шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Oukitel WP100 Titan

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення4Корисне1Аксесуари10+
Купити мобільний телефон Oukitel WP100 Titan за ціною від 26930 грн.
Відео 1Фото 7

Характеристики та опис Oukitel WP100 Titan

Вага (г): 877; Розміри (мм): 178.3x84.18x34; зарядний пристрій; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP68/IP69K; Ємність (мАгод): 33000; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; Dual GPS; GPS-модуль; aGPS; повноцінний ліхтарик; гіроскоп; FM-приймач; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.4
Колір
діагональ дисплея
6.8 "
роздільна здатність екрану
2460х1080
Вбудована пам'ять
512 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 6 (802.11ax)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
GPS-модуль
Dual GPS
/ L1+L5 /
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
33000 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
178.3x84.18x34 мм
Вага
877 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 26 930  до 34 084 грн.
Oukitel Смартфон Oukitel WP100 Titan 16/512GB Black
MTA.ua (Київ)
27 999 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP100 Titan 16/512 Black (Projector version)
Newsmag.com.ua (Дніпро)
27 295 грн.
← купити
OUKITEL 6931940792752
Mallprix.com (Київ)
26 930 грн.
← купити
Oukitel WP100 Titan 16/512GB Black
Beconnect.com.ua (Київ)
26 999 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP100 Titan 16/512 Black (Projector version)
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
27 495 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP100 Titan 16/512 Black (Projector version)
Demping.store (Кривий Ріг)
26 995 грн.
← купити
Oukitel WP100 TITAN 16/512GB Black Projector
Rezervacija.com.ua (Київ)
28 199 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP100 Titan 16/512GB Black (Global)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
30 209 грн.
← купити
Мобільний телефон OUKITEL WP100 TITAN 16/512GB Black (6931940792752)
MAUDAU (Київ)
29 882 грн.
← купити
Захищений смартфон Oukitel WP100 Titan 16/512 Black (Projector version) (глобальна версія)
Rozetka.ua (Київ)
29 449 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Oukitel WP100 Titan, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Oukitel WP100 Titan. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Oukitel WP100 Titan у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія