шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни24Опис Відгуки  Обговорення  Корисне8Аксесуари
Купити саундбар JBL Bar 500 за ціною від 19799 грн.
Відео 25Фото 11

Характеристики та опис JBL Bar 500

Вага проєктора (кг): 2.8; Габарити (мм): 1017x56x103; голосовий асистент: Google Assistant / Amazon Alexa / Siri; зі смартфона; Управління: пульт ДК; Кількість динаміків (шт.): 7; HDMI: 1 шт.; HDMI: 1 шт.; Входи: оптичний; Dolby Atmos; Deezer; YouTube Music; Apple Music; Spotify; LAN; Bluetooth; Wi-Fi
Колір
Формат звуку5.1
Тип встановленняполичний
Підтримка UltraHD (4K)
Технічні хар-ки
Номінальна потужність590 Вт
Потужність динаміків саундбара290 Вт
Частотний діапазон35 – 20000 Гц
Сабвуфер
Бездротовий сабвуфер
Акустичне оформленняфазоінверторного типу
Потужність сабвуфера300 Вт
Діаметр динаміка сабвуфера260 мм
Габарити сабвуфера (ШхВхГ)305x440x305 мм
Вага сабвуфера10 кг
Інтерфейси
ІнтерфейсиAirPlay
Google Cast (Chromecast)
Wi-Fi
Bluetooth
LAN
Стрімінгові сервісиSpotify
Apple Music
YouTube Music
Deezer
АудіодекодериDolby Atmos
Роз'єми
Входиоптичний
HDMI-вхід1 шт.
HDMI-вихід1 шт.
Динаміки
Кількість динаміків7 шт.
Інше
Дисплей
Управлінняпульт ДК
зі смартфона
Google Assistant / Amazon Alexa / Siri
Габарити (ШхВхГ)1017x56x103 мм
Вага проєктора2.8 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 19 799  до 26 999 грн.
Саундбар JBL Bar 500MK2 (JBLBAR500M2BLKEP) JBLBAR500M2BLKEP
Click.ua (Київ)
26 999 грн.
← купити
Саундбар JBL Bar 500 Black (JBLBAR500PROBL) JBLBAR500PROBLKEP
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
23 080 грн.
← купити
Саундбар JBL BAR 500MK2 Black (JBLBAR500M2BLKEP) JBLBAR500M2BLKEP
Moyo.ua (Київ)
← купити
JBL Bar 500 Black (JBLBAR500PROBL)
Hi-tech.com.ua (Київ)
21 240 грн.
← купити
JBL Bar 500 Black (JBLBAR500PROBL)
Megadom.net (Дніпро)
22 699 грн.
← купити
Саундбар JBL Bar 500MK2 (JBLBAR500M2BLK)
Zaua.store (Львів)
24 044 грн.
← купити
JBL Bar 500 (JBLBAR500PROBLKEP) офіційна гарантія UA відвантаження день в день
PermyCo (Київ)
19 799 грн.
← купити
Саундбар Jbl Bar 500 Black (JblBAR500PRObl) JBLBAR500PROBL
Openshop.ua (Київ)
24 172 грн.
← купити
Саундбар JBL Bar 500 Black (JBLBAR500PROBL)
Smartmag.biz.ua (Львів)
23 732 грн.
← купити
Саундбар JBL Bar 500 Black (JBLBAR500PROBLKEP)
Техно Їжак (Київ)
25 399 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JBL Bar 500, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: саундбар JBL Bar 500. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на саундбар JBL Bar 500 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія