шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни43Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кишеня для накопичувача Ugreen 30848 за ціною від 389 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Ugreen 30848

Джерело живлення: USB порт;єм (ТБ): 6; Макс. об' Слотів для накопичувачів (шт.): 1; Матеріал: пластик; Підключення: USB-A 5Gbps; Інтерфейс накопичувача: SATA 3; Форм-фактор накопичувача: 2.5"; Призначення: портативний; Тип: зовнішній
Колір
Тип
зовнішній
Призначення
портативний
Форм-фактор накопичувача
2.5"
Інтерфейс накопичувача
SATA 3
Підключення
USB-A 5Gbps
Матеріал
пластик
Слотів для накопичувачів
1 шт
Макс. об'єм
6 ТБ
Джерело живлення
USB порт
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 389  до 1 539 грн.
Зовнішня кишеня Ugreen для 2.5" HDD/SSD USB 3.0 US221 Black (30848) 30848
Click.ua (Київ)
449 грн.
← купити
UGREEN 30848
Mallprix.com (Київ)
417 грн.
← купити
Зовнішня кишеня UGREEN US221 2.5 Inch Hard Drive Box (UGR-30848) UGR-30848
Comtrading.ua (Київ)
691 грн.
← купити
Кишеня зовнішня Ugreen USB 3.0 to M.2 SATA SSD US221 black (30848) 30848
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ugreen US221 USB 3.0 to SATA III (UGR-30848)
AKS.ua (Київ)
522 грн.
← купити
Зовнішня кишеня Ugreen US221 USB 3.0 to 2.5' SATA Hard Driver Enclosure Black (30848)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Кишеня зовнішня Ugreen USB 3.0 to M.2 SATA SSD US221 black (30848) 30848
E-server.com.ua (Київ)
← купити
UGREEN M.2 для SATA HDD, SDD UGREEN 3.0 US221 Black (30848) M.2дляSATAHDD,SDDUGREEN3.0US221Black(30848)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Кишеня зовнішня Ugreen USB 3.0 to M.2 SATA SSD US221 black (30848) 30848
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ugreen Зовнішня кишеня для диска Ugreen US221 Hard Drive Box Black 2.5 Inch (UGR-30848)
MTA.ua (Київ)
439 грн.
← купити
UGREEN USB 3.0 to M.2 SATA SSD US221 black (30848) USB 3.0 to M.2 SATA SSD US221 black (30848)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Зовнішній карман для накопичувача UGREEN US221 2.5 Inch Hard Drive Box (UGR-30848) (UGR-30848)
Rozetka.ua (Київ)
571 грн.
← купити
Зовнішня кишеня для SSD M.2 для SATA HDD, SDD UGREEN 3.0 US221 чорна 30848
Comtrading.ua (Київ)
702 грн.
← купити
Зовнішній карман UGREEN US221 2.5 Inch Hard Drive Box (UGR-30848)
Rozetka.ua (Київ)
797 грн.
← купити
Зовнішній карман для накопичувача UGREEN US221 2.5 Inch Hard Drive Box (UGR-30848) (UGR-30848)
Rozetka.ua (Київ)
676 грн.
← купити
Зовнішня кишеня для накопичувача UGREEN US221 2.5 Inch Hard Drive Box (UGR-30848) (UGR-30848)
Rozetka.ua (Київ)
690 грн.
← купити
Зовнішній корпус UGREEN US221 кишеня для жорсткого диска 2.5" USB 3.0 to SATA HDD SDD (30848)
Rozetka.ua (Київ)
679 грн.
← купити
Корпус кишеня для жорстких дисків SATA HDD SSD UGREEN 2,5 дюйма Grey (US221)
Rozetka.ua (Київ)
1 539 грн.
← купити
Зовнішня кишеня для накопичувача UGREEN US221 UGR-30848 2.5 Inch, Black
Rozetka.ua (Київ)
580 грн.
← купити
Зовнішня кишеня UGREEN US221 2.5 Inch Hard Drive Box (UGR-30848) (UGR-30848)
Rozetka.ua (Київ)
519 грн.
← купити
Кишеня зовнішня Ugreen USB 3.0 to M.2 SATA SSD US221 black (30848)
Rozetka.ua (Київ)
649 грн.
← купити
Кишеня зовнішня Ugreen USB 3.0 to M.2 SATA SSD US221 black (30848)
Rozetka.ua (Київ)
608 грн.
← купити
Зовнішній карман для накопичувача UGREEN US221 2.5 Inch Hard Drive Box (UGR-30848)
Rozetka.ua (Київ)
597 грн.
← купити
Зовнішній карман для накопичувача UGREEN US221 2.5 Inch Hard Drive Box (UGR-30848) (UGR-30848)
Rozetka.ua (Київ)
577 грн.
← купити
Зовнішній корпус для жорсткого диска UGREEN US221 HDD/SSD кишеня 2.5 SATA USB-C to Type-C+USB Black (60735)
Rozetka.ua (Київ)
915 грн.
← купити
Зовнішня кишеня для жорсткого диска Корпус Ugreen US221 для HDD 2.5" Hard Drive Box (30848) Plug & Play чорний
Rozetka.ua (Київ)
389 грн.
← купити
Зовнішній карман UGREEN US221 USB 3.0 to SATA III (30848)
Rozetka.ua (Київ)
535 грн.
← купити
Зовнішній корпус Ugreen 2.5" USB 3.0 to SATA кишеня для жорсткого диска HDD SDD (30848)
Rozetka.ua (Київ)
923 грн.
← купити
Відсік для твердотільного накопичувача Ugreen for SSD/HDD SATA 2.5" USB-C Black (6957303804207)
Rozetka.ua (Київ)
989 грн.
← купити
Відсік для твердотільного накопичувача Ugreen HDD SSD 2.5" SATA USB 3.2 Gen 1 micro USB SuperSpeed with Cable 0.5 m Black (U
Rozetka.ua (Київ)
859 грн.
← купити
Зовнішня кишеня корпус для SSD UGREEN US221 2.5'' Hard Drive Box Black (UGR-30848)
Rozetka.ua (Київ)
750 грн.
← купити
Зовнішня кишеня для HDD/SSD M.2 UGREEN US221 SATA USB 3.0 Black (30848)
Rozetka.ua (Київ)
660 грн.
← купити
Кишеня зовнішня Ugreen USB 3.0 to M.2 SATA SSD US221 black (30848) (345454)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішня кишеня для накопичувача UGREEN US221 2.5 Inch Hard Drive Box (UGR-30848) (UGR-30848)
Rozetka.ua (Київ)
593 грн.
← купити
Зовнішня кишеня Ugreen SSD M.2 для SATA HDD (30848)
Rozetka.ua (Київ)
604 грн.
← купити
Зовнішній карман для накопичувача UGREEN US221 2.5 Inch Hard Drive Box (UGR-30848) (UGR-30848)
Rozetka.ua (Київ)
766 грн.
← купити
Внешний корпус для жесткого диска Ugreen US221 (HDD/SSD карман) SATA 2.5" USB 3.0 (Черный)
Rozetka.ua (Київ)
1 165 грн.
← купити
Зовнішній карман UGREEN US221 для HDD 2.5" Hard Drive Box (30848)
Rozetka.ua (Київ)
495 грн.
← купити
Зовнішній карман для накопичувача UGREEN US221 2.5 Inch Hard Drive Box (UGR-30848)
Rozetka.ua (Київ)
557 грн.
← купити
Зовнішня кишеня для накопичувача UGREEN US221 2.5 Inch Hard Drive Box (UGR-30848)
Rozetka.ua (Київ)
677 грн.
← купити
Кишеня зовнішня Ugreen USB 3.0 to M.2 SATA SSD US221 black (30848)
Rozetka.ua (Київ)
688 грн.
← купити
Зовнішній карман для накопичувача UGREEN US221 2.5 Inch Hard Drive Box (UGR-30848) (UGR-30848)
Rozetka.ua (Київ)
785 грн.
← купити
Кишеня зовнішня UGREEN USB 3.0 to M.2 SATA SSD US221 black (30848)
Rozetka.ua (Київ)
764 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ugreen 30848, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кишеня для накопичувача Ugreen 30848. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кишеня для накопичувача Ugreen 30848 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія