шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Promate (тип)
мережевий ЗП GaN
сетевое + беспроводное ЗУ
бездротова зарядка
тільки для смарт годинників
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки1Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити зарядний пристрій Promate Synergy Pro за ціною від 3499 грн.
Відео 2Фото 18

Характеристики та опис Promate Synergy Pro

Адаптер живлення; Довжина кабелю (м): 1.5; Кабель в комплекті: USB C - USB C; Порт підключення ЗП: USB-C; підключення ЗП до мережі: знімний кабель живлення ЗП; індикатор роботи; Сертифікація MFI; Потужність зарядки навушників (Вт): 10; Потужність заряджання годинника (Вт): 7.5; Потужність бездротової зарядки (Вт): 15
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Тип
мережевий + бездротовий ЗП
Зон зарядки
3
Зона зарядки годинників
Бездротова зарядка
Qi2.0
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
24 Вт
Потужність бездротової зарядки
15 Вт
Потужність заряджання годинника
7.5 Вт
Потужність зарядки навушників
10 Вт
Сертифікація MFI
Функції та можливості
індикатор роботи
знімний кабель живлення ЗП
Порт підключення ЗП
USB-C
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1.5 м
Адаптер живлення
/ 67 Вт /
Матеріал корпусу
пластик / + метал /
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
якщоб не підтримував 16е до гарна річ
11 грудня 2025, 21:59 #
Переваги:Гарний

Недоліки:16е непідтримується

Коментар:Непрацює з айфон 16е

Автор:Vitaliy Mezhebitskiy  пользуюсь Promate Synergy Pro більше року

від 3 499  до 5 999 грн.
Promate Бездротовий зарядний пристрій Promate Synergy-Pro White
MTA.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
Promate synergy-pro.white
Mallprix.com (Київ)
3 719 грн.
← купити
Зарядний пристрій Promate wireless (synergy-pro.black) synergy-pro.black
Brain.com.ua (Київ)
3 799 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій PROMATE Synergy-Pro White (synergy-pro.white) synergy-pro.white
FOXTROT.UA (Київ)
5 999 грн.
← купити
Зарядний пристрій Promate wireless (synergy-pro.white) synergy-pro.white
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Promate synergy-pro.white
Comtrading.ua (Київ)
3 793 грн.
← купити
Зарядний пристрій Promate wireless (synergy-pro.black) synergy-pro.black
Itbox.ua (Київ)
← купити
Бездротова зарядна станція Promate Synergy-Pro Black (synergy-pro.black)
Rozetka.ua (Київ)
3 857 грн.
← купити
Зарядний пристрій Promate wireless (synergy-pro.white) synergy-pro.white
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Бездротовий зарядний пристрій PROMATE Synergy-Pro Black (synergy-pro.black) synergy-pro.black
FOXTROT.UA (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Promate Synergy Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Promate Synergy Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Promate Synergy Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія