шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Туристичний килимок Tribe Ranger 5 Long

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити туристичний килимок Tribe Ranger 5 Long за ціною від 1845 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Tribe Ranger 5 Long

Розміри (в складеному вигляді (см): 67x17x17; Складання: рулон; Розміри (см): 196x63x5; Чохол; Наповнювач: пінополіуретан; Кількість клапанів (шт.): 1; Припустиме навантаження (кг): 110; Вага (кг): 2; Сезонність: R-Value (теплопровідність): 4; Кількість місць: 1; Тип: самонадувний килимок
Колір
Тип
самонадувний килимок
Кількість місць
1
R-Value (теплопровідність)
4 / до -11 °C /
Вага
2 кг
Максимальне навантаження
110 кг
Кількість клапанів
1 шт.
Матеріал верху
поліестер
Матеріал низу
поліестер
Наповнювач
пінополіуретан
Ремкомплект
Чохол
Розміри (ДхШхТ)
196x63x5 см
Складання
рулон
Розміри (в складеному вигляді)
67x17x17 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 845  до 1 849 грн.
Килимок самонадувний Tribe Ranger 5 cm Long T-BB-0010-dark-green (T-BB-0010-dark-green)
АЛЛО (Київ)
1 847 грн.
← купити
Килимок самонадувний Tribe Ranger 5 cm Long T-BB-0010-dark-green
Fonarik.ua (Київ)
1 846 грн.
← купити
Килимок самонадувний Tribe Ranger 5 см Long Dark Green (T-BB-0010-dark-green)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коврик самонадувной Tribe Ranger 5 cm Long T-BB-0010-dark-green
Fonarik.com (Харків)
← купити
Килимок самонадувний Tribe Ranger 5 см Long T-BB-0010-dark-green (9430403036)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Килимок самонадувний 200665 см Tribe Ranger Long (T-BB-0010-dark-green)
Rozetka.ua (Київ)
1 845 грн.
← купити
Килимок самонадувний 5 см Tribe Ranger Long (T-BB-0010-dark-green)
Rozetka.ua (Київ)
1 849 грн.
← купити
Коврик самонадувний Tribe Ranger 5 см Long туристичний 20066 см для кемпінгу та походів (T-BB-0010-dark-green)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Tribe Ranger 5 Long, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: туристичний килимок Tribe Ranger 5 Long. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на туристичний килимок Tribe Ranger 5 Long у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія