шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни44Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4Аксесуари
Купити зарядна станція Jackery Explorer 2000 v2 за ціною від 35850 грн.
Відео 12Фото 18

Характеристики та опис Jackery Explorer 2000 v2

Підсвічування; Дисплей; Блок живлення: вбудований у корпус; Циклів зарядки: 4000; Ємність батареї (Вт*год): 2042; Тип акумулятора: LiFePO4; Дод. порти: C13/14 (заряджання); DC вхід: 2 шт DC8020 (11 – 16 В / 8 А); Від сонячних панелей; Авто-прикурювач вихід; Потужність (Вт): 100; Сила струму: 3 A, 5 A
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність2200 Вт
Пікова потужність4400 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Виходи
Розеток (230 В)2 шт.
USB-A (швидка зарядка)1
5В/3A, 9В/2A, 12В/1.5A
18 Вт
USB-C2 шт.
3 A, 5 A
100 Вт / 30 Вт, 100 Вт /
Авто-прикурювач вихід / 12 В / 10 A /
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
DC вхід2 шт DC8020 (11 – 16 В / 8 А)
Дод. портиC13/14 (заряджання)
Батарея та час зарядки
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї2042 Вт*год
Циклів зарядки4000 / DoD 70% /
Час зарядки (розетка) 80 хв
Потужність зарядки (сонячна панель)400 Вт
Загальне
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Підсвічування
Ручка для перенесення
Температура експлуатації0 °C ~ +45 °C
Габарити335x264x292 мм
Вага17.5 кг
Гарантія3 роки
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 35 850  до 66 364 грн.
Зарядна станція Jackery Explorer 2000 v2, 2042 Вт/год, 2200 Вт
Tools.net.ua (Київ)
52 999 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 2000 V2
Justbuy.com.ua (Київ)
38 499 грн.
← купити
Зарядна станція 2042Wh Jackery Explorer 2000 V2 Акція!
АЛЛО (Київ)
55 999 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 2000 V2 EU (21-0001-000267)
Touch (Дніпро)
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 2000 V2 21-0001-000267
GRO (Київ)
37 979 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 2000 V2 2042Wh (Exlporer 2000 v2) Exlporer 2000 v2
Itbox.ua (Київ)
49 999 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 2000 V2 2200W 2042Wh
Цифра (Київ)
← купити
Jackery Explorer 2000 V2
Megadom.net (Дніпро)
50 000 грн.
← купити
Jackery Exlporer 2000 v2
Mallprix.com (Київ)
39 654 грн.
← купити
Jackery Jackery Explorer 2000 V2, 2042Wh/2200W (21-0001-000267) 21-0001-000267
Венкон (Київ)
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 2000 V2 2042Wh (Exlporer 2000 v2) Exlporer 2000 v2
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція JACKERY Explorer 2000 V2
ТЕХНОточка (Київ)
44 400 грн.
← купити
Зарядна станція jackery explorer 2000 v2 (2200 Вт 2042 Вт*год)
Tviy-Dim.com (Київ)
47 041 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 2000 V2
Denika.ua (Харків)
39 309 грн.
← купити
Jackery Explorer 2000 V2 (21-0001-000267)
Pulsepad.com.ua (Київ)
37 999 грн.
← купити
Jackery EXPLORER 2000V2 2042WH (21-0001-000267) EXPLORER2000V22042WH(21-0001-000267)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 2000 V2 (21-0001-000267) UA 21-0001-000267
Sota.store (Київ)
38 703 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 2000 V2
Smartmag.biz.ua (Львів)
37 050 грн.
← купити
Портативна зарядна станція EXPLORER 2000V2 2042WH 21-0001-000267 JACKERY
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Зарядная станция Jackery Explorer 2000 V2
Mobileplanet.ua (Одеса)
39 984 грн.
← купити
Jackery Explorer 2000 v2
TEHNOS.UA (Київ)
42 685 грн.
← купити
Jackery Explorer 2000 V2 (21-0001-000267)
Tehnomart.com (Київ)
38 869 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 2000 V2
Foroom.com.ua (Київ)
44 280 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 2000 V2
Zhuk.ua (Київ)
41 459 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 2000 V2 2042Wh (Exlporer 2000 v2) Exlporer 2000 v2
icom.net.ua (Київ)
45 254 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 2000 V2 2042Wh (Exlporer 2000 v2) Exlporer 2000 v2
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 2000 V2
Tehnomarket.ua (Вінниця)
41 659 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 2000 V2
Freephone.in.ua (Київ)
35 850 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 2000 V2 2200W 2042Wh 21-0001-000267
Telemart.ua (Київ)
44 360 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 2000 v2 2200W 2042Wh Exlporer 2000 v2
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 2000 V2
Tv-mir.com.ua (Київ)
38 562 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 2000 V2
Openshop.ua (Київ)
43 999 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 2000 V2 / 2200 Вт / 2042.8 Вт/ч / LiFePO4 (21-0001-000267)
MAUDAU (Київ)
47 032 грн.
← купити
Jackery Зарядна станція Jackery Explorer 2000 V2 Gray Orange
MTA.ua (Київ)
40 499 грн.
← купити
Jackery Explorer 2000 v2 / 2200 Вт / 2042 Вт⋅год / LiFePO4 (21-0001-000267) 21-0001-000267
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 2000 V2 / 2200 Вт / 2042.8 Вт/ч / LiFePO4 (21-0001-000267) 21-0001-000267
Compx.ua (Київ)
42 295 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 2000 V2
Rozetka.ua (Київ)
46 989 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 2000 V2 (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
48 634 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery 2000 V2
MAUDAU (Київ)
66 364 грн.
← купити
Jackery Explorer 2000 V2 2042Wh (Explorer 2000 v2) exlporer 2000 v2
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Jackery EXPLORER 2000V2 EU / 2200 Вт / 2042 Втгод / LiFePO4
Rozetka.ua (Київ)
49 444 грн.
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 2000 V2
Rozetka.ua (Київ)
43 240 грн.
← купити
Станція резервного живлення Jackery EXPLORER 2000V2 EU / 2200 Вт / 2042 Втгод / LiFePO4
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Jackery Explorer 2000 v2 2042Wh | 2200W (21-0001-000267)
Rozetka.ua (Київ)
42 949 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Jackery Explorer 2000 v2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція Jackery Explorer 2000 v2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція Jackery Explorer 2000 v2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія