шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Клавіатура Montech MKey TKL Freedom Red Switch

Ціни46Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити клавіатура Montech MKey TKL Freedom Red Switch за ціною від 2277 грн.
Відео 3Фото 15

Характеристики та опис Montech MKey TKL Freedom Red Switch

Вага (г): 1335; Розміри (мм): 363x136x41; в обплетенні; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування: RGB; Регулювання гучності: колесом; Клавіша Fn; #KRO: N-KRO; Anti-Ghosting; Hot Swap; Перемикачі: Gateron G Pro 2.0 Red (Linear); Конструкція клавіш: механічна
Колір
Тип підключеннядротова
Довжина кабелю1.9 м
Типігрові
Формат80% (TKL, без Num-блоку)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмеханічна
ПеремикачіGateron G Pro 2.0 Red (Linear)
Hot Swap
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Додатково
Регулювання гучностіколесом
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
в обплетенні
Порт на пристроїUSB C
Інше
Gasket Mount (шумопоглинання)
Розміри363x136x41 мм
Вага1335 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2200 грн.    до  3200 грн.

від 2 277  до 4 199 грн.
Клавіатура Montech MKey TKL Freedom Red (MK87FR) MK87FR
Artline.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Montech Клавіатура Montech USB TKL FR MK87FR
MTA.ua (Київ)
← купити
Клавіатура MONTECH MKey TKL Freedom Red Switch (MK87FR) MK87FR
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Клавіатура Montech MKey Freedom Tkl Red Switch (MK87FR) MK87FR
Openshop.ua (Київ)
2 806 грн.
← купити
Клавіатура Montech MKey Tkl Mechanical Gaming Keyboard (MK87FR)
Цифра (Київ)
2 547 грн.
← купити
Клавіатура Montech MKey Tkl Mechanical Gaming Keyboard (MK87FR)
Stls.store (Київ)
← купити
Клавіатура Montech MKey TKL Freedom Blue/White (MK87FR) MK87FR
Click.ua (Київ)
← купити
MONTECH MK87FR
Mallprix.com (Київ)
2 476 грн.
← купити
Клавіатура ігрова Montech Mkey, Freedom, TKL, Mechanical GateronG Pro 2.0, Red Switch (MK87FR)
АЛЛО (Київ)
← купити
Клавіатура MONTECH Freedom MK87FR TKL FR USB UA Gray (MK87FR)
Itbox.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Montech MKey TKL Freedom Red Switch, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Montech MKey TKL Freedom Red Switch. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Montech MKey TKL Freedom Red Switch у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія