шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 2x16GB [IR4DFK2/32]

Конфігурації і ціни 78Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 2x16GB (IR4DFK2/32) за ціною від 13014 грн.

Серия INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 2x16GB

Модифікації INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 2x16GB 3
Где купить? [IR4DFK2/32]
Характеристики [IR4DFK2/32]
Колір
Об'єм пам'яті
2 х 16GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
Схема таймінгів
16-18-18
First Word Latency
10 нс
Робоча напруга
1.35 В
Тип охолодження
радіатор
Профіль планки
стандартний
Додатково
підтримка XMP
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  12500 грн.    до  15500 грн.
Silicon Power XPOWER...
SP032GXLZU36 0BDC
від 14 346 грн.
GOODRAM IRDM PRO DDR...
IRP-K3600D4V 64L18/32GDC
від 10 441 грн.
G.Skill Trident Z DD...
F4-3600C17D- 32GTZ
від 10 879 грн.
G.Skill Ripjaws V DD...
F4-3200C16D- 32GVR
від 11 999 грн.
F4-3600C16D- 32GVKC
Crucial Ballistix DD...
BL2K16G32C16 U4B
від 14 499 грн.
Patriot Memory Viper...
PVS432G360C8 K
від 11 841 грн.
A-Data XPG Spectrix ...
AX4U360016G1 8I-DTBKD35G
від 14 908 грн.
PVS432G320C6 K
від 11 294 грн.
G.Skill Trident Z RG...
F4-3200C16D- 32GTZR
від 11 177 грн.
Corsair Vengeance RG...
CMH32GX4M2E3 200C16
від 11 384 грн.
Dahua C600 RGB DDR4 ...
DDR-C600URG3 2G36D
від 15 202 грн.
AX4U320016G1 6A-DTBKD35G
від 13 407 грн.
Crucial Pro DDR4 2x1...
CP2K16G4DFRA 32A
від 13 500 грн.
F4-3600C18D- 32GVK
від 10 999 грн.
G.Skill Trident Z Ne...
F4-3200C16D- 32GTZN
SP032GXLZU32 0BDD
від 12 767 грн.
Corsair Vengeance LP...
CMK32GX4M2D3 000C16
від 11 162 грн.
Kingston Fury Beast ...
KF432C16BBAK 2/32
від 14 551 грн.
F4-3600C18D- 32GTZR
від 11 199 грн.
CMK32GX4M2E3 200C16
від 10 499 грн.
KF432C16BB12 AK2/32WP
від 11 799 грн.
INTELIGENTES Re:Sist...
IR4DHE2/32
від 13 014 грн.
Exceleram Kudos DDR4...
EKBLUE432322 2CD
від 13 379 грн.
GOODRAM IRDM X DDR4 ...
IR-X3200D464 L16A/32GD
від 9 228 грн.
Corsair Dominator Pl...
CMT16GX4M2Z3 200C16
від 12 788 грн.
G.Skill Aegis DDR4 2...
F4-3200C16D- 32GIS
від 8 900 грн.
AX4U36008G18 I-DTBKD35G
від 12 906 грн.
Patriot Memory Signa...
PSP432G3200K H1
від 12 787 грн.
Kingston Fury Renega...
KF432C16RB2A K2/16
від 13 373 грн.

від 13 014  до 17 174 грн.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz CL16 1.35V Resistance INTELIGENTES (IR4DFK2/32) IR4DFK2/32
Itbox.ua (Київ)
13 938 грн.
← купити
Пам'ять DIMM DDR4 32 Гб (2x16) 3200 МГц CL 16 Black INTELIGENTES (IR4DFK2/32)
Nkt.ua (Київ)
13 490 грн.
← купити
Набір INTELIGENTES Resistance 32GB DDR4 3200MHz (IR4DFK2/32) IR4DFK2/32
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
INTELIGENTES IR4DFK2/32
Mallprix.com (Київ)
13 610 грн.
← купити
INTELIGENTES 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Resistance (IR4DFK2/32) IR4DFK2/32
Luckylink.kiev.ua (Київ)
13 233 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz CL16 1.35V Resistance INTELIGENTES (IR4DFK2/32) IR4DFK2/32
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz CL16 1.35V Resistance INTELIGENTES (IR4DFK2/32) IR4DFK2/32
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті INTELIGENTES 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Resistance (IR4DFK2/32) 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Resistance (IR
Denika.ua (Харків)
13 731 грн.
← купити
Оперативна пам'ять DDR4 INTELIGENTES 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Resistance (IR4DFK2/32)
Tv-mir.com.ua (Київ)
13 999 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz CL16 1.35V Resistance INTELIGENTES (IR4DFK2/32) IR4DFK2/32
Comtrading.ua (Київ)
13 098 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати INTELIGENTES IR4DFK2/32, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 2x16GB (IR4DFK2/32). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 2x16GB (IR4DFK2/32) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія