шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
OnePlus (серія)
8-е покоління

Каталог /

Мобільний телефон OnePlus 12R 512GB

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне16Аксесуари
Купити мобільний телефон OnePlus 12R 512GB за ціною від 22999 грн.
Відео 4Фото 10

Характеристики та опис OnePlus 12R 512GB

Вага (г): 207; Розміри (мм): 163.3x75.3x8.8; зарядний пристрій; захисне скло / плівка; чохол; Захист від вологи: IP64; Ємність (мАгод): 5500; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; Dual GPS; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; 3D звук: Dolby Atmos; Акустика: стереозвук; USB-C: USB-C; NFC-чип; підтримка aptX: aptX HD
Колір
діагональ дисплея
6.78 "
роздільна здатність екрану
2780х1264
Вбудована пам'ять
512 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 7 (802.11be)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка в екрані
шумопоглинання
GPS-модуль
Dual GPS
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
5500 мАгод
Захист від вологи
IP64
Розміри (ВхШхТ)
163.3x75.3x8.8 мм
Вага
207 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  20000 грн.    до  30000 грн.

від 22 999  до 26 612 грн.
Смартфон OnePlus 12R 16/512GB Cool Blue (Global)
Stls.store (Київ)
25 799 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 12R 16/512GB Cool Blue (Global)
Цифра (Київ)
24 499 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 12R 16/512GB Cool Blue (Global)
Zhuk.ua (Київ)
25 126 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 12R 16/512GB Cool Blue (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
24 545 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 12R 16/512GB Cool Blue EU
Sota.store (Київ)
24 165 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 12R 16/512GB Cool Blue Global 5G NFC
MAUDAU (Київ)
26 270 грн.
← купити
OnePlus 12R 16/512GB Iron Gray EU Смартфон 12R 16/512GB Iron Gray EU
Kvshop.com.ua (Київ)
22 999 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 12R 16/512GB Cool Blue Global
Rozetka.ua (Київ)
26 549 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 12R 16/512GB Cool Blue (Global Version) [5G, NFC]
Rozetka.ua (Київ)
26 612 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати OnePlus 12R 512GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон OnePlus 12R 512GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон OnePlus 12R 512GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія