шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
JBL (підключення)

Каталог /

Навушники JBL Tune 680NC

Ціни220Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити навушники JBL Tune 680NC за ціною від 2609 грн.
Фото 39

Характеристики та опис JBL Tune 680NC

Вага (г): 161; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 50; Multipoint; Прозорий режим; Шумозаглушення: adaptive ANC; Bass Boost; Регулювання гучності; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 32; Чутливість (дБ): 98; Частотний діапазон (Гц): 10 – 40000; Імпеданс (Ом): 32; Hi-Res; Знімний кабель
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
можливість складання
поворотні чаші
Тип підключеннякомбіновані
ПідключенняUSB-C / USB C - mini-Jack (3.5 мм) /
Bluetooth v6.0
Штекерпід кутом 45°
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю1.2 м
Радіус дії10 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Звук3D / JBL Spatial Sound /
Hi-Res Audio
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон10 – 40000 Гц
Чутливість98 дБ
Діаметр динаміка32 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Кількість мікрофонів2 шт.
Чутливість-38 дБ
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Мобільний застосунок / JBL Headphones /
Регулювання гучності
Bass Boost
Шумозаглушенняadaptive ANC
Прозорий режим
Multipoint
Голосовий асистентApple Siri / Google Assistant
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників690 мАгод
Час зарядки2 год
Час роботи (музика)50 год
Час роботи (розмова)38 год / 45 ч без ANC /
Час роботи (без шумозниження)76 год
Швидка зарядка5 хвилин на 5 годин роботи / без ANC /
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага161 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 609  до 4 104 грн.
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK)
Justbuy.com.ua (Київ)
2 864 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC Black (JBLT680NCBLK)
Portativ.ua (Київ)
3 199 грн.
← купити
JBL Накладні навушники JBL Tune 680NC Blue (JBLT680NCBLU)
MTA.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680NC White (JBLT680NCWHT) JBLT680NCWHT
Moyo.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680NC White (JBLT680NCWHT) JBLT680NCWHT
Gstore.com.ua (Прилуки)
2 609 грн.
← купити
Навушники JBL TUNE 680NC Black (JBLT680NCBLK) JBLT680NCBLK
Samsung Experience Store (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680NC (Black) (JBLT680NCBLK) JBLT680NCBLK
Jabko.ua (Львів)
← купити
Навушники JBL Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK) JBLT680NCBLK
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 680NC Blue (JBLT680NCBLU) JBLT680NCBLU
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC Black (JBLT680NCBLK) JBLT680NCBLK
ШО (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC Beige (JBLT680NCBEG) JBLT680NCBEG
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура JBL TUNE 680NC Black (JBLT680NCBLK) JBLT680NCBLK
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники Jbl Tune 680NC Blue (JBLT680NCBLU) Ua
Цифра (Київ)
2 949 грн.
← купити
Навушники Jbl Tune 680NC Blue (JBLT680NCBLU) Ua
Stls.store (Київ)
3 049 грн.
← купити
JBL JBLT680NCBLK
Mallprix.com (Київ)
2 804 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура jbl Tune 680nc Blue (jblt680ncblu)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 885 грн.
← купити
JBL TUNE 680NC Blue (JBLT680NCBLU)
Tehnomart.com (Київ)
2 825 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC Blue (T680NCBLU) Tune 680NC Blue (T680NCBLU)
Denika.ua (Харків)
2 768 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 680NC White (JBLT680NCWHT) (JBLT680NCWHT)
Техно Їжак (Київ)
2 749 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 680NC Beige (JBLT680NCBEG) UA JBLT680NCBEG
Sota.store (Київ)
2 807 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC Beige (JBLT680NCBEG)
Q-techno.com.ua (Київ)
2 896 грн.
← купити
JBL Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK) JBLT680NCBLK
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 082 грн.
← купити
JBL Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK) Tune680NCBlack(JBLT680NCBLK)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC Beige (JBLT680NCBEG)
Zaua.store (Львів)
2 849 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC Black (JBLT680NCBLK) JBLT680NCBLK
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC Beige (JBLT680NCBEG)
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 852 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Jbl Tune 680NC Beige (JblT680NCBEG) JBLT680NCBEG
Openshop.ua (Київ)
3 166 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 680NC Blue (JBLT680NCBLU)
Gamehub.com.ua (Київ)
3 031 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 680NC (JBLT680NCWHT) White JBLT680NCWHT
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC Beige (JBLT680NCBEG) JBLT680NCBEG
Comtrading.ua (Київ)
2 918 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 816 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC Black (JBLT680NCBLK)
Nkt.ua (Київ)
2 677 грн.
← купити
Навушники JBL TUNE 680NC Black (JBLT680NCBLK)
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC Beige (JBLT680NCBEG) JBLT680NCBEG
Brain.com.ua (Київ)
← купити
JBL Tune 680NC Бежевий
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 104 грн.
← купити
JBL Tune 680NC Beige (JBLT680NCBEG)
AKS.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 680NC Beige (JBLT680NCBEG) JBLT680NCBEG
Skay.ua (Одеса)
← купити
JBL Tune 680NC Beige (JBLT680NCBEG)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC Black (JBLT680NCBLK)
MAUDAU (Київ)
3 364 грн.
← купити
JBL TUNE 680NC White (JBLT680NCWHT) jblt680ncwht
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Гарнітура JBL TUNE 680NC Blue (JBLT680NCBLU) (7225530) YC-7225530
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 987 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC White (JBLT680NCWHT)
Justbuy.com.ua (Київ)
2 923 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC Blue (JBLT680NCBLU)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC Beige (JBLT680NCBEG)
Justbuy.com.ua (Київ)
2 812 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC Blue (JBLT680NCBLU)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC White (JBLT680NCWHT)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC Beige (JBLT680NCBEG)
Portativ.ua (Київ)
← купити
JBL Накладні навушники JBL Tune 680NC Beige (JBLT680NCBEG)
MTA.ua (Київ)
← купити
JBL Накладні навушники JBL Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK)
MTA.ua (Київ)
← купити
JBL Накладні навушники JBL Tune 680NC White (JBLT680NCWHT)
MTA.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680NC Blue (JBLT680NCBLU) JBLT680NCBLU
Moyo.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK) JBLT680NCBLK
Moyo.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680NC Beige (JBLT680NCBEG) JBLT680NCBEG
Moyo.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680NC Blue (JBLT680NCBLU) JBLT680NCBLU
Gstore.com.ua (Прилуки)
← купити
Навушники JBL Tune 680NC (Blue) (JBLT680NCBLU) JBLT680NCBLU
Jabko.ua (Львів)
← купити
Навушники JBL Tune 680NC (White) (JBLT680NCWHT) JBLT680NCWHT
Jabko.ua (Львів)
← купити
Навушники JBL Tune 680NC (Beige) (JBLT680NCBEG) JBLT680NCBEG
Jabko.ua (Львів)
← купити
Навушники JBL Tune 680NC Beige (JBLT680NCBEG) JBLT680NCBEG
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники JBL Tune 680NC Blue (JBLT680NCBLU) JBLT680NCBLU
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники JBL Tune 680NC White (JBLT680NCWHT) JBLT680NCWHT
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 680NC White (JBLT680NCWHT) JBLT680NCWHT
Click.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 680NC Beige (JBLT680NCBEG) JBLT680NCBEG
Click.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK) JBLT680NCBLK
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC Beige (JBLT680NCBEG) JBLT680NCBEG
ШО (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC Blue (JBLT680NCBLU) JBLT680NCBLU
ШО (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC White (JBLT680NCWHT) JBLT680NCWHT
ШО (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC Black (JBLT680NCBLK) JBLT680NCBLK
Itbox.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC Blue (JBLT680NCBLU) JBLT680NCBLU
Itbox.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC White (JBLT680NCWHT) JBLT680NCWHT
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура JBL TUNE 680NC Blue (JBLT680NCBLU) JBLT680NCBLU
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Гарнітура JBL TUNE 680NC White (JBLT680NCWHT) JBLT680NCWHT
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Гарнітура JBL TUNE 680NC Beige (JBLT680NCBEG) JBLT680NCBEG
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники Jbl Tune 680NC White (JBLT680NCWHT) Ua
Цифра (Київ)
← купити
Навушники Jbl Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK) Ua
Цифра (Київ)
← купити
Навушники Jbl Tune 680NC Beige (JBLT680NCBEG) Ua
Цифра (Київ)
← купити
Навушники Jbl Tune 680NC White (JBLT680NCWHT) Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Навушники Jbl Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK) Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Навушники Jbl Tune 680NC Beige (JBLT680NCBEG) Ua
Stls.store (Київ)
← купити
JBL JBLT680NCBLU
Mallprix.com (Київ)
← купити
JBL JBLT680NCWHT
Mallprix.com (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура jbl Tune 680nc White (jblt680ncwht)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура jbl Tune 680nc Black (jblt680ncblk)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура jbl Tune 680nc Beige (jblt680ncbeg)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
JBL TUNE 680NC White (JBLT680NCWHT)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
JBL Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
JBL Tune 680NC Beige (JBLT680NCBEG)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC White (T680NCWHT) Tune 680NC White (T680NCWHT)
Denika.ua (Харків)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC Black (T680NCBLK) Tune 680NC Black (T680NCBLK)
Denika.ua (Харків)
2 701 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC Beige (T680NCBEG) Tune 680NC Beige (T680NCBEG)
Denika.ua (Харків)
2 771 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK) UA JBLT680NCBLK
Sota.store (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680NC Blue (JBLT680NCBLU) UA JBLT680NCBLU
Sota.store (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680NC White (JBLT680NCWHT) UA JBLT680NCWHT
Sota.store (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC Black (JBLT680NCBLK)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC Blue (JBLT680NCBLU)
Q-techno.com.ua (Київ)
2 647 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC White (JBLT680NCWHT)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
JBL Tune 680NC Beige (JBLT680NCBEG) JBLT680NCBEG
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
JBL Tune 680NC Blue (JBLT680NCBLU) JBLT680NCBLU
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
JBL Tune 680NC White (JBLT680NCWHT) JBLT680NCWHT
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
JBL Tune 680NC Blue (JBLT680NCBLU) Tune680NCBlue(JBLT680NCBLU)
COMFY.ua (Київ)
← купити
JBL Tune 680NC Beige (JBLT680NCBEG) Tune680NCBeige(JBLT680NCBEG)
COMFY.ua (Київ)
← купити
JBL Tune 680NC White (JBLT680NCWHT) Tune680NCWhite(JBLT680NCWHT)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680NC Blue (JBLT680NCBLU) JBLT680NCBLU
Sota.store (Київ)
2 655 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 680NC White (JBLT680NCWHT) JBLT680NCWHT
Sota.store (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC Blue (JBLT680NCBLU)
Zaua.store (Львів)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC White (JBLT680NCWHT)
Zaua.store (Львів)
2 801 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC Beige (JBLT680NCBEG) JBLT680NCBEG
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC Blue (JBLT680NCBLU) JBLT680NCBLU
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC White (JBLT680NCWHT) JBLT680NCWHT
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC Blue (JBLT680NCBLU)
Semtech.com.ua (Луцьк)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC White (JBLT680NCWHT)
Semtech.com.ua (Луцьк)
← купити
Навушники з мікрофоном Jbl Tune 680NC Black (JblT680NCblK) JBLT680NCBLK
Openshop.ua (Київ)
3 101 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Jbl Tune 680NC Blue (JblT680NCblU) JBLT680NCBLU
Openshop.ua (Київ)
2 903 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Jbl Tune 680NC White (JblT680NCWHT) JBLT680NCWHT
Openshop.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK)
Semtech.com.ua (Луцьк)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK)
Zaua.store (Львів)
← купити
Навушники JBL Tune 680NC (JBLT680NCBLU) Blue JBLT680NCBLU
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680NC (JBLT680NCBLK) Black JBLT680NCBLK
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680NC (JBLT680NCBEG) Beige JBLT680NCBEG
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK) JBLT680NCBLK
Comtrading.ua (Київ)
2 855 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC White (JBLT680NCWHT) JBLT680NCWHT
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Навушники із мікрофоном JBL Tune 680NC Blue (JBLT680NCBLU) JBLT680NCBLU
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 637 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC Blue (JBLT680NCBLU) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 889 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC White (JBLT680NCWHT) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC Beige (JBLT680NCBEG) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK)
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC White (JBLT680NCWHT)
Nkt.ua (Київ)
2 743 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 680NC White (JBLT680NCWHT)
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL TUNE 680NC Blue (JBLT680NCBLU)
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники JBL TUNE 680NC Beige (JBLT680NCBEG)
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC Black (JBLT680NCBLK) JBLT680NCBLK
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC Blue (JBLT680NCBLU) JBLT680NCBLU
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC White (JBLT680NCWHT) JBLT680NCWHT
Brain.com.ua (Київ)
← купити
JBL Tune 680NC Чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
JBL Tune 680NC синій
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
JBL Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK)
AKS.ua (Київ)
← купити
JBL Tune 680NC Blue (JBLT680NCBLU)
AKS.ua (Київ)
← купити
JBL Tune 680NC White (JBLT680NCWHT)
AKS.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK) JBLT680NCBLK
Skay.ua (Одеса)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 680NC Blue (JBLT680NCBLU) JBLT680NCBLU
Skay.ua (Одеса)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 680NC White (JBLT680NCWHT) JBLT680NCWHT
Skay.ua (Одеса)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC Beige (JBLT680NCBEG)
Timesport.com.ua (Львів)
2 846 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK)
Timesport.com.ua (Львів)
2 798 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC Blue (JBLT680NCBLU)
Timesport.com.ua (Львів)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC White (JBLT680NCWHT)
Timesport.com.ua (Львів)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK) (JBLT680NCBLK)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC Blue (JBLT680NCBLU)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 680NC White (JBLT680NCWHT)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 680NC Beige (JBLT680NCBEG)
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC White (JBLT680NCWHT)
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC Black (JBLT680NCBLK)
MAUDAU (Київ)
3 202 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC White (JBLT680NCWHT)
MAUDAU (Київ)
← купити
JBL TUNE 680NC Blue (JBLT680NCBLU) jblt680ncblu
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
JBL Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK) Навушники Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
JBL Tune 680 NC Beige (JBLT680NCBEG) jblt680ncbeg
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Гарнітура JBL TUNE 680NC White (JBLT680NCWHT) (7225531) YC-7225531
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 680NC Blue (JBLT680NCBLU) JBLT680NCBLU
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 673 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 680NC White (JBLT680NCWHT) JBLT680NCWHT
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK) JBLT680NCBLK
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 873 грн.
← купити
Гарнітура JBL TUNE 680NC Beige (JBLT680NCBEG) (7225528) YC-7225528
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Гарнітура JBL TUNE 680NC Black (JBLT680NCBLK) (7225529) YC-7225529
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 680NC Beige (JBLT680NCBEG) JBLT680NCBEG
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Навушники JBL Tune 680NC Beige (JBLT680NCBEG)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680NC White (JBLT680NCWHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники TUNE 680NC Beige (JBLT680NCBEG) JBL (2000003336203)
Rozetka.ua (Київ)
3 942 грн.
← купити
Навушники TUNE 680NC Blue (JBLT680NCBLU) JBL (2000003336227)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники TUNE 680NC White (JBLT680NCWHT) JBL (2000003336234)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники TUNE 680NC Black (JBLT680NCBLK) JBL (2000003336210)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 680NC White (JBLT680NCWHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 680NC Blue (JBLT680NCBLU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL TUNE 680NC White (JBLT680NCWHT)
Rozetka.ua (Київ)
3 266 грн.
← купити
Навушники JBL TUNE 680NC Blue (JBLT680NCBLU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL TUNE 680NC Black (JBLT680NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL TUNE 680NC Beige (JBLT680NCBEG)
Rozetka.ua (Київ)
3 329 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 680NC Beige (JBLT680NCBEG)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 680NC Blue (JBLT680NCBLU) ( 19327 )
Rozetka.ua (Київ)
3 967 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 680NC White (JBLT680NCWHT) ( 19794 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 680NC Beige (JBLT680NCBEG) ( 13161 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL TUNE 680NC White (JBLT680NCWHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL TUNE 680NC Black (JBLT680NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL TUNE 680NC Blue (JBLT680NCBLU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL TUNE 680NC Beige (JBLT680NCBEG)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 680NC Blue (JBLT680NCBLU)
Rozetka.ua (Київ)
3 326 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 680NC White (JBLT680NCWHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 680NC Beige (JBLT680NCBEG)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC Blue (JBLT680NCBLU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC White (JBLT680NCWHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники із мікрофоном JBL Tune 680NC Beige (T680NCBEG)
Rozetka.ua (Київ)
3 353 грн.
← купити
Навушники із мікрофоном JBL Tune 680NC Blue (T680NCBLU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники із мікрофоном JBL Tune 680NC White (T680NCWHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники із мікрофоном JBL Tune 680NC Black (T680NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
3 268 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура jbl Tune 680nc White (jblt680ncwht)
Rozetka.ua (Київ)
3 285 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура jbl Tune 680nc Black (jblt680ncblk)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура jbl Tune 680nc Beige (jblt680ncbeg)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура jbl Tune 680nc Blue (jblt680ncblu)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 680NC Blue (JBLT680NCBLU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 680NC White (JBLT680NCWHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL Tune 680NC Beige (JBLT680NCBEG) ( 16926 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура JBL TUNE 680NC Beige (JBLT680NCBEG) (7225528)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура JBL TUNE 680NC Black (JBLT680NCBLK) (7225529)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура JBL TUNE 680NC White (JBLT680NCWHT) (7225531)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура JBL TUNE 680NC Blue (JBLT680NCBLU) (7225530)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові JBL Tune 680NC Beige (JBLT680NCBEG)
Rozetka.ua (Київ)
3 769 грн.
← купити
Навушники бездротові JBL Tune 680NC Black (JBLT680NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові JBL Tune 680NC White (JBLT680NCWHT)
Rozetka.ua (Київ)
3 449 грн.
← купити
Навушники бездротові JBL Tune 680NC Blue (JBLT680NCBLU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC (ek06710)
Rozetka.ua (Київ)
3 465 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC (ek06711)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680NC White (JBLT680NCWHT)
Rozetka.ua (Київ)
3 005 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 680NC Blue (JBLT680NCBLU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC Black (JBLT680NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
3 863 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC White (JBLT680NCWHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC Blue (JBLT680NCBLU)
Rozetka.ua (Київ)
3 259 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC Black (JBLT680NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC White (JBLT680NCWHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 680 NC Beige (JBLT680NCBEG)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JBL Tune 680NC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники JBL Tune 680NC. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники JBL Tune 680NC у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія