шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Philips (діагональ)

Ціни33Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4Аксесуари
Купити монітор Philips 27B2N3500J за ціною від 9589 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Philips 27B2N3500J

Габарити без підставки (мм): 615x361x46; Габарити (мм): 615x540x229; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим; Adaptive-Sync; Flicker-Free;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм); Роз' Швидка зарядка; USB-A: 4x5Gbps; HDMI: 2xHDMI v2.0
Колір
Тип
монітор
Діагональ
27 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
2560x1440 (16:9)
Час відгуку (GtG)
4 мс
Габарити (ШхВхТ)
615x540x229 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  9000 грн.    до  12000 грн.

від 9 589  до 12 899 грн.
Philips Монітор Philips 27B2N3500J/00 Black 27
MTA.ua (Київ)
9 999 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2N3500J/00
Itbox.ua (Київ)
9 789 грн.
← купити
Монітор Philips 27" 27B2N3500J/00 IPS Black 120Hz 27B2N3500J/00
ШО (Київ)
10 581 грн.
← купити
Philips 27B2N3500J/00
Mallprix.com (Київ)
9 856 грн.
← купити
Монiтор Philips 27" 27B2N3500J/00 IPS Black 120Hz 27B2N3500J/00
Click.ua (Київ)
11 857 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2N3500J/00
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор Philips 27B2N3500J/00
Redprice.sale (Львів)
10 427 грн.
← купити
27-дюймовий монітор Philips 27B2N3500J/00
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
10 631 грн.
← купити
Монітор Philips серії 3000 27B2N3500J/00 27" 2K IPS 120 Гц 4 мс KL2727B2N3500J
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
10 569 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2N3500J (27B2N3500J/00) 27B2N3500J (27B2N3500J/00)
Denika.ua (Харків)
10 189 грн.
← купити
Монiтор TFT PHILIPS 27" 27B2N3500J/00 IPS QHD 120Hz 350nit 2*HDMI DP USB Pivot MM Black 27B2N3500J/00
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Philips 27B2N3500J/00 Black
Luckylink.kiev.ua (Київ)
10 367 грн.
← купити
Монітор Philips 27" 27B2N3500J/00 Black 27B2N3500J/00
Telemart.ua (Київ)
← купити
Монітор Philips 27B2N3500J/00 (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
10 056 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2N3500J/00
Tv-mir.com.ua (Київ)
10 095 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2N3500J/00
Nkt.ua (Київ)
9 729 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2N3500J/00
icom.net.ua (Київ)
9 589 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2N3500J/00
E-server.com.ua (Київ)
10 146 грн.
← купити
Philips 27B2N3500J/00 Black 27B2N3500J/00Black
COMFY.ua (Київ)
10 099 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2N3500J/00 (27B2N3500J/00)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Монітор PHILIPS 27B2N3500J/00
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
10 270 грн.
← купити
Philips 27B2N3500J/00
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
TFT 27" Philips 27B2N3500J, QHD IPS,120Hz, 2xHDMI, DP, USB-hub, HAS, Pivot, кол., чорний 907236
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
9 922 грн.
← купити
Монітор 27" Philips 27B2N3500J/00 QHD 120Hz (27B2N3500J/00) 2560x1440 (QHD, 2K) IPS 120 Hz
Compx.ua (Київ)
← купити
Монітор TFT PHILIPS 27" 27B2N3500J/00 IPS QHD 120Hz 350nit 2*HDMI DP USB Pivot MM Black
Rozetka.ua (Київ)
11 945 грн.
← купити
TFT 27' Philips 27B2N3500J, QHD IPS,120Hz, 2xHDMI, DP, USB-hub, HAS, Pivot, кол., чорний
Rozetka.ua (Київ)
12 097 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2N3500J 27" QHD IPS 120Hz 2xHDMI DP USB-hub HAS Pivot з колонками (27B2N3500J/00)
Rozetka.ua (Київ)
12 873 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2N3500J (27B2N3500J/00)
Rozetka.ua (Київ)
11 717 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2N3500J/00
Rozetka.ua (Київ)
11 022 грн.
← купити
Монітор 27" Philips 27B2N3500J (27B2N3500J/00) IPS 120Hz 2560x1440 Black
Rozetka.ua (Київ)
12 899 грн.
← купити
Монітор Philips 27" 27B2N3500J/00 QHD IPS 120Hz (27B2N3500J/00)
Rozetka.ua (Київ)
12 016 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2N3500J 27" QHD IPS 120Hz 2xHDMI DP USB-hub HAS Pivot з колонками (27B2N3500J/00)
Rozetka.ua (Київ)
12 325 грн.
← купити
Монітор 27" Philips 27B2N3500J/00, Black
Rozetka.ua (Київ)
11 062 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Philips 27B2N3500J, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Philips 27B2N3500J. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Philips 27B2N3500J у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія