шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
JBL (підключення)

Каталог /

Навушники JBL Live Beam 3

Ціни64Опис Відгуки  Обговорення1Корисне4
Купити навушники JBL Live Beam 3 за ціною від 4725 грн.
Відео 7Фото 57

Характеристики та опис JBL Live Beam 3

Вага (г): 5; Захист від вологи: IP55; Вхід зарядки: USB-C; Бездротова зарядка; Час роботи (музика) (год): 9; Multipoint; Прозорий режим; Шумозаглушення: adaptive ANC; Регулювання гучності; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 10; Чутливість (дБ): 98; Частотний діапазон (Гц): 20 – 40000; Імпеданс (Ом): 16
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.3
Радіус дії10 м
Характеристики
Hi-Res Audio
Імпеданс16 Ом
Частотний діапазон20 – 40000 Гц
Чутливість98 дБ
Діаметр динаміка10 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Кількість мікрофонів6 шт.
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Мобільний застосунок
Регулювання гучності
Шумозаглушенняadaptive ANC
Прозорий режим
Multipoint
Голосовий асистентAmazon Alexa / Apple Siri / Google Assistant
Пошук навушників
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників68 мАгод
Ємність батареї кейса680 мАгод
Час зарядки2 год
Час роботи (музика)9 год
Час роботи (розмова)5 год / 6 ч без ANC /
Час роботи (без шумозниження)12 год
Час роботи (з кейсом, без ANC)48 год.
Швидка зарядка10 хвилин на 4 години роботи
Бездротова зарядка
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Дисплейсенсорний
Захист від вологиIP55
Вага5 г
Комплектаціясиліконові насадки 3 пари
кейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 725  до 9 300 грн.
Навушники TWS JBL Live Beam 3 Purple (JBLLIVEBEAM3PUR)
Justbuy.com.ua (Київ)
4 878 грн.
← купити
JBL Бездротові навушники JBL Live Beam 3 Black (JBLLIVEBEAM3BLK)
MTA.ua (Київ)
7 599 грн.
← купити
Навушники JBL Live Beam 3 Black (JBLLIVEBEAM3BLK) JBLLIVEBEAM3BLK
Gstore.com.ua (Прилуки)
4 879 грн.
← купити
Наушники JBL Live Beam 3 Silver (Поддержка официального приложения) (JBLLIVEBEAM3SIL)
Showmuz.com (Львів)
4 799 грн.
← купити
JBL Live Beam 3 Silver (JBLLIVEBEAM3SIL)
Megadom.net (Дніпро)
6 850 грн.
← купити
Навушники Jbl Live Beam 3 Black (JBLLIVEBEAM3BLK)
Цифра (Київ)
7 476 грн.
← купити
Навушники Jbl Live Beam 3 Black (JBLLIVEBEAM3BLK)
Stls.store (Київ)
7 606 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Beam 3 Blue (JBLLIVEBEAM3BLU)
Redprice.sale (Львів)
5 985 грн.
← купити
JBL Live Beam 3 Purple (JBLLIVEBEAM3PUR) JBLLIVEBEAM3PUR
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 768 грн.
← купити
Навушники JBL Live Beam 3 Blue (JBLLIVEBEAM3BLU) JBLLIVEBEAM3BLU
Sota.store (Київ)
4 725 грн.
← купити
Навушники Tws Jbl Live Beam 3 Black (JblLIVEBEAM3blK) JBLLIVEBEAM3BLK
Openshop.ua (Київ)
4 946 грн.
← купити
JBL Live Beam 3 Silver
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 099 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Beam 3 Silver (JBLLIVEBEAM3SIL)
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 852 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Beam 3 Blue (JBLLIVEBEAM3BLU)
Easybay.com.ua (Київ)
4 929 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Beam 3 Blue (JBLLIVEBEAM3BLU)
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 988 грн.
← купити
Навушники JBL Live Beam 3 Blue (JBLLIVEBEAM3BLU)
Q-techno.com.ua (Київ)
4 813 грн.
← купити
Навушники JBL Live Beam 3 Black (JBLLIVEBEAM3BLK)
MAUDAU (Київ)
6 142 грн.
← купити
JBL LIVE BEAM 3 Black (JBLLIVEBEAM3BLK) jbllivebeam3blk
Kvshop.com.ua (Київ)
5 877 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Beam 3 Blue (JBLLIVEBEAM3BLU) NW66049
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 827 грн.
← купити
Навушники JBL Live Beam 3 Silver (JBLLIVEBEAM3SIL)
Rozetka.ua (Київ)
6 667 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Beam 3 Black (JBLLIVEBEAM3BLK)
Justbuy.com.ua (Київ)
4 845 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Beam 3 Blue (JBLLIVEBEAM3BLU)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS JBL Live Beam 3 Silver (JBLLIVEBEAM3SIL)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Live Beam 3 Silver (JBLLIVEBEAM3SIL) JBLLIVEBEAM3SIL
Gstore.com.ua (Прилуки)
← купити
Навушники JBL Live Beam 3 Blue (JBLLIVEBEAM3BLU) JBLLIVEBEAM3BLU
Gstore.com.ua (Прилуки)
← купити
Навушники JBL Live Beam 3 Purple (JBLLIVEBEAM3PUR) JBLLIVEBEAM3PUR
Gstore.com.ua (Прилуки)
← купити
JBL Live Beam 3 Black (JBLLIVEBEAM3BLK)
Megadom.net (Дніпро)
← купити
Навушники Jbl Live Beam 3 Silver (JBLLIVEBEAM3SIL)
Цифра (Київ)
← купити
Навушники Jbl Live Beam 3 Silver (JBLLIVEBEAM3SIL)
Stls.store (Київ)
← купити
Навушники TWS JBL Live Beam 3 Silver (JBLLIVEBEAM3SIL)
Redprice.sale (Львів)
← купити
Навушники TWS JBL Live Beam 3 Blue (JBLLIVEBEAM3BLU)
Tomdom.in.ua (Львів)
5 991 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Beam 3 Silver (JBLLIVEBEAM3SIL)
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Навушники TWS JBL Live Beam 3 Blue (JBLLIVEBEAM3BLU)
Saren.com.ua (Львів)
5 992 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Beam 3 Silver (JBLLIVEBEAM3SIL)
Saren.com.ua (Львів)
← купити
Навушники TWS JBL Live Beam 3 Black (JBLLIVEBEAM3BLK)
Timesport.com.ua (Львів)
5 709 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Beam 3 Blue (JBLLIVEBEAM3BLU)
Timesport.com.ua (Львів)
5 982 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Beam 3 Silver (JBLLIVEBEAM3SIL)
Timesport.com.ua (Львів)
← купити
Навушники Tws Jbl Live Beam 3 Blue (JblLIVEBEAM3blU) JBLLIVEBEAM3BLU
Openshop.ua (Київ)
← купити
Навушники Tws Jbl Live Beam 3 Purple (JblLIVEBEAM3PUR) JBLLIVEBEAM3PUR
Openshop.ua (Київ)
← купити
Навушники Tws Jbl Live Beam 3 Silver (JblLIVEBEAM3SIL) JBLLIVEBEAM3SIL
Openshop.ua (Київ)
← купити
JBL Live Beam 3 чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 176 грн.
← купити
JBL Live Beam 3 синій
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
JBL Live Beam 3 фіолетового кольору
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 012 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Beam 3 Black (JBLLIVEBEAM3BLK)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Навушники TWS JBL Live Beam 3 Purple (JBLLIVEBEAM3PUR)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Навушники TWS JBL Live Beam 3 Blue (JBLLIVEBEAM3BLU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Навушники TWS JBL Live Beam 3 Purple (JBLLIVEBEAM3PUR)
Easybay.com.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS JBL Live Beam 3 Black (JBLLIVEBEAM3BLK)
Easybay.com.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS JBL Live Beam 3 Silver (JBLLIVEBEAM3SIL)
Easybay.com.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS JBL Live Beam 3 Silver (JBLLIVEBEAM3SIL)
Semtech.com.ua (Луцьк)
← купити
Навушники JBL Live Beam 3 Black (JBLLIVEBEAM3BLK) чорні
MAUDAU (Київ)
9 300 грн.
← купити
Навушники бездротові JBL Live Beam 3 (JBLLIVEBEAM3BLU) сині
MAUDAU (Київ)
6 900 грн.
← купити
JBL LIVE BEAM 3 Purple (JBLLIVEBEAM3PUR) jbllivebeam3pur
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
JBL LIVE BEAM 3 Silver (JBLLIVEBEAM3SIL) jbllivebeam3sil
Kvshop.com.ua (Київ)
5 477 грн.
← купити
JBL LIVE BEAM 3 Blue (JBLLIVEBEAM3BLU) jbllivebeam3blu
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Live Beam 3 Purple (JBLLIVEBEAM3PUR)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Live Beam 3 Black (JBLLIVEBEAM3BLK) чорні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники - JBL Live Beam 3 (JBLLIVEBEAM3BLU) сині
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові JBL Live Beam 3 Silver (JBLLIVEBEAM3SIL)
Rozetka.ua (Київ)
5 549 грн.
← купити
Навушники бездротові JBL Live Beam 3 Black (JBLLIVEBEAM3BLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Live Beam 3 Purple (JBLLIVEBEAM3PUR)
Rozetka.ua (Київ)
6 196 грн.
← купити
Навушники JBL Live Beam 3 Black (JBLLIVEBEAM3BLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Live Beam 3 Silver (JBLLIVEBEAM3SIL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Live Beam 3 Blue (JBLLIVEBEAM3BLU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JBL Live Beam 3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники JBL Live Beam 3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники JBL Live Beam 3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія