шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
JBL (підключення)

Каталог /

Навушники JBL Tune Beam

Ціни35Опис Відгуки5Обговорення1Корисне3
Купити навушники JBL Tune Beam за ціною від 1888 грн.
Відео 15Фото 39

Характеристики та опис JBL Tune Beam

Вага (г): 5; Захист від вологи: IP54; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 10; Прозорий режим; Шумозаглушення: ANC; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 6; Чутливість (дБ): 97; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 16; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.3
Рейтинг моделі: 3 з 5 (5 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
2
0
3
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.3
Радіус дії10 м
Характеристики
Імпеданс16 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість97 дБ
Діаметр динаміка6 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Чутливість-38 дБ
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Мобільний застосунок / JBL Headphones /
ШумозаглушенняANC
Прозорий режим
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників70 мАгод
Ємність батареї кейса750 мАгод
Час зарядки2 год
Час роботи (музика)10 год
Час роботи (розмова)6.6 год
Час роботи (без шумозниження)12 год
Час роботи (з кейсом)40 год
Час роботи (з кейсом, без ANC)48 год.
Швидка зарядка15 хвилин на 4 години роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIP54
Вага5 г
Комплектаціясиліконові насадки 3 пари
кейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
2
0
3
отличная модель, очень понравилось
4 березня 2024, 16:39 #
Переваги:Все

Недоліки:-

Коментар:Замечательные наушники

Автор:Илья

чудова модель, дуже сподобалося
27 листопада 2023, 22:31 #
Переваги:- Довго тримають заряд батареї.
- Шикарно звучать, чудові баси.
- Зручні

Недоліки:- Шумопоглинання дуже слабке.

Коментар:Дуже сподобались навушники шикарним звуком і гарною батареєю. 10 годин точно тримають заряд, можливо навіть майже 12, як заявлено. Шумопоглинання погане, але мені воно тут і не потрібно. Навушники самі по собі непогано ізолюють навколишнє середовище.

Автор:Нікіта  пользуюсь JBL Tune Beam кілька місяців

стоит брать)
16 липня 2024, 20:06 #
Переваги:качество, внешний вид, звук ... мне кажется всё супер

Недоліки:ничего

Коментар:я в восторге

Автор:Сергей Чупыря

Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
від 1 888  до 5 207 грн.
JBL Бездротові навушники JBL Tune Beam White (JBLTBEAMWHT)
MTA.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Beam (JBLTBEAMWHT) White Акція!
АЛЛО (Київ)
1 888 грн.
← купити
JBL Tune Beam Black (JBLTBEAMBLK) JBLTBEAMBLK
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 550 грн.
← купити
Навушники JBL Tune Beam Ghost Edition Black (JBLTBEAMGWBLK) JBLTBEAMGWBLK
Sota.store (Київ)
2 835 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Beam Blue (JBLTBEAMBLU)
Timesport.com.ua (Львів)
2 821 грн.
← купити
JBL Tune Beam White (JBLTBEAMWHT)
G10.in.ua (Чернівці)
2 100 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Beam White (JBLTBEAMWHT)
Realphone.com.ua (Київ)
2 369 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Beam White (JBLTBEAMWHT)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 373 грн.
← купити
Навушники TWS JBL Tune Beam Black (JBLTBEAMBLK)
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 207 грн.
← купити
JBL Tune Beam White (JBLTBEAMWHT) TuneBeamWhite(JBLTBEAMWHT)
COMFY.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JBL Tune Beam, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники JBL Tune Beam. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники JBL Tune Beam у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія