шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук MSI Vector 18 HX AI A2XWIG [A2XWIG-691PL]

Конфігурації і ціни 6Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити ноутбук MSI Vector 18 HX AI A2XWIG (A2XWIG-691PL) за ціною від 161150 грн.
Відео 2Фото 5

Серия MSI Vector 18 HX AI A2XWIG

Модифікації MSI Vector 18 HX AI A2XWIG 1
Характеристики [A2XWIG-691PL]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
18 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Core Ultra 9
Тактова частота
2.1 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
2 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
алюміній/пластик
Габарити (ШхГхТ)
404x308x32 мм
Вага
3.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  150000 грн.    до  225000 грн.
Dell Alienware m18 R...
Alienware016 9V2-Dark
від 184 800 грн.
Alienware017 0V2
від 198 450 грн.
Acer Predator Helios...
NH.QVEEP.008
від 126 301 грн.
NH.QVLEP.001
від 118 059 грн.
PHN18-72-93H 9
від 137 516 грн.
PHN18-72-962 M
від 152 728 грн.
MSI Vector 18 HX AI ...
A2XWJG-690PL
від 186 899 грн.
MSI Raider 18 HX AI ...
A2XWIG-423US
від 181 630 грн.
Dream Machines RX508...
RX5080-18UA2 7
від 171 960 грн.
MSI Raider 18 HX A14...
A14VIG-642US
від 184 450 грн.
A2XWIG-418US
від 191 880 грн.
RX5080-18UA2 2
від 177 677 грн.
A2XWJG-452US
від 185 999 грн.
A2XWIG-422US
від 170 555 грн.
A2XWIG-424US
від 201 240 грн.
A2XWIG-42322
від 171 599 грн.
A14VIG-644US
від 193 768 грн.
A2XWIG-421US
від 161 695 грн.
Dream Machines RX509...
RX5090-18UA2 7
від 199 999 грн.
A14VHG-642US
від 159 599 грн.
A14VIG-322US
від 150 499 грн.
A2XWIG-429US
від 148 405 грн.
RX5080-18UA2 9
від 175 508 грн.
Dream Machines RX507...
RX5070TI-18P L20
від 200 230 грн.
RX5070TI-18P L21
від 205 030 грн.
THUNDEROBOT Zero 18 ...
ZERO18Pro-U9 275HX58E1Q24 0ARB
від 154 862 грн.
RX5070TI-18P L22
від 211 330 грн.
RX5070TI-18U A26
від 153 207 грн.
RX5090-18UA2 8
від 207 120 грн.
ZERO18Pro-U9 275HX59G2Q24 0...
від 172 238 грн.

від 161 150  до 236 730 грн.
MSI Vector A18 HX AI A2XWIG (A2XWIG-691PL)
iTMag.ua (Київ)
185 149 грн.
← купити
MSI Vector A18 HX AI A2XWIG (A2XWIG-691PL)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук MSI Vector 18 HX AI 18" IPS 240Hz Ultra 9-275HX 32GB/2TB RTX5080 Win11 Home A2XWIG-691PL
Shoplaptop.com.ua (Мостиська)
161 150 грн.
← купити
MSI Vector A18 HX AI A2XWIG (A2XWIG-691PL) A2XWIG-691PL
Geekabyte.com.ua (Київ)
183 999 грн.
← купити
Ноутбук MSI Vector 18 HX AI 18" IPS 240Hz Ultra 9-275HX 32GB/2TB RTX5080 Win11 Home A2XWIG-691PL
Rozetka.ua (Київ)
170 000 грн.
← купити
Ноутбук MSI Vector 18 HX AI A2XWIG, (A2XWIG-691PL) 18" / 2560 x 1600px / IPS / 240Hz / Ultra 9-275HX / RAM 32 ГБ / SSD 2 ТБ
Rozetka.ua (Київ)
236 730 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI A2XWIG-691PL, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук MSI Vector 18 HX AI A2XWIG (A2XWIG-691PL). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук MSI Vector 18 HX AI A2XWIG (A2XWIG-691PL) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія