шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
JBL (підключення)

Каталог /

Навушники JBL Live Flex 3

Ціни49Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити навушники JBL Live Flex 3 за ціною від 5073 грн.
Відео 2Фото 40

Характеристики та опис JBL Live Flex 3

Вага (г): 5; Захист від вологи: IP54; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 7; Multipoint; Прозорий режим; Шумозаглушення: ANC; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 12; Чутливість (дБ): 103; Частотний діапазон (Гц): 20 – 40000; Імпеданс (Ом): 13; Hi-Res; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.3
Підключення та конструкція
Конструкціявкладиші
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.3
Радіус дії10 м
Характеристики
Hi-Res Audio
Імпеданс13 Ом
Частотний діапазон20 – 40000 Гц
Чутливість103 дБ
Діаметр динаміка12 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Кількість мікрофонів3 шт. у кожному навушнику
Функції та можливості
Мобільний застосунок
ШумозаглушенняANC
Прозорий режим
Multipoint
Голосовий асистентApple Siri / Google Assistant
Пошук навушників
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників50 мАгод
Ємність батареї кейса690 мАгод
Час зарядки2 год
Час роботи (музика)7 год
Час роботи (розмова)5 год
Час роботи (без шумозниження)10 год
Час роботи (з кейсом)50 год
Швидка зарядка10 хвилин на 4 години роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Дисплейсенсорний
Захист від вологиIP54
Вага5 г
Комплектаціякейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 073  до 10 852 грн.
JBL Бездротові навушники JBL Live Flex 3 Silver (JBLLIVEFLEX3SIL)
MTA.ua (Київ)
9 099 грн.
← купити
Навушники JBL Live Flex 3 (Black) JBLLIVEFLEX3BLK
Jabko.ua (Львів)
5 499 грн.
← купити
JBL Live Flex 3 Silver (JBLLIVEFLEX3SIL)
Megadom.net (Дніпро)
5 620 грн.
← купити
Навушники Jbl Live Flex 3 Silver (JBLLIVEFLEX3SIL)
Цифра (Київ)
9 007 грн.
← купити
Навушники Jbl Live Flex 3 Silver (JBLLIVEFLEX3SIL)
Stls.store (Київ)
9 164 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Flex 3 Silver (JBLLIVEFLEX3SIL)
Redprice.sale (Львів)
5 589 грн.
← купити
Навушники JBL Live Flex 3 Silver (JBLLIVEFLEX3SIL) JBLLIVEFLEX3SIL
Sota.store (Київ)
8 370 грн.
← купити
JBL Live Flex 3 Purple (JBLLIVEFLEX3PUR) JBLLIVEFLEX3PUR
Luckylink.kiev.ua (Київ)
7 730 грн.
← купити
JBL Live Flex 3 Blue (JBLLIVEFLEX3BLU)
TEHNOS.UA (Київ)
5 345 грн.
← купити
JBL Live Flex 3 чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 163 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Flex 3 Silver (JBLLIVEFLEX3SIL)
Smartmag.biz.ua (Львів)
5 732 грн.
← купити
Навушники Tws Jbl Live Flex 3 Purple (JblLIVEFLEX3PUR) JBLLIVEFLEX3PUR
Openshop.ua (Київ)
5 073 грн.
← купити
Навушники JBL Live Flex 3 Silver (JBLLIVEFLEX3SIL)
Tv-mir.com.ua (Київ)
9 106 грн.
← купити
Навушники JBL Live Flex 3 Silver (JBLLIVEFLEX3SIL)
MAUDAU (Київ)
8 748 грн.
← купити
JBL LIVE FLEX 3 Silver (JBLLIVEFLEX3SIL) jblliveflex3sil
Kvshop.com.ua (Київ)
9 177 грн.
← купити
Навушники JBL Live Flex 3 Silver (JBLLIVEFLEX3SIL)
Rozetka.ua (Київ)
10 603 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Flex 3 Black (JBLLIVEFLEX3BLK)
Redprice.sale (Львів)
6 121 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Flex 3 Purple (JBLLIVEFLEX3PUR)
Redprice.sale (Львів)
5 167 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Flex 3 Black (JBLLIVEFLEX3BLK)
Tomdom.in.ua (Львів)
6 127 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Flex 3 Purple (JBLLIVEFLEX3PUR)
Tomdom.in.ua (Львів)
5 173 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Flex 3 Silver (JBLLIVEFLEX3SIL)
Tomdom.in.ua (Львів)
5 595 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Flex 3 Black (JBLLIVEFLEX3BLK)
Saren.com.ua (Львів)
6 128 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Flex 3 Purple (JBLLIVEFLEX3PUR)
Saren.com.ua (Львів)
5 174 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Flex 3 Silver (JBLLIVEFLEX3SIL)
Saren.com.ua (Львів)
5 596 грн.
← купити
JBL Live Flex 3 Silver (JBLLIVEFLEX3SIL) JBLLIVEFLEX3SIL
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 807 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Flex 3 Black (JBLLIVEFLEX3BLK)
Timesport.com.ua (Львів)
6 118 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Flex 3 Purple (JBLLIVEFLEX3PUR)
Timesport.com.ua (Львів)
5 164 грн.
← купити
JBL Live Flex 3 Silver
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 764 грн.
← купити
JBL Live Flex 3 синій
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 208 грн.
← купити
JBL Live Flex 3 фіолетового кольору
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 476 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Flex 3 Blue (JBLLIVEFLEX3BLU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
5 540 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Flex 3 Purple (JBLLIVEFLEX3PUR)
Smartmag.biz.ua (Львів)
7 290 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Flex 3 Blue (JBLLIVEFLEX3BLU)
Timesport.com.ua (Львів)
5 096 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Flex 3 Silver (JBLLIVEFLEX3SIL)
Timesport.com.ua (Львів)
5 586 грн.
← купити
Навушники JBL Live Flex 3 Blue (JBLLIVEFLEX3BLU)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 355 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Live Flex 3 (кейс з дисплеєм) сріблясті (JBLLIVEFLEX3SIL)
MAUDAU (Київ)
10 852 грн.
← купити
Бездротові навушники + кейс з дисплеєм JBL Live Flex 3 (JBLLIVEFLEX3BLK) стерео гарнітура чорна
MAUDAU (Київ)
7 700 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Live Flex 3 (JBLLIVEFLEX3SIL) (кейс з дисплеєм) сріблясті
MAUDAU (Київ)
10 774 грн.
← купити
JBL LIVE FLEX 3 Purple (JBLLIVEFLEX3PUR) jblliveflex3pur
Kvshop.com.ua (Київ)
8 177 грн.
← купити
JBL LIVE FLEX 3 Blue (JBLLIVEFLEX3BLU) jblliveflex3blu
Kvshop.com.ua (Київ)
6 677 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Live Flex 3 (JBLLIVEFLEX3SIL) (кейс з дисплеєм) сріблясті
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники + кейс з дисплеєм JBL Live Flex 3 (JBLLIVEFLEX3BLK) стерео гарнітура чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові JBL Live Flex 3 Silver (JBLLIVEFLEX3SIL)
Rozetka.ua (Київ)
7 239 грн.
← купити
Навушники бездротові JBL Live Flex 3 Purple (JBLLIVEFLEX3PUR)
Rozetka.ua (Київ)
10 079 грн.
← купити
Навушники бездротові JBL Live Flex 3 Blue (JBLLIVEFLEX3BLU)
Rozetka.ua (Київ)
7 589 грн.
← купити
Навушники JBL Live Flex 3 Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Live Flex 3 Silver (JBLLIVEFLEX3SIL)
Rozetka.ua (Київ)
9 411 грн.
← купити
Навушники JBL Live Flex 3 Silver (JBLLIVEFLEX3SIL)
Rozetka.ua (Київ)
8 727 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Live Flex 3 Purple (JBLLIVEFLEX3PUR)
Rozetka.ua (Київ)
6 125 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JBL Live Flex 3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники JBL Live Flex 3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники JBL Live Flex 3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія