шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок Maxmark MK-BL2608Y за ціною від 2399 грн.

Характеристики та опис Maxmark MK-BL2608Y

Країна походження бренду: Великобританія; Матеріал посуду: сталь; Розміри: Розміри (см): 24;єм ковша (л): 1.5;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 5; Макс. об'єм каструлі (л): 3;єм: Мін. об' Об' Макс. розмір каструлі (см): 24; Розміри: Мін. розмір каструлі (см): 20
Основних предметів4
Усього предметів8
Комплектація1 ківш
2 каструлі
сотейник
4 кришки
Функції та можливості
Сумісність з індукцією
Використання в духовці
Миття в посудомийці
Каструлі
Розміри20 см
24 см
Об'єм3 л
5 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм1.5 л
Сотейник
Розміри сотейника24 см / з антипригарним покриттям /
Загальне
Матеріал посудусталь
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуВеликобританія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 399  до 4 588 грн.
Maxmark MK-BL2608Y
COMFY.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Набір посуду Maxmark зі скляними кришками, 8 предметів (MK-BL2608Y)
АЛЛО (Київ)
← купити
Набір посуду MAXMARK Bell 8 пр. (MK-BL2608Y) MK-BL2608Y
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Набір посуду Maxmark 8 предметів (MK-BL2608Y)
Rozetka.ua (Київ)
4 588 грн.
← купити
Набір посуду MAXMARK MK-BL2608Y (8пр, в т.ч. сковорідка)
Rozetka.ua (Київ)
3 349 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Maxmark MK-BL2608Y, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Maxmark MK-BL2608Y. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Maxmark MK-BL2608Y у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія