шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни37Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Nett PH-33 за ціною від 3784 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Nett PH-33

Гарантія виробника: 3 роки; Країна походження бренду: Німеччина; Глибина конструкції (мм): 170; Висота змішувача (мм): 182; пофарбований: чорний, графіт; під золото; Покриття корпусу: хром; Діаметр підключення: G 1/2"; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний)
Колір
Призначення
для умивальника
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
Г-подібний
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
хром
під золото
чорний, графіт
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3400 грн.    до  4700 грн.

від 3 784  до 5 300 грн.
Nett PH-33 (081240) 81240
Tehnohata.ua (Київ)
3 784 грн.
← купити
Змішувач для умивальника з джойстиком NETT PG-33 золото латунь NT-081270
Drop.ua (Київ)
4 664 грн.
← купити
Змішувач для умивальника Nett PGr-33 графіт (081260) 081260
Teploradost.com.ua (Київ)
4 224 грн.
← купити
Смеситель для умывальника золотой Nett PG-33 081270
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника золотий Nett PG-33 Золотий
MAUDAU (Київ)
5 300 грн.
← купити
Золотий змішувач PVD для раковини Nett PG-33
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Nett PB-33 (081250) 81250
Tehnohata.ua (Київ)
3 960 грн.
← купити
Nett PGr-33 (081260) 81260
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Nett PG-33 (081270) 81270
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника з джойстиком NETT PH-33 хром латунь NT-081240
Drop.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Nett PH-33, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Nett PH-33. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Nett PH-33 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія