шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема JBL PartyBox Encore Essential

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне6
Купити аудіосистема JBL PartyBox Encore Essential за ціною від 13099 грн.
Відео 32Фото 7

Характеристики та опис JBL PartyBox Encore Essential

Вага (кг): 5.9; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 327х276х293; Захист від пилу та води; Автономне живлення: акумулятор; Виходи: Світлові ефекти; під мікрофон; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; Синхронізація колонок: TWS; Bluetooth: Bluetooth v5.1; Фазоінвертор; Частотний діапазон (Гц): 50 – 20000
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
1.0
Носії
USB-порт
Потужність системи
100 Вт
Частотний діапазон
50 – 20000 Гц
Інтерфейси
Bluetooth v5.1
Синхронізація колонок
TWS
Додатково
караоке
Автономне живлення
акумулятор
Захист від пилу та води
Габарити (ВхШхГ)
327х276х293 мм
Вага
5.9 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 13 099  до 18 900 грн.
Акустика JBL PartyBox Encore Essential 2 (JBLPBENCOREESS2EP) Black
АЛЛО (Київ)
13 999 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Encore Essential 2 (JBLPBENCOREESS2)
Saren.com.ua (Львів)
13 109 грн.
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox Encore Essential 2 Black (JBLPBENCOREESS2EP) JBLPBENCOREESS2EP
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Encore Essential 2 (JBLPBENCOREESS2)
Semtech.com.ua (Луцьк)
13 105 грн.
← купити
Портативна акустика JBL Partybox Encore Essential 2 (JBLPBENCOREESS2)
Lanota.com.ua (Львів)
13 599 грн.
← купити
Акустика JBL PartyBox Encore Essential 2 Black
Citrus.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика JBL PartyBox Encore Essential (JBLPBENCOREESSEP)
MAUDAU (Київ)
18 900 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Encore Essential 2 (JBLPBENCOREESS2)
Rozetka.ua (Київ)
14 162 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Encore Essential 2 (JBLPBENCOREESS2)
Redprice.sale (Львів)
13 102 грн.
← купити
Портативна колонка JBL PartyBox Encore Essential 2 (JBLPBENCOREESS2)
Tomdom.in.ua (Львів)
13 108 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JBL PartyBox Encore Essential, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема JBL PartyBox Encore Essential. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема JBL PartyBox Encore Essential у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія