC
Відключення мікрофона
Гнучка конструкція
Функції та можливості
Регулювання гучності
Зовнішня звукова карта
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час зарядки6 год
Час роботи (музика)250 год / по радіоканалу, 125 год - радіоканал + Bluetooth /
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал корпусаметал
Матеріал амбушюрвелюр
Вага345 г
Комплектаціядодатковий кабель
док-станція з підсвічуванням
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 10 999  до 19 151 грн.
Ігрова гарнітура HyperX Cloud Alpha 2 Wireless Black (AJ5C7AA)
Portativ.ua (Київ)
15 999 грн.
← купити
HyperX Накладні навушники HyperX Cloud Alpha 2 Black (AJ5C7AA)
MTA.ua (Київ)
13 299 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Alpha 2 Wireless Black (AJ5C7AA) AJ5C7AA
Artline.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура HyperX Cloud Alpha 2 Wireless Black (AJ5C7AA) AJ5C7AA
Moyo.ua (Київ)
12 999 грн.
← купити
Накладні навушники HyperX Cloud Alpha 2 Black (AJ5C7AA)
Soho.com.ua (Київ)
11 769 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Alpha 2 Wireless (AJ5C7AA) Black Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Alpha 2 Black (AJ5C7AA) AJ5C7AA
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Ігрові навушники HyperX Cloud Alpha 2 Black (AJ5C7AA)
Touch (Дніпро)
11 999 грн.
← купити
Гарнiтура HyperX Cloud Alpha 2 Wireless Black (AJ5C7AA) AJ5C7AA
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Alpha 2 Wireless Black (AJ5C7AA) AJ5C7AA
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Alpha 2 Black (AJ5C7AA) AJ5C7AA
ШО (Київ)
13 867 грн.
← купити
Гарнітура HYPERX Cloud Alpha 2 Wireless Black (AJ5C7AA) AJ5C7AA
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Alpha 2 Black (AJ5C7AA)
Цифра (Київ)
14 224 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Alpha 2 Black (AJ5C7AA)
Stls.store (Київ)
14 350 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Alpha 2 Black (AJ5C7AA) AJ5C7AA
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
12 319 грн.
← купити
HyperX AJ5C7AA
Mallprix.com (Київ)
13 474 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Alpha 2 Wireless Black (AJ5C7AA) AJ5C7AA
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Alpha 2 Wireless (AJ5C7AA) Black AJ5C7AA
Telemart.ua (Київ)
← купити
Гарнітура ігрова HyperX Cloud Alpha 2 WL/BT/mini-jack/USB-A/USB-C, 0.5м/1.5м, чорний aj5c7aa
Tviy-Dim.com (Київ)
13 986 грн.
← купити
HyperX Cloud Alpha 2 Black (AJ5C7AA)
Tehnomart.com (Київ)
13 726 грн.
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Alpha 2 Black (AJ5C7AA) Cloud Alpha 2 Black (AJ5C7AA)
Denika.ua (Харків)
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Alpha 2 Black (AJ5C7AA)
Tomdom.in.ua (Львів)
12 258 грн.
← купити
HyperX Cloud Alpha 2 Wireless Black (AJ5C7AA) AJ5C7AA
Luckylink.kiev.ua (Київ)
13 987 грн.
← купити
HyperX Cloud Alpha 2 Wireless Black (AJ5C7AA) CloudAlpha2WirelessBlack(AJ5C7AA)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Alpha 2 Black (AJ5C7AA) AJ5C7AA
Sota.store (Київ)
11 835 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Alpha 2 Black (AJ5C7AA) AJ5C7AA
Openshop.ua (Київ)
12 357 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Alpha 2 Black (AJ5C7AA)
Semtech.com.ua (Луцьк)
13 483 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Alpha 2 Wireless (AJ5C7AA) Black AJ5C7AA
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники HyperX Cloud Alpha 2 Wireless Black (AJ5C7AA) AJ5C7AA
Comtrading.ua (Київ)
12 941 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Alpha 2 Black (AJ5C7AA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
12 042 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Alpha 2 Wireless Black (AJ5C7AA)
Q-techno.com.ua (Київ)
12 077 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Alpha 2 Wireless Black (AJ5C7AA)
Nkt.ua (Київ)
13 351 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Alpha 2 Wireless Black (AJ5C7AA) AJ5C7AA
E-server.com.ua (Київ)
14 499 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Alpha 2 Black (AJ5C7AA) AJ5C7AA
Pulsetech.com.ua (Чернігів)
11 299 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Alpha 2 WL/BT/mini-jack/USB-A/USB-C Black (AJ5C7AA)
Кібернетики (Київ)
← купити
Гарнiтура HyperX Cloud Alpha 2 Wireless Black (AJ5C7AA) AJ5C7AA
icom.net.ua (Київ)
12 815 грн.
← купити
Гарнітура ігрова HyperX Cloud Alpha 2 Wireless Black (AJ5C7AA)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Alpha 2 Black (AJ5C7AA)
Tv-mir.com.ua (Київ)
12 083 грн.
← купити
HyperX Cloud Alpha 2 Black (AJ5C7AA)
Cthp.net.ua (Київ)
10 999 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Alpha 2 Wireless Black (AJ5C7AA)
MAUDAU (Київ)
14 749 грн.
← купити
HyperX Cloud Alpha 2 Wireless Black (AJ5C7AA) aj5c7aa
Kvshop.com.ua (Київ)
13 377 грн.
← купити
Ігрова гарнітура HyperX Cloud Alpha 2 WL/BT/mini-jack/USB-A/USB-C Black (AJ5C7AA) AJ5C7AA
Compx.ua (Київ)
14 110 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Alpha 2 Wireless Black (AJ5C7AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Alpha 2 Black (AJ5C7AA) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
13 674 грн.
← купити
Гарнітура ігрова HyperX Cloud Alpha 2 Black (AJ5C7AA) UA AJ5C7AA
Sota.store (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Alpha 2 Black (AJ5C7AA)
Timesport.com.ua (Львів)
13 477 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Alpha 2 Black (AJ5C7AA)
Zaua.store (Львів)
13 480 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Alpha 2 Wireless Black (AJ5C7AA)
MAUDAU (Київ)
16 387 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Alpha 2 Wireless Black (AJ5C7AA)
MAUDAU (Київ)
14 665 грн.
← купити
Гарнітура ігрова Cloud Alpha 2, чорний HyperX (2000003390724)
Rozetka.ua (Київ)
19 151 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Alpha 2 Black (AJ5C7AA)
Rozetka.ua (Київ)
12 949 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Alpha 2 Wireless Black (AJ5C7AA)
Rozetka.ua (Київ)
15 452 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Alpha 2 Wireless Black (AJ5C7AA)
Rozetka.ua (Київ)
17 999 грн.
← купити
Гарнітура гравця HyperX Cloud Alpha 2 WL/BT/mini-jack/USB-A/USB-C, 0.5м/1.5м, чорний (AJ5C7AA)
Rozetka.ua (Київ)
16 018 грн.
← купити
Ігрові навушники HyperX Cloud Alpha 2 Black (AJ5C7AA) [154090]
Rozetka.ua (Київ)
13 799 грн.
← купити
Гарнітура HyperX Cloud Alpha 2 Black (AJ5C7AA)
Rozetka.ua (Київ)
18 559 грн.
← купити
Ігрова гарнітура HyperX Cloud Alpha 2 WL/BT/mini-jack/USB-A/USB-C, 0.5м/1.5м, чорний aj5c7aa
Rozetka.ua (Київ)
16 119 грн.
← купити
Ігрова гарнітура HyperX Cloud Alpha 2 WL/BT/mini-jack/USB-A/USB-C Black (AJ5C7AA)
Rozetka.ua (Київ)
17 314 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Alpha 2 Wireless Black (AJ5C7AA) HyperX AJ5C7AA 926163
Rozetka.ua (Київ)
15 599 грн.
← купити
Навушники HyperX Cloud Alpha 2 Black (AJ5C7AA)
Rozetka.ua (Київ)
14 638 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HyperX Cloud Alpha 2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники HyperX Cloud Alpha 2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники HyperX Cloud Alpha 2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія