шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
JBL (підключення)

Каталог /

Навушники JBL Tune 770NC

Ціни285Опис Відгуки1Обговорення  Корисне10
Купити навушники JBL Tune 770NC за ціною від 2888 грн.
Відео 5Фото 51

Характеристики та опис JBL Tune 770NC

Вага (г): 232; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 44; Multipoint; Прозорий режим; Шумозаглушення: adaptive ANC; Регулювання гучності; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 40; Чутливість (дБ): 100; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 32; Знімний кабель; Радіус дії (м): 10
Рейтинг за відгуками:
0
1
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
можливість складання
поворотні чаші
Тип підключеннякомбіновані
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Bluetooth v5.3
Штекерпід кутом 45°
Підведення кабелюодносторонній
Радіус дії10 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість100 дБ
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Чутливість-40 дБ
Функції та можливості
Мобільний застосунок / JBL Headphones /
Регулювання гучності
Шумозаглушенняadaptive ANC
Прозорий режим
Multipoint
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників690 мАгод
Час зарядки2 год
Час роботи (музика)44 год
Час роботи (розмова)30 год / 39 ч без ANC /
Час роботи (без шумозниження)70 год
Швидка зарядка5 хв на 3 години роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага232 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Своїх грошей коштують. Рекомендував би? Так!
11 січня 2025, 21:50 #
Переваги:Якість звучання JBL (потужні баси і прозорий звук), стабільність звʼязку, неломучий пластик, мобільний додаток з еквалайзером за іншим, запасні амбушури купити завжди можна. Нормальний дизайн. Довго тримають заряд. Є ANC, не найкращий, але на вулиці допомагає. За 70$ у них нема конкурентів. Є чимось кращі, але програють в якості звуку.

Недоліки:Більш для вулиці, бо не посидиш 8 годин в них - досить сильно затискають вуха дужка (щоб не злетіли з голови), та розмір амбюшур на грані розміру вух (щоб не виглядало лопухами). Мікрофон гірше ніж у Соні ULT, але не прям погано, просто по частоті знизу обрізали, басовитість прибрали, "телефонний". Повністю виключити ANC можливо лише з додатка, кнопка тільки перемикає режими. У режимі ANC трохи менше басів. ANC гірший ніж у Анкера. Кабель 2.5-3.5, могли б однаково зробити.

Коментар:Шукав навушники з ANC щоб домашні не відволікали, і хотів щоб нормально грали. Безліч китайців, QCY, Edifier - були відсіяні по звуку, не було прозорості звуку або збалансованості. Sony ULT, Anker Q45 нажаль теж відсіялися, у Соні хліпка дужка, а у Анкера звук як з канави. А еквалайзером гратися нема часу, треба з коробки нормально грати.
Надів JBL - дууже прозорий звук, голос в піснях як треба, баси потужні і нічого не забивають, все звучить ну просто як треба. Слухаєш і радуєшся пісням, наче в тебе студійні монітори. По кабелю грають ще краще. По звуку 10/10.

Автор:Алекс Сэм  пользуюсь JBL Tune 770NC кілька місяців

від 2 888  до 5 627 грн.
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC White (JBLT770NCWHT)
Justbuy.com.ua (Київ)
3 646 грн.
← купити
Навушники JBL T770 NC Black (JBLT770NCBLK)
Portativ.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
JBL Накладні навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
MTA.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL TUNE 770NC Black (JBLT770NCBLK) JBLT770NCBLK
Artline.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK) JBLT770NCBLK
Moyo.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK) JBLT770NCBLK
Gstore.com.ua (Прилуки)
3 159 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC (JBLT770NCPUR) Purple
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники JBL TUNE 770NC Black (JBLT770NCBLK) JBLT770NCBLK
Samsung Experience Store (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC (Black) JBLT770NCBLK
Jabko.ua (Львів)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK) JBLT770NCBLK
Ktc.ua (Рівне)
3 499 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Touch (Дніпро)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC (Black)
Musician.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770NC Blue (JBLT770NCBLU) JBLT770NCBLU
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK) JBLT770NCBLK
Itbox.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL TUNE 770 NC Black (JBLT770NCBLK) JBLT770NCBLK
ШО (Київ)
← купити
Навушники JBL TUNE 770NC Black (JBLT770NCBLK) JBLT770NCBLK
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
JBL Tune 770NC BLK
Evomusic.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Jbl Tune 770 Nc Purple (JBLT770NCPUR) Ua
Цифра (Київ)
3 824 грн.
← купити
Навушники Jbl Tune 770 Nc Purple (JBLT770NCPUR) Ua
Stls.store (Київ)
3 891 грн.
← купити
JBL JBLT770NCBLK
Mallprix.com (Київ)
3 476 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK) JBLT770NCBLK
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
3 491 грн.
← купити
JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Tehnomart.com (Київ)
3 226 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Black (T770NCBLK) Tune 770NC Black (T770NCBLK)
Denika.ua (Харків)
3 201 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Redprice.sale (Львів)
3 854 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 656 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK) JBLT770NCBLK
E-server.com.ua (Київ)
3 832 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Jbl Tune 770NC Black (JblT770NCblK) JBLT770NCBLK
Openshop.ua (Київ)
3 392 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770 NC Black (JBLT770NCBLK)
Gamehub.com.ua (Київ)
3 767 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK) (JBLT770NCBLK)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Blue (JBLT770NCBLU)
Realphone.com.ua (Київ)
2 969 грн.
← купити
Гарнітура JBL Tune 770NC (JBLT770NCBLK) Black JBLT770NCBLK
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR) JBLT770NCPUR
Comtrading.ua (Київ)
3 380 грн.
← купити
JBL Tune 770NC Чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 065 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 194 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Nkt.ua (Київ)
3 400 грн.
← купити
JBL JBLT770NCBLK — Навушники JBL T770 NC Black
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Наушники JBL Tune 770NC (JBLT770NCWHT) White
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
Навушники JBL 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Кібернетики (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770NC Bluetooth 5.3 black VSLUT770NCBLK
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
4 762 грн.
← купити
Навушники JBL TUNE 770 NC Blue (JBLT770NCBLU)
Zhuk.ua (Київ)
3 005 грн.
← купити
JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
AKS.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK) JBLT770NCBLK
Skay.ua (Одеса)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Easybay.com.ua (Київ)
3 375 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770NC Black (JBLT770NCBLK) JBLT770NCBLK
icom.net.ua (Київ)
3 410 грн.
← купити
Навушники JBL TUNE 770 NC (Black) JBLT770NCBLK
Citrus.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Soundstudio.com.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK) UA JBLT770NCBLK
Sota.store (Київ)
3 306 грн.
← купити
Навушники jbl Tune 770 nc Black (jblt770ncblk)
Tviy-Dim.com (Київ)
3 369 грн.
← купити
JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK) JBLT770NCBLK
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 692 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770 NC Black (JBLT770NCBLK)
Foroom.com.ua (Київ)
3 528 грн.
← купити
JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR) Tune770NCPurple(JBLT770NCPUR)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
MAUDAU (Київ)
4 447 грн.
← купити
JBL Tune 770NC Blue (JBLT770NCBLU) jblt770ncblu
Kvshop.com.ua (Київ)
3 877 грн.
← купити
Наушники JBL Tune 770 NC Black (JBLT770NCBLK)
АТЛ (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770NC Purple (JBLT770NCPUR) JBLT770NCPUR
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 519 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK) JBLT770NCBLK
Compx.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL T770 NC Purple (JBLT770NCPUR)
Portativ.ua (Київ)
← купити
JBL Накладні навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
MTA.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC White (JBLT770NCWHT) JBLT770NCWHT
Gstore.com.ua (Прилуки)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Blue (JBLT770NCBLU) JBLT770NCBLU
Gstore.com.ua (Прилуки)
3 109 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR) JBLT770NCPUR
Gstore.com.ua (Прилуки)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC (JBLT770NCBLK) Black
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC (Blue) JBLT770NCBLU
Jabko.ua (Львів)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC (Purple) JBLT770NCPUR
Jabko.ua (Львів)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC (White) JBLT770NCWHT
Jabko.ua (Львів)
3 199 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC White (JBLT770NCWHT)
Touch (Дніпро)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Touch (Дніпро)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Blue (JBLT770NCBLU)
Touch (Дніпро)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770NC Purple (JBLT770NCPUR) JBLT770NCPUR
Click.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770NC Black (JBLT770NCBLK) JBLT770NCBLK
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR) JBLT770NCPUR
Itbox.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL TUNE 770 NC Purple (JBLT770NCPUR) JBLT770NCPUR
ШО (Київ)
← купити
Гарнітура JBL TUNE 770NC Purple (JBLT770NCPUR) JBLT770NCPUR
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники Jbl Tune 770 Nc Black (JBLT770NCBLK) Ua
Цифра (Київ)
3 599 грн.
← купити
Навушники Jbl Tune 770 Nc Black (JBLT770NCBLK) Ua
Stls.store (Київ)
3 749 грн.
← купити
Навушники Jbl Tune 770 Nc Purple (JBLT770NCPUR)
Stls.store (Київ)
2 999 грн.
← купити
Навушники Jbl Tune 770 Nc White (JBLT770NCWHT)
Stls.store (Київ)
← купити
Навушники Jbl Tune 770 Nc Purple (JBLT770NCPUR)
Цифра (Київ)
2 899 грн.
← купити
Навушники Jbl Tune 770 Nc White (JBLT770NCWHT)
Цифра (Київ)
← купити
JBL JBLT770NCPUR
Mallprix.com (Київ)
3 276 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR) JBLT770NCPUR
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Purple (T770NCPUR) Tune 770NC Purple (T770NCPUR)
Denika.ua (Харків)
3 196 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
3 402 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Redprice.sale (Львів)
3 947 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Timesport.com.ua (Львів)
3 851 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Timesport.com.ua (Львів)
3 944 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 860 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 953 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Timesport.com.ua (Львів)
3 650 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Saren.com.ua (Львів)
3 954 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC White (JBLT770NCWHT)
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 443 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 950 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 857 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR) JBLT770NCPUR
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Jbl Tune 770NC Blue (JblT770NCblU) JBLT770NCBLU
Openshop.ua (Київ)
3 347 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Jbl Tune 770NC Purple (JblT770NCPUR) JBLT770NCPUR
Openshop.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Jbl Tune 770NC White (JblT770NCWHT) JBLT770NCWHT
Openshop.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR) (JBLT770NCPUR)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770NC Blue (JBLT770NCBLU) (JBLT770NCBLU)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC White (JBLT770NCWHT)
Timesport.com.ua (Львів)
5 437 грн.
← купити
Гарнітура JBL Tune 770NC (JBLT770NCWHT) White JBLT770NCWHT
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK) JBLT770NCBLK
Comtrading.ua (Київ)
3 562 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Blue (JBLT770NCBLU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 144 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC White (JBLT770NCWHT)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Nkt.ua (Київ)
3 207 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770NC White (JBLT770NCWHT) (JBLT770NCWHT)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Наушники JBL Tune 770NC (JBLT770NCBLU) Blue
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
Наушники JBL Tune 770NC (JBLT770NCBLK) Black
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
Наушники JBL Tune 770NC (JBLT770NCPUR) Purple
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770 NC Purple (JBLT770NCPUR)
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
JBL Tune 770NC Білий
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 627 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Blue (JBLT770NCBLU)
Easybay.com.ua (Київ)
3 330 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Easybay.com.ua (Київ)
3 197 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC White (JBLT770NCWHT)
Easybay.com.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770NC Purple (JBLT770NCPUR) JBLT770NCPUR
icom.net.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL TUNE 770 NC (Purple) JBLT770NCPUR
Citrus.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL TUNE 770 NC (Blue) JBLT770NCBLU
Citrus.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Redprice.sale (Львів)
3 653 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 659 грн.
← купити
Навушники JBL TUNE 770 NC Black (JBLT770NCBLK)
Zhuk.ua (Київ)
3 053 грн.
← купити
Навушники JBL TUNE 770 NC Purple (JBLT770NCPUR)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL TUNE 770 NC White (JBLT770NCWHT)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 412 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Blue (JBLT770NCBLU)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC White (JBLT770NCWHT)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
AKS.ua (Київ)
← купити
JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR) UA JBLT770NCPUR
Sota.store (Київ)
3 255 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK) JBLT770NCBLK
Sota.store (Київ)
3 150 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR) JBLT770NCPUR
Sota.store (Київ)
3 105 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC White (JBLT770NCWHT) JBLT770NCWHT
Sota.store (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Blue (JBLT770NCBLU) JBLT770NCBLU
Sota.store (Київ)
3 046 грн.
← купити
Навушники jbl Tune 770 nc Purple (jblt770ncpur)
Tviy-Dim.com (Київ)
3 348 грн.
← купити
Гарнітура JBL Tune 770NC (JBLT770NCPUR) Purple JBLT770NCPUR
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL TUNE 770NC Чорні (JBLT770NCBLK)
Кібернетики (Київ)
← купити
JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR) JBLT770NCPUR
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 549 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
MAUDAU (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770NC JBLT770NCBLK BLACK
MAUDAU (Київ)
4 599 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770NC Blue (JBLT770NCBLU)
MAUDAU (Київ)
3 304 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
MAUDAU (Київ)
3 356 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770NC White (JBLT770NCWHT)
MAUDAU (Київ)
3 231 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC білі (JBLT770NCWHT)
MAUDAU (Київ)
4 002 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770NC повнорозмірні сині (JBLT770NCBLU)
MAUDAU (Київ)
3 941 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770NC чорні повнорозмірні (JBLT770NCBLK)
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники JBL T770 NC Bluetooth фіолетові (JBLT770NCPUR)
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC бездротові Black (JBLT770NCBLK)
MAUDAU (Київ)
3 669 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
MAUDAU (Київ)
4 186 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
MAUDAU (Київ)
4 293 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770NC Purple (JBLT770NCPUR)
MAUDAU (Київ)
3 731 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770NC Black (JBLT770NCBLK)
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники бездротові JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
MAUDAU (Київ)
3 760 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Blue (JBLT770NCBLU)
MAUDAU (Київ)
3 282 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC White (JBLT770NCWHT)
MAUDAU (Київ)
3 504 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
MAUDAU (Київ)
3 666 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
MAUDAU (Київ)
3 827 грн.
← купити
Навушники бездротові JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
MAUDAU (Київ)
3 530 грн.
← купити
Навушники JBL Bluetooth Stereo Tune 770 NC (JBLT770NCBLK) Black UA
MAUDAU (Київ)
3 451 грн.
← купити
Bluetooth Stereo JBL Tune 770 NC (JBLT770NCPUR) Purple UA
MAUDAU (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770NC (JBLT770NCBLU) повнорозмірні сині
MAUDAU (Київ)
4 322 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770NC (JBLT770NCBLK) повнорозмірні чорні
MAUDAU (Київ)
← купити
Bluetooth навушники JBL T770 NC (JBLT770NCPUR) фіолетові
MAUDAU (Київ)
4 262 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770NC Purple (JBLT770NCPUR)
MAUDAU (Київ)
4 206 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
MAUDAU (Київ)
3 802 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
MAUDAU (Київ)
3 867 грн.
← купити
Гарнітура JBL TUNE 770NC Black (JBLT770NCBLK)
MAUDAU (Київ)
4 062 грн.
← купити
JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK) Навушники Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR) Навушники Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Kvshop.com.ua (Київ)
3 677 грн.
← купити
JBL Tune 770NC White (JBLT770NCWHT) Навушники Tune 770NC White (JBLT770NCWHT)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770NC Black (JBLT770NCBLK) JBLT770NCBLK
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Навушники із мікрофоном JBL Tune 770NC Blue (JBLT770NCBLU) NW44541
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 096 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC White (JBLT770NCWHT) NW44542
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 305 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK) NW51315
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 458 грн.
← купити
Навушники із мікрофоном JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR) NW51316
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 610 грн.
← купити
Гарнітура JBL TUNE 770NC Black (JBLT770NCBLK) (6861965) YC-6861965
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 670 грн.
← купити
Навушники бездротові JBL Tune 770NC, Purple, Bluetooth, мікрофон, акумулятор 690 mAh, технологія `Pure Bass`, кнопки на чашк
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Bluetooth Stereo JBL Tune 770 NC (JBLT770NCBLK) Black UA MO-75132
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Bluetooth Stereo JBL Tune 770 NC (JBLT770NCPUR) Purple UA MO-85127
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 209 грн.
← купити
Навушники бездротові JBL Tune 770NC, Black, Bluetooth, мікрофон, аккумулятор 610 mAh, технологія `Pure Bass`, кнопки на чашк
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 547 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR) JBLT770NCPUR
Compx.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770 NC Black (JBLT770NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
3 892 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770 NC Purple (JBLT770NCPUR)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Наушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Rozetka.ua (Київ)
4 269 грн.
← купити
Наушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
4 158 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC White (JBLT770NCWHT)
Rozetka.ua (Київ)
3 983 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Rozetka.ua (Київ)
4 337 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
4 182 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Blue (JBLT770NCBLU)
Rozetka.ua (Київ)
3 715 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770NC Blue (JBLT770NCBLU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770NC Black (JBLT770NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC бездротові, ANC, Bluetooth 5.3, Pure Bass, фіолетовий
Rozetka.ua (Київ)
4 551 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Rozetka.ua (Київ)
4 150 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
4 091 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Purple
Rozetka.ua (Київ)
4 730 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
4 625 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Rozetka.ua (Київ)
4 325 грн.
← купити
JBL T770BTNC Blue (JBLT770NCBLU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
JBL T770BTNC Black (JBLT770NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
JBL T770BTNC Purple (JBLT770NCPUR)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
JBL T770BTNC White (JBLT770NCWHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770 NC Blue (JBLT770NCBLU) Синій 21013
Rozetka.ua (Київ)
4 959 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770 NC Purple (JBLT770NCPUR) Фіолетовий 23442
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770 NC Black (JBLT770NCBLK) ( Чорний ) 33899
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Rozetka.ua (Київ)
4 146 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
4 032 грн.
← купити
Навушники JBL T770 NC Purple (JBLT770NCPUR)
Rozetka.ua (Київ)
4 585 грн.
← купити
Навушники JBL T770 NC Black (JBLT770NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
4 127 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK) [88239]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC White (JBLT770NCWHT) [88242]
Rozetka.ua (Київ)
3 849 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR) [88241]
Rozetka.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Blue (JBLT770NCBLU) [96586]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth Навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Rozetka.ua (Київ)
4 069 грн.
← купити
Bluetooth Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth Навушники JBL Tune 770NC Blue(JBLT770NCBLU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth Навушники JBL Tune 770NC White (JBLT770NCWHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники із мікрофоном JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Rozetka.ua (Київ)
4 073 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
3 901 грн.
← купити
Навушники із мікрофоном JBL Tune 770NC Blue (JBLT770NCBLU)
Rozetka.ua (Київ)
3 493 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC White (JBLT770NCWHT)
Rozetka.ua (Київ)
3 729 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Rozetka.ua (Київ)
3 989 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL TUNE 770NC Bluetooth White
Rozetka.ua (Київ)
2 892 грн.
← купити
Навушники JBL T770NC Bluetooth Blue
Rozetka.ua (Київ)
2 888 грн.
← купити
Навушники JBL T770NC Bluetooth Purple
Rozetka.ua (Київ)
2 891 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770 NC Black (JBLT770NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
3 931 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770 NC Purple (JBLT770NCPUR)
Rozetka.ua (Київ)
3 707 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
4 586 грн.
← купити
Навушники із мікрофоном JBL Tune 770NC Black (jblT770NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
3 873 грн.
← купити
Навушники із мікрофоном JBL Tune 770NC Purple (jblT770NCPUR)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770 NC Black (JBLT770NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
3 856 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770 NC Purple (JBLT770NCPUR)
Rozetka.ua (Київ)
3 636 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK) (190189)
Rozetka.ua (Київ)
4 818 грн.
← купити
Навушники jbl Tune 770 nc Purple (jblt770ncpur)
Rozetka.ua (Київ)
4 049 грн.
← купити
Навушники jbl Tune 770 nc Black (jblt770ncblk)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Bluetooth гарнітура JBL T770NC Purple фіолетовий (470596)
Rozetka.ua (Київ)
4 299 грн.
← купити
Бездротові навушники Bluetooth гарнітура JBL T770NC Black чорний (470595)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770NC JBLT770NCPUR Purple
Rozetka.ua (Київ)
4 099 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770 NC Purple (JBLT770NCPUR) Фіолетовий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770 NC Black (JBLT770NCBLK) ( Чорний )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Rozetka.ua (Київ)
5 262 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK) JBL JBLT770NCBLK 921174
Rozetka.ua (Київ)
4 799 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR) JBL JBLT770NCPUR 921177
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники накладні JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR),, закриті, адаптивне шумозаглущ-ня, 70 годин автономне. р
Rozetka.ua (Київ)
3 497 грн.
← купити
Бездротові навушники накладні JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK), закриті, адаптивне шумозаглущ-ня, 70 годин автономне. роб
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770NC (JBLT770NCBLU) повнорозмірні сині
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770NC (JBLT770NCBLK) повнорозмірні чорні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bluetooth навушники JBL T770 NC (JBLT770NCPUR) фіолетові
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770 NC Purple (JBLT770NCPUR)
Rozetka.ua (Київ)
3 389 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770 NC Black (JBLT770NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
3 619 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770 NC White (JBLT770NCWHT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770 NC Blue (JBLT770NCBLU)
Rozetka.ua (Київ)
3 559 грн.
← купити
Навушники гарнітура накладні Bluetooth JBL T770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Rozetka.ua (Київ)
4 463 грн.
← купити
Навушники накладні Bluetooth JBL T770NC Black (JBLT770NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC (ek05712)
Rozetka.ua (Київ)
4 084 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC (ek05711)
Rozetka.ua (Київ)
3 919 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770 NC Purple (JBLT770NCPUR)
Rozetka.ua (Київ)
4 540 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура JBL T770 NC Black (JBLT770NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC White (JBLT770NCWHT)
Rozetka.ua (Київ)
4 012 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Blue (JBLT770NCBLU)
Rozetka.ua (Київ)
3 948 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Rozetka.ua (Київ)
4 465 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
4 355 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Rozetka.ua (Київ)
3 623 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770NC White (JBLT770NCWHT)
Rozetka.ua (Київ)
3 489 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770NC Blue (JBLT770NCBLU)
Rozetka.ua (Київ)
3 567 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Rozetka.ua (Київ)
4 792 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
4 661 грн.
← купити
Бездротові навушники JBL Tune 770NC 70h Bluetooth 5.3 ANC Pure Bass Purple (JBLT770NCPUR)
Rozetka.ua (Київ)
4 668 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Purple (JBLT770NCPUR)
Rozetka.ua (Київ)
4 180 грн.
← купити
Навушники JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
4 066 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном JBL Tune 770NC Black (JBLT770NCBLK)
Rozetka.ua (Київ)
4 552 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JBL Tune 770NC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники JBL Tune 770NC. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники JBL Tune 770NC у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія