шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
MikroTik (підключення інтернету (wan))
SIM-картка (5G)
Каталог товарів

Ціни45Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер MikroTik Wireless Wire за ціною від 9409 грн.
Відео 4Фото 3

Характеристики та опис MikroTik Wireless Wire

Габарити (мм): 185х85x30; Робоча температура (°C): -40 °C ~ +70; Захист від вологи: IP55; Використання поза приміщенням; PoE (вхід): 802.3af; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; репітер; режим моста; Антена: внутрішня; Швидкість LAN-портів: 1 Гбіт/с; WAN: LAN: Кількість LAN портів: 1 порт; 60 ГГц; Стандарти Wi-Fi: WiGig (802.11ad)
Колір
Тип пристрою
спрямована точка доступу / 2 шт. /
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
Wi-Fi
Стандарти Wi-Fi
WiGig (802.11ad)
Кількість LAN портів
1 порт
Wi-Fi антен
1 шт.
Тип антен
внутрішня
Функції та можливості
режим моста
репітер
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
PoE (вхід)
802.3af
Використання поза приміщенням
Габарити
185х85x30 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 9 409  до 13 984 грн.
Mikrotik Точка доступу Mikrotik Wireless Wire (RBwAPG-60adkit)
MTA.ua (Київ)
11 699 грн.
← купити
Точка доступу Wi-Fi Mikrotik Wireless Wire (RBwAPG-60adkit) RBwAPG-60adkit
Itbox.ua (Київ)
9 409 грн.
← купити
Mikrotik RBwAPG-60ad KIT Комплект ТД
Ntools.com.ua (Київ)
9 425 грн.
← купити
Точка доступу Wi-Fi Mikrotik Wireless Wire (RBwAPG-60ad kit)
Цифра (Київ)
11 629 грн.
← купити
Точка доступу Wi-Fi Mikrotik Wireless Wire (RBwAPG-60ad kit)
Stls.store (Київ)
← купити
Mikrotik RBwAPG-60ad kit
Mallprix.com (Київ)
11 067 грн.
← купити
Точка доступу Wi-Fi Mikrotik RBwAPG-60ad kit
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Точка доступу Wi-Fi Mikrotik RBwAPG-60ad kit
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
10 539 грн.
← купити
Точка доступу / Бездротовий міст MikroTik Wireless Wire (RBwAPG-60ad kit) Wireless Wire (RBwAPG-60ad kit)
Denika.ua (Харків)
10 095 грн.
← купити
Точка доступу MikroTik Wireless Wire (RBWAPG-60ADKIT) RBWAPG-60ADKIT
E-server.com.ua (Київ)
10 237 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MikroTik Wireless Wire, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер MikroTik Wireless Wire. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер MikroTik Wireless Wire у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія