шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco Z65A Smart за ціною від 260 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco Z65A Smart

Вага (г): 65; Габарити (мм): 95x65x34; індикатор роботи; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 45; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 2; Роз'ємів USB-A (шт.): 1
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Роз'ємів прикурювача
1
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Потужність (на всі порти)
45 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Функції та можливості
індикатор роботи
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
95x65x34 мм
Вага
65 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 260  до 619 грн.
Hoco Z65A Smart 165w PD/QC 2xUSB-C/USB-A/Cigarette lighter ports car charger black
AKS.ua (Київ)
278 грн.
← купити
АЗП Hoco Z65A Smart cigarette lighter PD45W (1USB-A/2C) Black
MAUDAU (Київ)
260 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z65A 165W PD/QC, 2xType-C + USB + DC, швидка зарядка для ноутбука, iPhone та Android
Rozetka.ua (Київ)
500 грн.
← купити
Адаптер автомобільний HOCO Smart cigarette lighter PD car charger Z65A |1USB/2Type-C/1DC, 165W, PD/QC| Black
Rozetka.ua (Київ)
543 грн.
← купити
АЗП Hoco Z65A Smart cigarette lighter(PD45W/2C1A) car charger Black
Rozetka.ua (Київ)
349 грн.
← купити
Адаптер автомобільний HOCO Smart cigarette lighter PD car charger Z65A |1USB/2Type-C/1DC, 165W, PD/QC|
Rozetka.ua (Київ)
480 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z65A Smart cigarette lighter PD45W (1USB-A/2C) (Black) (249925)
Rozetka.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Адаптер автомобільний HOCO Smart cigarette lighter PD car charger Z65A |1USB/2Type-C/1DC, 165W, PD/QC| Black
Rozetka.ua (Київ)
427 грн.
← купити
Автомобільний розгалужувач прикурювача Hoco Z65A до 165 Вт 2 x USB-C/1 x USB-A Black (24452)
Rozetka.ua (Київ)
619 грн.
← купити
АЗП Hoco Z65A Smart cigarette lighter PD45W (1USB-A/2C) Black
Rozetka.ua (Київ)
344 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco Z65A Smart, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco Z65A Smart. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco Z65A Smart у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія