шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Proove (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
автомобільне ЗП + FM трансмітер
сетевое ЗУ GaN + сквозная розетка
сетевое ЗУ + сквозная розетка
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
Каталог товарів

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Proove Flash 48W за ціною від 329 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Proove Flash 48W

Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 48; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Потужність (на всі порти)
48 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 329  до 721 грн.
АЗП Proove Flash 48W (Type-C + USB) Black CCFL48111201
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
479 грн.
← купити
Proove Автомобільний адаптер для телефона Proove Flash 48W (Type-C + USB) Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Proove Flash 48w PD/QC USB-C/USB-A ports charger black (CCFL48111201)
AKS.ua (Київ)
← купити
АЗП Proove Flash 48W (Type-C + USB) Black, CCFL48111201 CCFL48111201
Sota.store (Київ)
← купити
Proove Flash 48W Type-C + USB black (CCFL48111201) Flash48WType-C+USBblack(CCFL48111201)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Proove Flash 48W (Type-C + USB) Black (CCFL48111201) CCFL48111201
Skay.ua (Одеса)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Proove Flash (QC+PD) Type-C + USB 48W чорний
Citrus.ua (Київ)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Proove Flash USB + USB Type-C 48W (CCFL48111201) Black CCFL48111201
Telemart.ua (Київ)
478 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Proove Flash 48W Black (CCFL48111201) CCFL48111201
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Proove Flash 48W Type-C + USB (600760001)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Proove Flash 48W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Proove Flash 48W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Proove Flash 48W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія